Appartement RACO DEL GOLF 12

Huis bij Platja de Pals Strand en Golf

Pals, Costa Brava, Spanje

  • 128 m2
  • 6 personen
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • Huisdieren toegestaan
  • Roken toegestaan

  • Appartement
  • Niet op een vakantiepark
  • Bij een golfbaan
  • Bij een strand
  • TV
  • Ligbad
  • Wasmachine
  • Vaatwasser
  • Oven
  • Koffiezetapparaat
  • Magnetron
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinmeubilair
  • Barbecue
  • Zwembad
  • Garage

Omschrijving

Dit charmante huis biedt ruime en comfortabele accommodaties voor maximaal 6 gasten, met 3 gezellige slaapkamers binnen 128 m² woonoppervlak. Perfect voor een familie- of groepsuitje, de accommodatie ligt op slechts 500 meter van een supermarkt en op slechts 700 meter van een prachtig zandstrand, waardoor u gemakkelijk kunt genieten van zowel gemak als ontspanning. De rustige buitenwijk biedt rust en privacy, met voldoende buitenruimte om te ontspannen.

Nabijgelegen attracties zijn onder andere de beroemde golfbaan Platja de Pals, gelegen op slechts 900 meter van het huis, die een geweldige gelegenheid biedt voor golfliefhebbers om te genieten van een ronde. De omgeving biedt ook schilderachtige stranden en andere recreatieve activiteiten, waardoor het ideaal is voor degenen die van de natuur en buitenactiviteiten houden. Naast de stranden zijn lokale markten, cafés en winkels binnen handbereik voor gasten om te verkennen.

Binnen beschikt het huis over een open keuken die is uitgerust met moderne apparatuur, waaronder een koelkast, magnetron, oven, vriezer, vaatwasser en koffiezetapparaat, waardoor het bereiden van maaltijden eenvoudig en handig is. De accommodatie biedt ook een wasmachine, strijkijzer en een gezellige woonkamer met een tv. Gasten kunnen genieten van het gemeenschappelijke zwembad en gebruikmaken van de privégarage voor parkeren. De tuin en het terras bieden een heerlijke buitenruimte om te ontspannen.

Indeling

woonkamer(TV, eettafel, zithoek), open keuken(broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, ), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet), badkamer(ligbad, wastafel, toilet), garage, wasmachine, terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten), strijkijzer

Afstanden

0 m Lengte skipistes
700 m Strand
900 m Golfbaan

Beschikbaarheid

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

Gasten zeggen het volgende:

april 2025

Het huis was precies zoals beschreven, ruim, schoon en goed onderhouden. We voelden ons zeer comfortabel tijdens ons verblijf.

april 2025

Het terras was een geweldige plek om te ontspannen met een boek, de tuin droeg bij aan de rustige sfeer van het pand,

april 2025

De tuin was perfect voor onze kinderen om te spelen terwijl we op het terras aan het grillen waren. We hebben optimaal gebruik gemaakt van de buitenruimte.

april 2025

De garage was een geweldige voorziening, waardoor we veilig konden parkeren. Het was fijn dat we ons tijdens ons verblijf geen zorgen hoefden te maken over onze auto.

maart 2025

De algehele sfeer van het huis was warm en gastvrij. Het voelde als een thuis ver van huis.

maart 2025

Deze accommodatie biedt een gezellige sfeer, de woonkamer was comfortabel en we vonden het heerlijk om 's avonds films op tv te kijken, de koelkast en magnetron waren handig voor snacks,

maart 2025

We vonden de accommodatie zeer gezinsvriendelijk, Genoeg ruimte voor iedereen om zich te verspreiden en van hun eigen activiteiten te genieten,

maart 2025

De keukenapparatuur was van topklasse. We hadden alles wat we nodig hadden om te koken en samen van familiemaaltijden te genieten.

maart 2025

De douche had een geweldige waterdruk en het was verfrissend na een dag op het strand, Het bad was ook een leuke optie om in te ontspannen,

maart 2025

We hebben hier een heerlijke tijd gehad. De keuken was modern en maakte het koken aangenaam. Bovendien was de buitengrill perfect voor avondbarbecues.

maart 2025

Ik hield van de gezellige sfeer van de woonkamer, Het was een geweldige plek om te ontspannen na een dag het verkennen van de lokale markten,

maart 2025

De locatie is geweldig! Op korte loopafstand van het strand en een supermarkt in de buurt. Het gedeelde zwembad was een fijne bonus, vooral na een dagje strand.

februari 2025

Het nabijgelegen strand was prachtig en helemaal niet druk. We hebben er heerlijk onze dagen doorgebracht en zijn daarna teruggekomen in dit gezellige huis.

februari 2025

We vonden de locatie geweldig, dichtbij het strand en de supermarkt, maar toch voelde het privé en rustig, perfect voor onze familiereis,

februari 2025

We hebben een fantastisch verblijf gehad! Het huis was ruim en perfect voor ons gezin van zes. De keuken was goed uitgerust, waardoor we gemakkelijk onze maaltijden konden bereiden. De tuin was een heerlijke plek om te ontbijten.

februari 2025

We waren onder de indruk van hoe goed de accommodatie was uitgerust, alles van de koelkast tot de broodrooster was in uitstekende staat,

februari 2025

We hebben echt genoten van het gemak van de keuken. Dankzij de vaatwasser was het schoonmaken na onze familiediners een fluitje van een cent.

Huis bij Platja de Pals Strand en Golf

Appartement RACO DEL GOLF 12

Pals, Costa Brava, Spanje

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

25 beoordelingen

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal