Villa Sunset

Prachtige villa in Novigrad met eigen zwembad

Bužinija (novigrad), Istrië, Kroatië

  • 225 m2
  • 6 personen
  • 3 slaapkamers
  • 3 badkamers
  • Huisdiervrij

  • Villa
  • Niet op een vakantiepark
  • Vrijstaand
  • Bij een strand
  • Wifi
  • TV
  • DVD speler
  • Airco
  • Privé zwembad
  • Wasmachine
  • Vaatwasser
  • Oven
  • Koffiezetapparaat
  • Waterkoker
  • Magnetron
  • Terras
  • Balkon
  • Tuin
  • Tuinmeubilair
  • Barbecue
  • Zwembad
  • Kinderbed
  • Omheinde tuin
  • Laptopvriendelijk

Omschrijving

Als u van een onbezorgde vakantie houdt en wilt genieten, dan bent u in deze moderne villa op de juiste plek. U bevindt zich vlak bij het prachtige Novigrad. Deze villa ligt op een volledig omheind stuk grond en beschikt, buiten een mooi uiterlijk, ook over een groot zwembad, balkon en privé terras. Daarbij heeft u 2 parkeerplaatsen. Dit door groene weiden omgeven vakantiehuis zal u zeker niet teleurstellen.

Binnen valt u meteen de heldere sfeer op met moderne inrichting en meubilair in comfortabele ruimtes. Alle slaapkamers op de eerste etage beschikken over airconditioning en een eigen badkamer. Ontspan en laat de vakantie op u inwerken en geniet van een goed glas wijn op het overdekte terras. Laat de vakantie maar beginnen!

Voor uw boodschappen kunt u terecht op 2,5 km afstand en het restaurant al op 100 meter. U zit in het mooie Novigrad met haar mooie plattelandse omgeving. Van de kust met haar zee en stranden bent u maar enkele kilometers van verwijderd.

Zwembadverwarming op aanvraag (minstens 2 weken voor aankomst en alleen gedurende de periode 13 april - 12 oktober).

Indeling

Parterre: (open keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(4 kookplaten, elektrisch), koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(2-pers. slaapbank, TV(flatscreen, satelliet), eettafel, DVD-speler), toilet)

Op de 1e etage: (slaapkamer met badkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm), TV(satelliet), douche, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm), TV(satelliet), douche, toilet), slaapkamer met badkamer(2x 1-pers. bed(90 x 200 cm), TV(satelliet), bad met douche, toilet, bidet), balkon)

wasmachine, airconditioning, terras(overdekt), tuin(privé, omheind), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, parasol, zwembad(privé, verwarmbaar, 6 x 4 m., geopend van 1/2 Apr t/m 1/2 Nov), kinderbed, strijkplank, strijkijzer

Afstanden

0 m Lengte skipistes
100 m Restaurant
1 km Snelweg afrit
2.5 km Levensmiddelen
3 km Openbaar vervoer
3.5 km Strand
4 km Centrum
4 km Dokter
40 km Station
75 km Vliegveld

Beschikbaarheid

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

Gasten zeggen het volgende:

augustus 2023

Zeer mooie villa waarin niets ontbreekt, we voelden ons meteen thuis! Toptuinen met zwembad. Alles zeer schoon en goed onderhouden. Novigrad is een mooie, kleine en niet overbevolkte stad met mooie straatjes en zeer goede restaurants.

juli 2021

Fantastisch vakantiehuis met alles wat je maar nodig hebt. Goede locatie: 5 minuutjes van Novigrad en een 20 minuutjes van Porec. Aquapark Istralandia is vlakbij, zeker de moeite om te bezoeken met de kinderen.

juli 2018

Mooi huis, zeer schoon. Verhuurder heeft ons door het hele huis geleid en alles goed uitgelegd. Huis ligt op 3 kilometer van Novigrad. Klein stadje aan de zee met een aantal restaurants. Helemaal goed!

augustus 2017

Excellente accommodatie, fijne ontvangst

juli 2017

Wat een fijn huis, nog vrij nieuw en voorzien van alle gemakken. Bij aankomst goed opgevangen en ook het vertrek was prima geregeld. Er is genoeg te doen in de omgeving, veel leuke stadjes en dorpjes aan de zee of landinwaarts in de bergen. Stuk verder rijden ( 3 1/2 uur! ) maar zeer de moeite waard zijn de Plitvice meren.

Prachtige villa in Novigrad met eigen zwembad

Villa Sunset

Bužinija (novigrad), Istrië, Kroatië

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

5 beoordelingen

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal