Villa Elda

Mooie villa in Istrië met een heerlijk privézwembad

Rakalj, Istrië, Kroatië

  • 250 m2
  • 10 personen
  • 5 slaapkamers
  • 6 badkamers
  • Huisdieren toegestaan
  • Rookvrij

  • Villa
  • Landelijk
  • In een dorp
  • Niet op een vakantiepark
  • Niet vrijstaand
  • Bij een strand
  • Wifi
  • TV
  • Airco
  • Privé zwembad
  • Wasmachine
  • Vaatwasser
  • Oven
  • Koffiezetapparaat
  • Waterkoker
  • Magnetron
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinmeubilair
  • Barbecue
  • Zwembad
  • Fietsen beschikbaar
  • Speeltoestellen
  • Kinderbed
  • Omheinde tuin
  • Elektrisch oplaadpunt
  • Laptopvriendelijk

Omschrijving

Deze prachtige villa ligt in het dorp Rakalj, in het zuidoostelijke deel van het schiereiland Istrië. Er zijn 5 slaapkamers met eigen badkamers en u kunt ontspannen in het privézwembad. Dit is een uitstekende keuze voor grote groepen.

Binnen 2 km zijn er prachtige afgelegen stranden waar u uw dagen kunt doorbrengen met ontspannen op uw handdoek. De villa ligt op 27 km van het historische centrum van Pula, met zijn levendige stadsleven, drukke straten en levendige sfeer. Brijuni National Park is een must see voor natuurliefhebbers.

De villa is omgeven door een groot en goed onderhouden terrein (943 m²) met een privézwembad en olijfbomen. Er is parkeergelegenheid op het omheinde terrein dat toegankelijk is via de automatische poort en de binnenruimte is met zorg en elegantie ingericht.

Let op: De accommodatie biedt elektrische plug-in auto's aan: voor 10,00 € per auto per lading.

Indeling

Parterre: (woonkamer(2-pers. slaapbank, TV(flatscreen, satelliet, internationale zender(s)), zithoek), keuken(eettafel, waterkoker, broodrooster, fornuis(keramisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), toilet)

Op de 1e etage: (slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, TV(flatscreen, satelliet), douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, TV(flatscreen, satelliet), douche, wastafel, toilet))

Op de 2e etage: (slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, TV(flatscreen, satelliet), bad met douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, TV(flatscreen, satelliet), douche, wastafel, toilet, bidet))

Gastenverblijf Parterre: (keuken(eettafel, waterkoker, broodrooster, fornuis(keramisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), badkamer(douche, wastafel, toilet))

Gastenverblijf Op de 1e etage: (woonkamer(2-pers. slaapbank, TV(flatscreen, satelliet, internationale zender(s))), slaapkamer met badkamer(stapelbed, TV(flatscreen, satelliet), wastafel, toilet))

wasmachine, airconditioning, terras(privé, overdekt), tuin(privé, omheind, 940 m2), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, parasol, zwembad(privé, 8 x 4 m.), speeltoestellen, fietsen beschikbaar(tegen betaling), kinderbed, Oplaadpaal voor elektrische auto’s

Afstanden

0 m Lengte skipistes
800 m Restaurant
3 km Strand
20 km Levensmiddelen

Beschikbaarheid

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

Gasten zeggen het volgende:

maart 2025

Geweldig onder de indruk! We staan allemaal op het strand en hebben het zwembad bereikt, De haan heeft een fluweelzachte textuur met oud, die we een houvast bieden voor de madlavning, De roodharige is ook een vrolijk wezen, We raden alles aan!

mei 2024

Wij hebben een comfortabele accommodatie, De villa's zijn luxe en de omgeving is aangenaam, Prachtig panoramisch uitzicht op het zwembad, maar de prijs is betaalbaar op de comfortabele zijplaatsen, Een solide keuze voor een familievakantie,

april 2024

Villa's zijn anders, er hangt een geweldige sfeer, je moet het spel spelen met je ruggengraat, ze zijn vriendelijk en behulpzaam, maar er is geen betere manier om de omgeving te leren kennen of te profiteren van de geweldige attracties, en wat nog belangrijker is, ze zijn altijd vrolijk!

januari 2024

Wij hebben hier een heerlijke vakantie gehad! De schurken waren oud, ze hadden een brug over zich en ze waren ideaal geplaatst om de istriske kyst te verkennen, de bossen waren rijk en welvarend en het land was rijk en welvarend,

december 2023

Wat een heerlijk verblijf! De villa was brandschoon en had alles wat we maar konden wensen. Het privézwembad was een hoogtepunt en we hebben er urenlang van de zon genoten. Rakalj is een charmant dorpje en we hebben genoten van het verkennen van de nabijgelegen stranden. Absoluut een plek om naar terug te keren!

november 2023

Wij hebben een heerlijke tijd gehad in deze villa! Het was perfect voor onze grote groep, met genoeg ruimte voor iedereen. De buitenruimte was heerlijk en we hebben goed gebruik gemaakt van de barbecue. De locatie was rustig, maar dichtbij genoeg bij Pula voor dagtochten.

september 2018

De eigenaars van dit mooi gerestaureerd huis zijn zeer vriendelijk. Wij waren een groep jongeren en zijn hartelijk ontvangen. De villa is netjes, net zoals het zwembad. Wij hebben een onvergetelijke reis gehad.

Mooie villa in Istrië met een heerlijk privézwembad

Villa Elda

Rakalj, Istrië, Kroatië

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

16 beoordelingen

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal