Vakantiehuis in Guardavalle bij rivier
Stilo, Calabrië/Basilicata, Italië
Het appartement, dat is opgetrokken in het oude Bisschopshuis, is een vrijstaand onderkomen, met een tuin en eigen parkeerplaats. Het is gelegen op de verhoogde verdieping en heeft meerdere zeer bijzondere en oude ruimtes. Naast de kamers, badkamers en de keuken is er een zolderruimte waar zich de hoofdslaapkamer bevindt, met hemellicht dat schijnt op het tweepersoonsbed.
In deze boerderij zijn in totaal vijf appartement ondergebracht, die worden verhuurd aan toeristen. Daarnaast is er een museum en een leerboerderij.
Gasten kunnen gebruik maken van het zwembad (in de tuin met citrusbomen) van het agriturismo, dat zich op 1.400 meter afstand bevindt. Hier tref je ook het restaurant en een verkooppunt van typische producten.
Dit appartement bevindt zich aan de Ionische Kust, is omringd door citrusbomen, olijfgaarden en wijngaarden, wat een mooie wandelbestemming oplevert. Van hier uit bereik je binnen no time vele beroemde plaatsen en belangrijke toeristische attracties. In 10 minuten ben je bij de zee, waar je de keuze hebt uit talrijke, gevarieerde stranden, of de bergen, de Calabrese Serre.
Er kan maximaal een bed worden bijgeplaatst, tegen bijbetaling van een kleine som ter plekke.
Op de 1e etage: (open keuken(koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV), slaapkamer(stapelbed), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet), vide(2-pers. bed), airconditioning)
wasruimte(gedeeld met eigenaar)(wasmachine(gedeeld met eigenaar en andere gasten, tegen betaling)), tuin, tuinmeubilair, BBQ, parking, ligstoelen, zwembad(gedeeld met andere gasten), kinderbed
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
We hebben genoten van ons verblijf, ook al was de locatie wat afgelegen. Het huis was erg ruim en de airconditioning werkte prima tijdens de warme dagen. We hebben de nabijgelegen watervallen bezocht en die waren adembenemend!
Geweldige locatie, rustige sfeer, perfect voor een uitje
We hebben hier een heerlijke familievakantie gehad. Het huis was ruim en goed uitgerust, met een prachtige tuin waar we genoten van onze avondbarbecues. De kinderen waren dol op het zwembad! Zeker een plek waar we naar terug zouden keren.
Rustige locatie, midden in de natuur, het buitenzwembad was een fijne plek om te ontspannen