Vakantiehuis in Lablachère met Zwembad
Lablachère, Noord Alpen, Frankrijk
Perfect voor een stel op een romantisch uitstapje: dit vakantiehuis met één slaapkamer in Lablachère. Het vakantiehuis ligt op een prachtig landgoed en beschikt over een gedeeld, omheind zwembad (geopend van juni tot september) voor exotisch plezier.
U kunt boodschappen doen bij de supermarkten op 900 m en eten in de restaurants op 3 km. Op 15 km afstand liggen de middeleeuwse stadjes Largentière, Balazuc en Ruoms met smalle straatjes, pittoreske gevels en een charmante sfeer. Hier kunt u heerlijk slenteren, souvenirs kopen en een terrasje pakken. In de omgeving kunt u ook andere activiteiten ondernemen, zoals bergbeklimmen, kanoën, mountainbiken en watersporten.
Het vakantiehuis is voorzien van elektrische verwarming. Op het privéterras kunt u genieten van de rust met een verfrissend drankje. Het overdekte terras is voorzien van tuinmeubilair en een barbecue om 's avonds van te genieten. Via de trap bereikt u het zwembad, omgeven door een groot zonneterras met ligstoelen en een buitendouche. Het zwembad is alleen beschikbaar van 6 juni tot 5 september.
Let op: Huisdieren zijn niet toegestaan en kort verblijf is niet toegestaan.
Parterre: (woonkamer(1-pers. slaapbank, TV, eettafel, zithoek, DVD-speler), open keuken(koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, vriezer), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet), wasmachine, verwarming(elektrisch), terras, tuinmeubilair, BBQ)
ledikant, terras(overdekt), tuinmeubilair, zwembad(gedeeld met andere gasten, geopend van Jun t/m 1/2 Sep)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Vriendelijke ontvangst, mooie vakantiewoning, zeer goed uitgerust (misschien kan het beddengoed wel eens nagekeken worden), rustig. We hebben zelfs begin september genoten van het zwembad. Supermarkt vlakbij (benzine, brood, etc.), heerlijke wandelingen en leuke dorpjes om te ontdekken in de zuidelijke Ardèche, minder druk in september. We houden het adres, want we komen graag terug!
Heerlijk apartement ,niet groot maar alles aanwezig.Heerlijk rustig en mooie omgeving
Eerste verlof samen met dochtertje van 2 jaar ideaal. Zwembad groot genoeg voor alle gasten, ideaal voor dochtertje, huisje kon koel gehouden worden en tijdens middagdutje bergjes in de buurt om met de koersfiets te doen. Terrasjes in de buurt, en in Joyeuse (op 4km) redelijk wat eetgelegenheden. De andere dorpjes in de buurt hadden wel iets meer leven, Lablachère zelf had niet zo veel.