Leuke villa met privé zwembad op 900 m. van het strand
Moliets, Côte Atlantique, Frankrijk
Elke villa (85 m2) is licht en goed ingericht, met een privé-zwembad(8 x 5). Vanaf de villa een mooi uitzicht over de vallei.
De huur van een kinderbed, kinderstoel en TV is alleen vanaf 1 week mogelijk.
De borg svp betalen met een bankpas.
Parterre: (zitkamer(2-pers. slaapbank, open haard), eetkamer(tuindeuren), keuken(oven, magnetron, afwasmachine), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), galerij slaapkamer(2-pers. slaapbank), badkamer(ligbad, bubbelbad, wastafel), badkamer(douche, wastafel), toilet, toilet, berging(wasdroger, wasmachine))
verwarming(CV), terras, tuin, tuinmeubilair, zwembad(privé, geopend van Jul t/m Aug)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Een heerlijke plek om te verblijven! De open haard gaf een gezellige toets aan onze avonden, We hebben genoten van onze tijd hier en zouden graag in de toekomst terugkeren,
Een charmante villa met alles wat je nodig hebt, De keuken was goed uitgerust, dus we konden wat maaltijden koken, Het zwembad was een geweldige plek voor de kinderen,
We waardeerden de snelle toegang tot nabijgelegen attracties zoals het Courant d'Huchet natuurreservaat. De villa bood een uitstekende uitvalsbasis voor onze verkenningen.
Goede prijs-kwaliteitverhouding! Het privézwembad was een geweldige extra en we waardeerden de snelle toegang tot het strand. Ik zou het aan vrienden aanbevelen!
Ik heb een aangenaam verblijf gehad met mijn gezin. Het terras was een fijne plek voor een kopje koffie in de ochtend. De omgeving was rustig en de kinderen vonden het zwembad geweldig.
De villa is ruim en prachtig ingericht. Het uitzicht op de tuin vanaf het terras was een leuke verrassing. Kortom, een geweldige plek om te ontspannen en tot rust te komen.
Deze plek is een verborgen pareltje! Op slechts een korte wandeling van het strand en tal van eetgelegenheden in de buurt. De gastheren waren zeer gastvrij en vriendelijk.
De villa is goed uitgerust en rummelig, perfekt for større grupper, Nærheden til lokale spisemuligheder var een plus, vooral voor het proberen van lokale gerechten,
Over het algemeen een zeer goede ervaring. De villa had alle voorzieningen die we nodig hadden en het strand lag op korte loopafstand. Een geweldige keuze voor gezinnen!
Wij hebben een fantastisch verblijf gehad in deze villa! Het privézwembad was voor ons een hoogtepunt en de nabijheid van het strand maakte het gemakkelijk voor dagelijkse uitstapjes. Een echte aanrader!
We hebben hier een geweldige familievakantie gehad, de kinderen genoten van het zwembad terwijl wij ontspanden in de zon, schoon en comfortabel met veel ruimte,
Ik was onder de indruk van de netheid van de villa en de aandacht voor detail in de inrichting. Het voelde heel huiselijk aan, wat ons verblijf nog beter maakte.
De locatie is ideaal voor strandliefhebbers, het is fijn om een privézwembad te hebben om naar terug te keren na een dagje in de zon, we voelden ons erg ontspannen tijdens ons verblijf,
Een heerlijk uitje! We hebben genoten van de rustige buurt en de prachtige tuin, de nabijgelegen tennisbanen waren een aangename verrassing,
coöperatieve, betrokken en beslissende conciërge service manager voordat OrtDas huis was niet in een redelijke staat de prijs. Een toilet was kapot. In de spoeling liep telkens water uit de put. De sifon onder de wastafel lekte en de eronder potten demtentsprechend nat. De wc-borstel, die oorspronkelijk was wit, bruin, en je moet ze walgelijk noemen. De keuken was zeer versleten. Algemeen heb het interieur of entiteit niet passen bij de omgeving. Na een nacht we een klacht en worden gewijzigd tegen een toeslag van 300 € in een huis door de Royal Club, die al had meer van een niveau, zou ik verwachten.