Appartement in de buurt van het skigebied
Battenberg, Sauerland, Duitsland
Dit vakantiehuis heeft 3 slaapkamers en is geschikt voor 5 personen, ideaal voor een gezin met kinderen. Het is gelegen in de vakantieregio Ederbergland, in het district Waldeck-Frankenberg, grenzend aan Nationaal Park Kellerwald Edersee.
In de omgeving van Battenberg kan je zwemmen, tennissen, wandelen, mountainbiken en een spa bezoeken. Populaire bestemmingen in de omgeving zijn Winterberg (30 km), de Edersee (50 km), Nationaal park Kellerwald (35 km), Frankenberg (15 km) en het wildpark Dodenau (5 km).
Deze accommodatie bevindt zich midden in het oude centrum van Battenberg met een prachtig uitzicht op Neuburg en het Edertal. Het appartement biedt met een woonoppervlakte van 100 m² genoeg ruimte en is modern en compleet ingericht. De woonkeuken heeft een vaatwasser en er is een parkeerplaats beschikbaar. Er is WiFi in het huis en er zijn maximaal 2 huisdieren toegestaan.
Op de 1e etage: (woonkamer(TV(satelliet), DVD-speler), woonkeuken(eettafel, radio, fornuis(4 kookplaten, keramisch), koffiezetapparaat(filtermaling, pads), oven, magnetron, afwasmachine, koelkast), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel), toilet, toilet, overloop)
verwarming(CV), parking, kinderstoel
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Wij hebben een fantastisch verblijf gehad in dit appartement! De locatie was perfect voor onze skivakantie, op slechts een klein eindje rijden van Winterberg. Het appartement zelf was ruim en goed uitgerust, waardoor je je er helemaal thuis voelde. Ook onze hond genoot van de wandelingen in het nabijgelegen bos!
Mooi huis. Leuke omgeving, wel steil. Verhuurders waren erg vriendelijk.
Zeer ruim appartement, heerlijke bedden, van alle gemakken voorzien, niet heel modern/sfeervol ingericht, vriendelijke eigenaar.
Groot appartement, met veel verschillende kamers, mooi schoon. Leuke attentie op tafel bij aankomst en spelletjes aanwezig. Gelegen aan de hoofdstraat maar rustig gelegen. Helemaal top!
Was een goed huisje en vriendelijke mensen! Heel goede bedden. was een half uurtje rijden naar winterberg maar dat stoorde niet.
Pistes - 3 km
MakkelijkLanglaufen - 27 km