Colette en Oliver Ewald
Sylt\/ Keitum, Nordsee, Duitsland
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
We hebben een heerlijke tijd gehad in Colette en Olivers vakantiehuis in Keitum! De ruime woonkamer was perfect om te ontspannen na een dag verkennen van het nabijgelegen Sylter Heimatmuseum en Munkmarsch Beach, De tuinuitzichten waren heerlijk, en we hebben veel avonden op het terras doorgebracht om te genieten van de frisse lucht, De gastheren waren ongelooflijk gastvrij, waardoor we ons meteen thuis voelden, Het is een geweldige plek voor iedereen die op zoek is naar comfort en een vleugje natuur!
De vibes på Colette en Olivers sted zijn ongeëvenaard! Super gezellig en de tuin is een hele mood voor chill foto's, Dichtbij Munkmarsch Beach, dus stranddagen zijn een must, Gratis WiFi is een bonus voor het plaatsen van die vlammenverhalen
Een prachtig vakantiehuis dat onze verwachtingen overtrof. Het terras was een geweldige plek voor een avonddrankje. Bovendien lag het op loopafstand van het Nationaal Park Wadden, dat we uitgebreid hebben verkend.
Gezellig huis, schoon en alles wat je nodig hebt is aanwezig. Perfect voor een groepsuitje. Het terras is geweldig voor een kopje koffie in de ochtend. Een 10/10 aanrader.
De gastheren waren ongelooflijk gastvrij en zorgden ervoor dat we ons meteen thuis voelden. De tuin was prachtig en we hebben er meerdere middagen ontspannen doorgebracht. We hebben ook genoten van een diner bij het nabijgelegen Brot & Bier.
Letterlijk droomlocatie, Ruime woonkamer en een volledig uitgeruste keuken? Ja, graag! De gastheren zijn chill en super gastvrij, Perfect voor een low-key uitje met vrienden, Kan niet wachten om weer te bezoeken
We hebben een fantastisch verblijf gehad in het vakantiehuis van Colette en Oliver! De woonkamer was supercomfortabel en had alles wat we nodig hadden. De locatie is ook fantastisch, op korte loopafstand van het Sylter Heimatmuseum en het strand is niet ver weg. De tuin was heerlijk om 's avonds te ontspannen. De wifi was snel, wat altijd een pluspunt is! Het enige wat ik zou willen zeggen is dat de keuken wat meer keukengerei zou kunnen gebruiken, maar over het algemeen is het een fijne plek voor een ontspannen vakantie.
Ons gezin heeft een heerlijke tijd gehad bij Colette en Oliver. De woonkamer was ruim genoeg voor iedereen en de keuken had alles wat we nodig hadden. Dicht bij het strand van Munkmarsch, was het ideaal voor onze stranduitjes.
Het vakantiehuis voldeed prima aan onze behoeften. Het had alles wat we nodig hadden, inclusief een goed uitgeruste keuken en een eigen badkamer. Hoewel de inrichting eenvoudig was, was het schoon en gezellig. De locatie is prima, met gemakkelijke toegang tot lokale eetgelegenheden zoals Brot & Bier op loopafstand. Al met al een eenvoudige en comfortabele ervaring zonder noemenswaardige klachten.
Gezellige en schone plek, perfect voor een rustig uitje. De tuin is een leuke bonus!
Erg fijn verblijf! Het huis is goed onderhouden en heeft een prachtige charme. Dichtbij het centraal station van Westerland, waardoor het makkelijk was om het eiland te verkennen. Zou zeker terugkomen.
Gezellig vakantiehuis met een prachtige tuin, perfect voor een romantisch uitje
Een leuk klein uitje! Het interieur was goed ingericht en het bed was verrassend comfortabel, We hielden van de nabijheid van zowel het strand als de charmante lokale winkels
Schone en comfortabele accommodatie, De locatie was rustig, maar toch dicht bij lokale attracties, We waardeerden de snelle toegang tot de luchthaven van Sylt, waardoor onze aankomst probleemloos verliep
Ik heb echt genoten van mijn tijd hier! De gastheren waren ongelooflijk gastvrij, en het huis was brandschoon, Het bed was zo comfortabel dat ik niet wilde vertrekken! We hielden ervan om op het terras te ontbijten, en de tuin was een geweldige plek om te ontspannen, Bovendien was het dicht bij Munkmarsch Beach een echte traktatie, Ik zou zeker weer terugkomen, ik wou alleen dat het iets dichter bij meer eetgelegenheden was
Wat een heerlijk verblijf! Het vakantiehuis was zo gezellig en de tuin was een perfecte plek voor een kopje koffie in de ochtend. We zaten op slechts een korte loopafstand van het Sylter Heimatmuseum, wat onze reis nog aangenamer maakte.
Al met al een geweldige ervaring! De locatie was perfect voor onze avonturen rond Sylt, met het strand op slechts een korte fietstocht. De gastheren waren erg vriendelijk en maakten ons verblijf nog aangenamer.
We waren onder de indruk van hoe ruim het huis was! Het was perfect voor onze groep en de kinderen vonden het heerlijk om in de tuin te spelen. De rustige buurt was een fijne ontsnapping aan de drukkere toeristische gebieden.
Comfortabel en gezellig: deze plek voldeed aan al onze eisen. De badkamer was schoon en modern en we waardeerden de doordachte details in het hele huis. De eetgelegenheden in de buurt waren een bonus!
Grote tuin = geweldige sfeer, De locatie is rustig maar toch dichtbij alles, Als je van musea houdt, is het Sylter Heimatmuseum op korte loopafstand, Perfect voor een weekendje weg