Appartement in Haunsheim met terras
Haunsheim, Beieren, Duitsland
Het idyllische dorpje Haunsheim is schilderachtig gelegen in een prachtig beekdal aan de rand van de Donauvlakte. Hier bieden we je een gezellige vakantiewoning op de begane grond. Deze accommodatie is ideaal voor gezinnen of kleine groepen die hun vakantie in een rustige en natuurlijke omgeving willen doorbrengen. Vanaf hier kun je spannende fiets- en wandeltochten maken. Legoland Duitsland is met de auto in slechts 30 minuten te bereiken. Na een dag vol belevenissen kun je de avond afsluiten op het uitnodigende terras. Je kunt je kookkunsten testen in de goed uitgeruste keuken. Populaire bestemmingen voor uitstapjes in de buurt zijn onder andere:
Pfannental, Kasteel Haunsheim, Legoland Duitsland, Cave Adventure World, Nördlingen, Ulm, Struisvogelboerderij Donaumoos.
Houd er rekening mee dat je de barbecue na gebruik zelf moet schoonmaken, anders brengen we schoonmaakkosten van €50,00 in rekening.
Parterre: (keuken(broodrooster, fornuis, koffiezetapparaat(filtermaling), koffiezetapparaat(pads), magnetron, koel-/vriescombinatie), woon/slaapkamer(1-pers. slaapbank, 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, TV(smart TV), eettafel), slaapkamer(1-pers. slaapbank, 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, TV(smart TV)), badkamer(wasdroger, ligbad, douche, wastafel, toilet, wasmachine))
terras(privé), tuinmeubilair, BBQ
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Geräumig en gezellig, De eigenaren zijn super relaxed en gastvrij, Alles wat je nodig hebt is hier, plus het hele gebied heeft gewoon een andere vibe voor natuurliefhebbers
Deze plek is een hele vibe! Het terras is perfect voor die zonsondergangfoto's, en de opstelling van de keuken is geweldig voor wat kookavonturen, Super dicht bij Legoland, dus een grote win voor familiedager
De plek was super gezellig en had alles wat we nodig hadden, Het terras was een leuke toevoeging voor avonden buiten