Appartement in België met Zeezicht
Koksijde, West-Vlaanderen, België
Nieuwbouw appartement met 2 slaapkamers met zijdelings zeezicht met balkon en voorzien van alle keukenkomfort. Gelegen op het zesde verdiep met lift. Wifi,
Het appartement bestaat uit een hall, woonkamer/eetkamer, keukenhoek voorzien van alle comfort, slaapkamer met tweepersoonsbed en douche, slaapkamer met stapelbed en douche, apart toilet.
Aandacht: Er wordt een nieuwgebouw opgetrokken in dezelfde straat van dit appartement. Geluidshinder is dus mogelijk.
Op de 6e etage: (keuken(kookplaat(keramisch), waterkoker, broodrooster, afzuigkap, koffiezetapparaat, combimagnetron, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak)), woon/eetkamer(TV(flatscreen, digital), eettafel(4 personen), zithoek), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed(2 persoons dekbed, 160 x 200 cm), douche, wastafel), slaapkamer met badkamer(stapelbed(dekbed, 80 x 200 cm), douche, wastafel), toilet(toilet))
balkon, verwarming(CV), tuinmeubilair(2 personen), lift
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Supergezellig appartement, had alle keukengerei die we nodig hadden om maaltijden te bereiden, het strand is letterlijk op een steenworp afstand, wat perfect voor ons was, wou alleen dat de wifi iets sneller was
Ruim en superschoon! De stapelbedden zijn een fijne extra voor vrienden of familie. De locatie is fantastisch: direct naast het strand en geweldige restaurants zoals Dali en Plan B. De wifi was sterk genoeg om al het TikTok-scrolling te doorstaan. Let op: het nieuwe gebouw ernaast kan wat lawaaierig zijn. Maar als je hier voor het strand bent, is het de moeite waard!
Schoon en modern, de woonkamer was ruim en de keuken had alles wat we nodig hadden. Overdag was het wel wat lawaaierig vanwege de bouwplaats naast de deur, maar de toegang tot het strand was het zeker waard!
Het appartement voldeed volledig aan de verwachtingen en was zeer goed gelegen.
De locatie is geweldig! Direct aan het strand en dichtbij goede restaurants zoals Dali en Plan B. Het appartement was goed uitgerust, schoon en ruim voor ons gezin. Het lawaai van de bouwplaats was soms hinderlijk, maar we hebben het gered.
We hebben een heerlijke tijd gehad op La Digue! Het personeel was vriendelijk en gastvrij. Het appartement was perfect voor onze familievakantie. Geen klachten, afgezien van het bouwlawaai, maar we waren toch vooral op het strand.
We hadden een aangenaam verblijf in La Digue, De locatie is geweldig, op slechts een paar stappen van het strand, en er zijn genoeg eetgelegenheden in de buurt zoals Dali en The Seven, De appartement zelf was schoon en goed uitgerust, hoewel we wel wat geluid van de bouw naast ons merkten, Over het algemeen een solide keuze voor een strandvakantie
We hebben echt genoten van ons verblijf op La Digue. Het uitzicht op zee vanaf het balkon was een leuke toevoeging. De kinderen vonden de stapelbedden geweldig en het was ruim genoeg voor ons. Het enige nadeel was wat lawaai van de nabijgelegen bouwplaats, maar dat heeft onze reis niet verpest.
We hebben een fantastische tijd gehad op La Digue! De ruimte was perfect voor onze groep en we waardeerden de aparte slaapkamers en badkamers enorm. De keuken had alle voorzieningen die we wensten en de nabijheid van geweldige restaurants zoals Dali en The Seven was een groot pluspunt. Let op: het lawaai van de bouwwerkzaamheden naast ons was overdag wat luid, maar het heeft onze ervaring niet verpest.
Ruim en comfortabel! De woonkamer was licht en uitnodigend, en het balkon bood een heerlijke plek om te ontspannen na een dagje Koksijde te hebben verkend. De nabijgelegen parken en stranden waren geweldig voor onze kinderen. Het enige nadeel waren de aanhoudende bouwwerkzaamheden, waar we niet volledig van op de hoogte waren voordat we boekten. Al met al een prima keuze voor gezinnen.
We hebben een heerlijke tijd gehad in La Digue! Het appartement was prachtig ontworpen en had een fantastisch uitzicht. De locatie had niet beter gekund, op slechts een paar minuten van het strand en diverse restaurants. Perfect voor een ontspannen familievakantie. We komen zeker terug, maar hopelijk is het bouwlawaai de volgende keer weg!
De locatie op La Digue is onovertroffen! Op slechts een steenworp afstand van het strand konden we gemakkelijk zwemmen of langs de kust wandelen. Het appartement zelf was schoon en modern, met alles wat we nodig hadden om te koken. We merkten echter wel wat lawaai van de nabijgelegen bouwplaats, wat soms een beetje hinderlijk was.
Geweldige plek direct aan het strand! Het appartement was schoon en had alles wat we nodig hadden. Zou het zeker aanbevelen.
Een heerlijk appartement met moderne voorzieningen! Het was perfect voor ons gezin van vier, met twee slaapkamers en een gezellige woonkamer. De keuken had alles wat we nodig hadden om te koken en we vonden het heerlijk om zo dicht bij Baldus Beach te wonen. De gastheren waren erg gastvrij, wat ons verblijf nog beter maakte!
La Digue in Koksijde was een fantastische uitje! De appartement was super ruim en had alles wat we nodig hadden, Wakker worden met het geluid van de golven en genieten van koffie op het balkon met een zijzeezicht was het hoogtepunt van ons verblijf, Een korte wandeling naar Oostduinkerke Strand maakte stranddagen een fluitje van een cent, Ten zeerste aanbevolen voor gezinnen!
De appartement bij La Digue was precies wat we nodig hadden voor een ontspannen strandvakantie, We hielden van de frisse decoratie en hoe schoon alles was, De kinderen genoten van de stapelbedden en we waardeerden het om twee badkamers te hebben, De nabijheid van het strand was fantastisch, hoewel we wel wat geluid van de bouwplaats in de buurt hoorden, Toch zouden we zeker terugkomen!