Appartement in Koksijde bij de Zee
Koksijde, West-Vlaanderen, België
Modern appartement met 2 slaapkamers en zijdelings zeezicht (1ste verdieping, lift), dicht bij de winkels van Koksijde. Op 15m van zee, Wifi en digitale Tv, huisdieren zijn toegelaten, niet rokers.
Indeling
Hall, woonkamer met moderne open ingerichte keuken, toilet, badkamer met douche, slaapkamer met een stapelbed, slaapkamer met een dubbel bed.
Op de 1e etage: (woonkamer(2-pers. slaapbank(2 persoons dekbed, 160 x 200 cm), TV(flatscreen, digital), eettafel(6 personen), zithoek), keuken(kookplaat(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, combimagnetron, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak), Staafmixer), slaapkamer(stapelbed(dekbed, 80 x 200 cm)), slaapkamer(2-pers. bed(2 persoons dekbed, 160 x 200 cm), combimagnetron), badkamer(douche, wastafel), toilet(toilet), balkon, terras(10 m2), tuinmeubilair)
verwarming(elektrisch), lift
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Erg mooi en schoon appartement. Jammer. Slaapbank voor 1 persoon. Gelukkig was er een extra bed. Een bank was fijner geweest.
Perfect gelegen op slechts een steenworp afstand van Baldus Strand, het uitzicht op de zee was een mooie bonus
Geweldige locatie, op korte loopafstand van het strand, appartement was schoon en had alles wat we nodig hadden
Het appartement was schoon en van alle gemakken voorzien, waardoor het een comfortabele uitvalsbasis was voor onze strandvakantie. De indeling was perfect voor onze groep en we waardeerden de nabijheid van winkels en het strand. Al met al een prettige ervaring, geen klachten!
Vi nød vores ophold, selvom nogle faciliteter kunne trænge til en opgradering, Sengene var komfortable, og beliggenheden var fantastisk - kun en kort gåtur til stranden, Værterne var imødekommende, hvilket gjorde vores ophold mere behageligt
Wat een heerlijke plek! De inrichting was stijlvol en uitnodigend. We zaten vlakbij het strand en de lokale winkels, wat ons verblijf erg handig maakte. Het nabijgelegen Speelplein ter Duinen was ook een leuke plek voor onze kinderen. Zeker een plek om nog eens terug te komen!
Wat een schat! Zeezicht 101 is een prachtig ingericht appartement met alle voorzieningen die we nodig hadden. De gastheren waren gastvrij en zorgden ervoor dat we ons meteen thuis voelden. Het terras was een heerlijke plek om 's avonds te ontspannen. We hebben genoten van de wandelingen naar nabijgelegen bezienswaardigheden zoals de Duinenabdij en het Gemeentepark. Ik zou het zeker aanbevelen!
Zeezicht 101 bood alles wat we zochten: ruimte, comfort en een fantastische locatie. De tweepersoonskamer was luxe en de kamer met stapelbedden was perfect voor de kinderen. Op een steenworp afstand van Baldus Strand hadden we ons geen betere plek kunnen wensen om te ontspannen. We komen graag terug!
Dit appartement overtrof onze verwachtingen! Het was schoon, licht en had alles wat we nodig hadden. Het uitzicht op de oceaan was prachtig, vooral tijdens zonsondergang. Bovendien vonden we op een steenworp afstand een geweldig café, Cappuccino, voor het ontbijt.
Ruim appartement met alle nodige voorzieningen, geniet van de nabijheid van winkels en restaurants
Zeezicht 101 was een echte vibe! Het zijzeezicht is super chill en perfect voor zonsondergangfoto's. 🏖️ De ruimte is modern en gezellig, en de stapelbedden zijn een groot pluspunt voor vrienden- of familiebijeenkomsten.
We hebben een aangenaam verblijf gehad in dit appartement. Het was ruim en schoon, met alles wat we nodig hadden voor een ontspannen strandvakantie. De locatie was ideaal om Koksijde te verkennen en we waardeerden de nabijheid van de winkels. Het stapelbed was een hit bij de kinderen!
Het balkon was ideaal om 's ochtends van een kopje koffie te genieten met uitzicht op zee. Zeer schoon en modern ingericht.
Een gezellig appartement met prachtig zijdelings zeezicht! Het was goed onderhouden en had leuke moderne accenten. We genoten van onze ochtendkoffie op het terras terwijl we naar de golven luisterden. De restaurants in de buurt serveerden heerlijke gerechten, vooral The Tables, net om de hoek.
Zeezicht 101 was een fantastische vakantie! Op slechts een korte wandeling van Baldus Beach, en het zijdelingse uitzicht op zee vanaf ons balkon was een mooie bonus. Het appartement was modern en goed uitgerust, perfect voor ons gezin. We waren vooral gecharmeerd van de open keuken – ideaal om samen te koken.
Zeer fijn verblijf overall! Pladsen var perfekt til vores familie, og vi elskede at være så tæt på Baldus Strand, Vi udnyttede de nærliggende aktiviteter, herunder cykling og vandreture, Lejligheden var en komfortabel base til at udforske Koksijde
Zeezicht 101 was heerlijk! De eigenaren waren vriendelijk en gastvrij en het appartement had een huiselijke sfeer. We waardeerden de snelle toegang tot Baldus Strand, perfect voor onze dagelijkse wandelingen. De wifi werkte goed en de kinderen waren dol op de digitale tv-mogelijkheden.
Over het algemeen een prima plek om te verblijven. Het appartement had een mooie indeling en was gunstig gelegen dicht bij het strand. We vonden het soms een beetje lawaaierig, waarschijnlijk vanwege het wegverkeer, maar het deed geen afbreuk aan onze ervaring. Een goede plek voor een familievakantie.