Modern chalet met airconditioning
Zutendaal, Belgisch Limburg, België
Dit fijne, vrijstaande en gelijkvloerse chalet staat op Resort Hoge Kempen, in het mooie Belgisch Limburg. Omgeven door de natuur, bij Nationaal Park Hoge Kempen in het plaatsje Zutendaal, op ca. 8 km. van de stad Genk.
Het moderne chalet is comfortabel en compleet ingericht. Het beschikt over een lichte woonkamer met TV en een open keuken met onder andere afwasmachine en magnetron. Er zijn twee slaapkamers, waarvan één met een 2-pers. bed en één met twee 1-pers. bedden of een 2-pers. bed. In de badkamer treft u er een douche en er is een apart toilet. Voor meer comfort op de warme dagen, is het chalet uitgerust met airconditioning.
Buiten vindt u er een terras met tuinmeubilair. Er is parkeergelegenheid voor één auto op de centrale parkeerplaats (in de buurt van het chalet).
Op Resort Hoge Kempen zijn diverse chalets en safaritenten te boeken voor vier tot zes personen.
Parterre: (woonkamer(TV, airconditioning), open keuken(waterkoker, koffiezetapparaat(filtermaling), magnetron, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak)), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), badkamer(douche, wastafel), toilet)
terras, tuinmeubilair, zwembad(gedeeld met andere gasten, buiten)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Een heerlijk uitje met een gezellige woonkamer en een goed uitgeruste keuken, dicht bij Genk en wandelpaden
Super gezellig chalet! Houd van de airconditioning, maakte de zomerse hitte dragelijk, Schoon en goed ingericht met een leuk terras, Perfect voor een weekendje weg
Over het algemeen was onze ervaring goed, De chalet voldeed aan onze verwachtingen, met een mooie indeling en alle benodigde voorzieningen, We hebben veel tijd doorgebracht met wandelen in Hoge Kempen, dat slechts een korte afstand verderop was