Villa Iza Belén

Villa in Sant Josep met uitzicht op zee

San José / san Augustin, Ibiza, Spanje

  • 100 m2
  • 6 personen
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • Huisdiervrij
  • Rookvrij

  • Villa
  • Op een eiland
  • Landelijk
  • Niet op een vakantiepark
  • Vrijstaand
  • Aan het water
  • Bij de zee
  • Wifi
  • TV
  • DVD speler
  • CD speler
  • Airco
  • Ligbad
  • Privé zwembad
  • Vaatwasser
  • Combimagnetron
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinmeubilair
  • Barbecue
  • Zwembad
  • Kinderbed
  • Kinderstoel
  • Omheinde tuin
  • Laptopvriendelijk

Omschrijving

Geniet van de generositeit van deze villa met 3 slaapkamers in Sant Agustí des Vedrà (St Josep de sa Talaia) Balearen. Het is ideaal voor gezinnen of kleine groepen en biedt plaats aan maximaal 6 gasten. Deze villa in Ibiza-stijl heeft een privézwembad waar u kunt ontspannen bij het zwembad. Het dichtstbijzijnde restaurant ligt op 2 km afstand als u de lokale lekkernijen wilt uitproberen. Als u uw benodigdheden opraakt, is er ook een supermarkt op 2 km afstand. Het stadscentrum ligt op slechts 3 km van het verblijf. Een tuin met tuinmeubilair is een van de prachtige plekken in de villa. Er is ook een barbecue beschikbaar om uw kookkunsten te experimenteren. Dit kindvriendelijke huis heeft een speelkamer en kinderen

Wanneer u in een Belvilla-huis verblijft, kunt u erop vertrouwen dat u een uniek vakantiehuis in een ideale omgeving krijgt voor een aantrekkelijke prijs. Het portfolio van accommodaties bestaat uit meer dan 40.000 vakantiehuizen in 20 Europese landen. Geïnteresseerd in een weekendje weg, een zomer- of wintersportvakantie of gewoon een korte vakantie? Geeft u de voorkeur aan de kust, het platteland of de bergen? Wat uw voorkeur ook is, er is een Belvilla-huis dat aan uw behoeften voldoet, van een knusse gîte voor twee tot een kasteel dat groot genoeg is voor het hele gezin, van een appartement in het hart van Rome tot een hut in the middle of nowhere, van een eenvoudig boomhut tot een luxe droomvilla en van dichtbij tot aan de andere kant van Europa.

Een Belvilla-huis geeft u de vrijheid om in uw pyjama te ontbijten of een goed gesprek voort te zetten tot in de ochtenduren zonder dat u zich zorgen hoeft te maken over de sluitingstijd van de bar. Bereid gastronomische maaltijden met verse lokale ingrediënten in uw eigen keuken en profiteer van uw eigen zwembad om zoveel kanonskogels te schieten als u wilt! Met andere woorden, u kunt genieten van volledige privacy in uw thuis ver van huis.
Let op: De huurder moet de beheerder 14 dag(en) voor aankomst op de hoogte stellen van de verwachte aankomsttijd.

Indeling

Parterre: (woonkamer(TV(satelliet), DVD-speler, CD-speler, airconditioning), keuken(combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed, airconditioning), slaapkamer(2-pers. bed, verwarming, airconditioning), slaapkamer met badkamer(2x 1-pers. bed, douche, wastafel, toilet, airconditioning), badkamer(ligbad, douche, wastafel, toilet), verwarming(vloerverwarming))

speelkamer, 2x terras(privé), tuin(privé, omheind), tuinmeubilair, BBQ, zwembad(privé, 8 x 3 m.), kinderbed(op aanvraag), kinderstoel

Afstanden

0 m Lengte skipistes
2 km Levensmiddelen
2 km Openbaar vervoer
2 km Restaurant
2 km Zee
3 km Uitgaan
3 km Centrum
6 km Overdekt zwembad
6 km Zwembad

Beschikbaarheid

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

Gasten zeggen het volgende:

juli 2016

De ontvangst en de wegbeschrijving door Karin waren heel goed , Ibiza is een prachtig eiland voor ieder wat wils een onmiddellijk thuis gevoel ,de villa is gelegen op een prachtige locatie met zicht naar open zee, de villa is echt gemaakt om buiten te leven elk plaatsje heeft zijn charme .

oktober 2014

1 week in de heerlijke villa verbleven met ons gezin en de oma's! Op en top genieten, prachtig uitzicht. Terrassen op diverse plaatsen waardoor je de gehele dag zon hebt. Ook fijn dat het zwembad aan de achterzijde gelegen is zodat je met kleine kinderen niet continu op hoeft te letten wanneer je buiten zit te eten of er een kleintje in het water valt( eeltplek is nl. Niet bij het zwembad) overal hekjes geplaatst dus erg kindvriendelijk!

september 2013

Wij mochten in september een week in deze villa verblijven. Via een steile, slecht verharde weg kom je bij de woning. Het zwembad ligt aan de entreezijde van de woning, apart van de villa en is prima onderhouden. De villa zelf is ook goed onderhouden en heeft drie slaapkamers en twee badkamers. De kleinste slaapkamer heeft een eigen badkamer. Het terras aan de achterzijde heeft een loungehoek en een geweldig uitzicht over San Antonio en de zee. De woning is zeker kindvriendelijk maar minder geschikt voor kinderen onder de vier jaar i.v.m. valgevaar dat op verschillende plekken aanwezig is. Verder werkte bij ons de sateliettv niet (overigens niet gemist), waren er te weinig handdoeken, bestek en servies beschikbaar en hing er de eerste twee dagen geregeld een geweldige stank rondom het huis (rioleringsprobleem dat daarna is opgelost). Ondanks dat hebben we een fantastische vakantie gehad in Mariposa de Noche.

oktober 2012

Prima om off season te verblijven op Ibiza. Rustig en prettig.

Villa in Sant Josep met uitzicht op zee

Villa Iza Belén

San José / san Augustin, Ibiza, Spanje

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

4 beoordelingen

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal