Villa in Sayalonga met Privézwembad
Sayalonga, Costa del Sol, Spanje
Deze schitterende villa in Sayalonga heeft 3 slaapkamers. Het is zeer geschikt voor families en de villa is ruim van opzet. Het uitzicht vanaf het privézwembad is fantastisch! Actievelingen gaan golfen, kanovaren op zee bij Maro of bezoeken de grotten bij Nerja. Maar ook voor cultuurliefhebbers is er van alles te doen! Dicht bij het dorpje moet je beslist de bodega bezoeken. In de zomer worden er wijnproeverijen gehouden en muziekconcerten gegeven. De laatste 3,3 km naar het huis zijn over een smalle weg met enkele steilere stukken. Behoorlijke rijervaring is zeker nodig! De beheerder zal de 1e keer voorrijden. De villa is keurig en zeer verzorgd. Het huis is grotendeels gelijkvloers (hier en daar een trede) en er is een gezellige zithoek rondom de houtkachel. De keuken is goed geoutilleerd en de slaapkamers zijn voorzien van airconditioning en horren. De tuin rondom het huis is fraai aangelegd en zeer bloemrijk! Vanwege het rustgevende karakter van de omgeving verzoeken we je vriendelijk om geluidsoverlast tussen 0:00 en 08:00 te voorkomen. Daarnaast vragen we je verstandig om te gaan met het water vanwege de waterschaarste in Andalusië. De trappen aan de zijkant van de woning zijn voor gemeenschappelijk gebruik met de buren.
Parterre: (keuken(kookplaat(gas), fornuis, koffiezetapparaat(cups), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(satelliet, Nederlandse zender(s), internationale zender(s)), eettafel(8 personen), zithoek, verwarming(hout)), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, ligbad, douche, wastafel, toilet, wasmachine), badkamer(douche, wastafel, toilet), verwarming(CV, via airconditioning), airconditioning)
terras(overdekt), terras, tuin(aangelegd, verlicht), parking, zwembad(privé, 10 x 5 m.)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Comfortabel verblijf met uitstekende faciliteiten. De keuken was goed uitgerust en de gastheer en gastvrouw waren zeer gastvrij. We zouden zeker terugkomen!
Deze villa overtrof onze verwachtingen. Hij was ruim genoeg voor onze groep en de airconditioning werkte perfect op warme dagen. We vonden het heerlijk om 's avonds bij het zwembad door te brengen en het nabijgelegen Playa de El Morche te verkennen. Nog een kleine opmerking: het verzoek om een watertekort was een goede herinnering voor ons om milieuvriendelijk te leven. Al met al een fantastisch verblijf!
Het huis is fantastisch. Groot comfortabel met een prachtig uitzicht. Een luxe huis in alle opzichten. Behalve in één. Ze kunnen je niet eens naar de voordeur brengen, terwijl het vreselijke wegen zijn waar je gemakkelijk kunt verdwalen. Het kan niet zo zijn dat ze de deur niet voor je opendoen en uitleggen waar alles is en hoe alles werkt. Het kan niet zo zijn dat u de vaatwasser vindt
De accommodatie was fantastisch en het uitzicht is geweldig
Geweldige villa! Het privézwembad was geweldig en de plek was super schoon. Op korte rijafstand van het strand. Absoluut een aanrader!
Prachtige villa met privézwembad en schitterend uitzicht, perfect voor een ontspannende vakantie
Very nice house with a spectacular view. The house is not big, but it feels spacious due to the big living area. The master bedroom is very nice, big enough and has a nice bath room, which is shared with the second bedroom (two seperate beds), where our kids were. The bed in the master bedroom was excellent. The other bedroom, smaller, but very nice indeed. The kitchen, which we used 3 times a day, for 7 days, has a big refrigerator and freezer at the bottom. I appreciated the gas fire... the kitchen is well equiped. The best thing at this house has to be the pool. The view from that pool is beautiful, as you look down the hill at the sea. Is was very clean when we arrived, which was such a releave. All the plant you see in the pictures on the website are actually real and very well maintained. It gives the pool area and the garden a very fresh and welcoming look. Note to the owners: the gardener who comes once a week, is money very well spent. I would book this place every year, if only the house would not be so far from... everything. I realise that 'distance' is a very subjective thing, so I will try to use only facts: the road from the house to Sayalonga is a bit narrow and does not have a guardrail everywhere. I don't think I would try that road when it's dark. It takes about 15 minutes to drive to Sayalonga (very small grocery shop), is you take the less 'dangerous' road; and from there it takes 15 minutes to Algarrobo (big shops, beach...). For most of us, this is not a problem, but I found it a bit too far. Conclusion: very nice house, spectacular view, but you need a good car and good driver.
Beautiful villa and location. The view is amazing and the pool is fantastic. The villa itself is spaceous and fully equipped although some of the kitchen utilities may need replacement in due time. A challenge is the road to reach the villa; you need to have some driver’s skills to get there the 1st time…but believe me…you will love the ride and view. Overall: 9/10
Zeer schoon en groot huis met een fantastisch uitzicht
Deze plek is perfect voor gezinnen. Er is genoeg ruimte voor iedereen en we hebben ook genoten van de tuin! Let op: er zijn echt geluidsbeperkingen, dus houd het 's nachts rustig. Maar eerlijk gezegd maakte de stilte het juist ontspannender. Ik zou zeker terugkomen!
Geweldige plek, het huis heeft alles wat je nodig hebt
Ons verblijf in Casa Iris was zeer aangenaam. De villa is prachtig gelegen in een rustige omgeving, omgeven door natuur. De slaapkamers waren comfortabel en de woonkamer gezellig. We waardeerden de nabijheid van winkels en eetgelegenheden, hoewel een auto noodzakelijk is. De keuken had alles wat we nodig hadden om te koken en de buitenruimte was heerlijk voor avondbijeenkomsten. Al met al een solide keuze voor een familievakantie, hoewel de behoefte aan rustige uren even wennen was.
Al met al een heerlijk verblijf! De villa was brandschoon en goed ingericht. We waren dol op de indeling met meerdere badkamers, waardoor het gemakkelijk was om je klaar te maken. De nabijheid van zowel stranden als lokale restaurants was een groot pluspunt. Een echte aanrader voor gezinnen die op zoek zijn naar een rustig uitje.
Hele mooie locatie en alles van het huis is als op de foto’s. De weg naar het huis is lastig maar te doen met een goede auto. Rustige omgeving waar je volledig van je vakantie kan genieten. Aanrader!
Mooiste uitzicht in alle jaren dat we huizen huren. Huis gedateerd maar kraakschoon en ruim opgezet. Alles aanwezig en goede WiFi in en om t huis.
De toegangsweg is slecht, maar het uitzicht spectaculair. Het huis is prachtig en groot en biedt alles wat er beloofd wordt.
Casa Iris was de perfecte ontsnapping voor onze familie, De kinderen genoten van het zwembad en wij vonden het leuk om de nabijgelegen steden te verkennen, De slaapkamers waren comfortabel, en we waardeerden de grote eetruimte voor familiemaaltijden, De rustige sfeer maakte het gemakkelijk om te ontspannen, Een tip: let op de geluidsbeperkingen 's nachts!
De locatie van de villa is prachtig, met een rustige omgeving en een adembenemend uitzicht. Het ligt een beetje afgelegen, maar dat maakt het juist extra bijzonder. We waardeerden de goed uitgeruste keuken voor onze familiemaaltijden. Overdag was er wel wat lawaai van de buren, maar niets dat te storend was. Kortom, een heerlijk uitje!
Het is een fijn huis op een mooie locatie met schitterende uitzichten. De weg naar het huis is wat lastig, maar te doen. Het huis heeft een cv, maar het duurde een paar dagen voordat die door de beheerder in werking werd gesteld. Nadat wij de handleiding van de thermostaat in een lade hadden gevonden konden we de cv instellen. De eerste 5 dagen was het nl. erg koud op de berg. Ondanks dat het in de omschrijving vermeld staat, is de Smartcard van Canal Digitaal niet geactiveerd. TV kijken kan dus niet.
Deze villa heeft werkelijk alles om optimaal te kunnen genieten! Oke, het kost wat moeite om naar boven te komen met de auto, maar het is het dubbel en dwars waard! Het uitzicht is fenomenaal, het huisje heeft heerlijke bedden, goeie douches en een heerlijk zwembad.
Geweldig huis met schitterende vergezichten. Alles voor een perfecte week is aanwezig ( behalve een paella pan). Enig minpunt is de afstand en de moeilijke wegen om tot het huis te komen. Appartement naast zwembad zou iets luxer gestoffeerdoeten zijn, en heeft soms schlechte geur.
Onze ervaring bij Casa Iris was geweldig! De gastheer was erg behulpzaam en gastvrij. We waardeerden vooral de tuin en de gemakkelijke toegang tot lokale bezienswaardigheden. De rustige omgeving maakte ons familieuitje perfect. Een kleine tip: sla voor aankomst alvast wat essentiële boodschappen in, want de dichtstbijzijnde supermarkt is op korte rijafstand.
Vond het grote zonneterras en de rustige sfeer geweldig, geweldige plek voor gezinnen, met veel attracties in de buurt, zoals het strand van Algarrobo Costa
We hebben echt genoten van ons verblijf hier. De villa is ruim en van alle gemakken voorzien. De kinderen vonden het zwembad geweldig en we waardeerden de supermarkten in de buurt. Het is een stukje rijden naar de belangrijkste bezienswaardigheden, maar de rustige sfeer was het waard. Let wel op het waterverbruik, dat is hier normaal. Al met al een heerlijke ervaring!
Deze villa heeft een unieke sfeer. Het privézwembad zorgt voor een geweldige sfeer om te ontspannen met vrienden. Bovendien is het zonneterras perfect voor Instagram-foto's. Het is maar een klein stukje rijden naar het strand en de lokale restaurants zijn ook prima. Echt waar, ik vond het geweldig!
De villa was schoon, ruim en praktisch en had alles wat we nodig hadden voor een ontspannen verblijf. De nabijgelegen stranden waren geweldig voor de kinderen en we hebben genoten van een diner bij Bar Jocavi, op korte rijafstand. We zouden zeker terugkomen, vooral vanwege de rustige nachten onder de sterrenhemel.
De locatie is ideaal, dicht bij het strand en lokale restaurants. Schoon en ruim, met alle benodigde voorzieningen.
Ondanks het gebruik van de auto-navigatie en Google Maps bestond de weg vanaf de kustweg tot Casa Iris practisch alleen uit een onverharde weg zonder verkeers- aanduidingen en/of plaatsaanduidingen. Deze weg is als gevaarlijk te classificeren mede door het ontbreken van bermbeveiliging. Dit in tegenstelling wat is vermeld in de omschrijving op uw website waar gesproken wordt over slechts een klein gedeelte onverharde weg,
Verlate aankomst, toch enthousiast onthaal en begeleiding naar de villa