Pego Retreat met gedeeld zwembad
Pego, Costa Blanca, Spanje
Charmante kustplaats
Dit uitnodigende appartement in Pego biedt een comfortabele uitvalsbasis voor een gezinsuitje. Met twee slaapkamers voor maximaal vier gasten combineert het huis modern comfort met een ontspannen mediterrane sfeer. Ontspan in het gemeenschappelijke zwembad of geniet van rustige ochtenden op het privéterras, genietend van een kopje koffie terwijl u geniet van de omgeving. Airconditioning en verwarming zorgen het hele jaar door voor een aangenaam verblijf, en een kinderbedje en kinderstoel zijn beschikbaar voor gezinnen met kleintjes.
Verken de omgeving
Het appartement ligt op slechts 1 km van het stadscentrum, vlakbij supermarkten, gezellige cafés en restaurants waar u kunt genieten van de lokale keuken. Voor strandliefhebbers is de kust met goudkleurig zand en helder water slechts een klein eindje rijden. Natuurliefhebbers kunnen het nabijgelegen natuurreservaat Montgó verkennen, een serene omgeving om te wandelen, vogels te spotten of gewoon van het buitenleven te genieten.
Voorzieningen in de buurt
Het appartement beschikt over een volledig uitgeruste keuken, een gezellige woonkamer met satelliet-tv en twee comfortabele badkamers. Wasfaciliteiten, parkeergelegenheid en toegang tot de tuin maken uw verblijf praktisch en comfortabel. Of u nu wilt ontspannen bij het zwembad, maaltijden wilt bereiden of de lokale bezienswaardigheden wilt bezoeken, dit appartement in Pego biedt een uitgebalanceerde mix van comfort en toegankelijkheid voor een onvergetelijke vakantie.
Parterre: (hal, woonkamer(TV(satelliet, internationale zender(s)), eettafel(4 personen), zithoek(4 personen)), keuken(fornuis(inductie), koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, bad met douche, wastafel, toilet, bidet, balkon), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet), tuindeuren, airconditioning, terras(9 m2))
wasdroger, wasmachine, verwarming(via airconditioning), tuin, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Vrijwel alles, het huis is prachtig en ook rustig en ontspannend
Wat een heerlijke plek! Het appartement is prachtig ingericht en heeft een warme sfeer. We hebben genoten van de goed uitgeruste keuken en de nabijheid van lokale eetgelegenheden zoals El Moss de Pego. De gastheren waren vriendelijk en zorgden ervoor dat we ons welkom voelden. Ik zou zeker terugkomen!
Mooi ruim appartement met alles erop en eraan. Licht vlak bij de winkels en het centrum van Pego.
De accommodatie was schoon en comfortabel, voorzien van alles wat we nodig hadden. De locatie was erg handig, met een supermarkt en restaurants op loopafstand. Het was een goede uitvalsbasis voor het verkennen van het natuurreservaat Montgó. Al met al een prettige ervaring!
De service van Wim was uitstekend. Bij aankomst ontving hij ons met diverse cadeautjes. Het appartement was brandschoon, goed uitgerust en zeer ruim. Het terras en de tuin zijn spectaculair. We hebben een geweldige tijd gehad met vrienden en konden zelfs na het eten nog genieten van het zwembad 😊 Bedankt voor alles!
Het huis is rustig, de twee zwembaden en de twee badkamers en de nabijheid van de stranden
Heel fijn appartement op de begane grond met mooie tuin en zwembad. Echt genieten.
Ruim en goed uitgerust appartement. Het aangename zwembad en het prachtige terras.Een auto is essentieel om van de kust te genieten.Zeer goede ervaring die ik hoop te herhalen.
Mooi appartement voorzien van alle gemakken. 15 minuten lopen naar het centrum. Top locatie.
De accommodatie was onberispelijk schoon en behoorlijk gezellig, De keuken had alle noodzakelijke keukengerei en enkele leuke extra's, De verwarming functioneerde perfect en er waren extra dekens en kussens beschikbaar in de kamers, Wim was ongelooflijk behulpzaam en beantwoordde al onze vragen grondig
Mooi appartement met een fijne tuin en zwembad.
Geweldig mooie accomodatie gelegen in een goed onderhouden residentie met mooie tuin en 2 zwembaden. Woning is royaal en werkelijk van alle gemakken voorzien. Geweldig, wij gaan er zeker nog eens terug
Ik verbleef bij mijn broer en vond maar één tweepersoonsbed opgemaakt. De dames die de sleutel gepasseerd waren verontschuldigend en we zeiden geen zorgen te maken. Nadat ze vertrokken, ontdekten we dat er geen reserve linnen of handdoeken was. Vergeleken met een ander appartement dat we enkele jaren geleden bezochten, was dit appartement eenvoudig. Er is geen operationele WiFi. Toegang tot het zwembad was erg handig.
Kleine attentie bij aankomst
Het is een super leuke vakantie geweest. Je moet wel een auto hebben op tot bij de zee te geraken !
Het tijdstip van aankomst keurig afgestemd met Whatsapp. De accommodatie was volgens de foto's. Wifi heeft perfect gewerkt. Een auto is echt noodzakelijk. In een kwartier bij groot winkelcentrum (Ondara), het strand / de kust. De Jalon-vallei, Calpe, Benidorm liggen op een half uur rijden.
Locatie is uitstekend, rustige omgeving en dichtbij het centrum, Appartement was verder prima