Villa Valerya

Mooi huis met privé zwembad in Níjar

Venta del Pobre, Costa Almeria, Spanje

  • 200 m2
  • 10 personen
  • 4 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • Huisdieren toegestaan
  • Rookvrij

  • Vakantiehuis
  • In een dorp
  • Niet op een vakantiepark
  • Vrijstaand
  • Wifi
  • TV
  • Open haard
  • Airco
  • Bubbelbad
  • Privé zwembad
  • Wasmachine
  • Fitnesstoestellen
  • Vaatwasser
  • Vriezer
  • Oven
  • Koffiezetapparaat
  • Magnetron
  • Combimagnetron
  • Koelkast met vriesvak
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinmeubilair
  • Barbecue
  • Zwembad
  • Buiten zwembad
  • Laptopvriendelijk

Omschrijving

Geniet van een fijne vakantie in dit leuke vakantiehuis in Venta del Pobre. Het is voorzien van een bubbelbad, een zwembad en een mooie ligging vlak bij het Parque Natural Cabo de Gata. Ideaal voor een ontspannen vakantie met familie of vrienden.

Het Parque Natural Cabo de Gata ligt op niet meer dan 10 km van het verblijf en ook het strand aan zee (Playa Cala de Enmedio, 17 km) is gemakkelijk te bereiken. Met de auto bereik je na iets meer dan een half uur rijden het gezellige Almería, met haar prachtige kathedraal en een museum met indrukwekkende vondsten uit het neolithicum.

Na een bewogen dag plof je neer op het tuinmeubilair of in het bubbelbad. Het privézwembad zorgt voor verkoeling en ontspanning op warme zomerdagen en de goed uitgeruste keuken biedt je de kans om je kookkunsten te etaleren.

Indeling

Parterre: (keuken(broodrooster, fornuis, afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, combimagnetron, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer, wasmachine, Citruspers), woon/eetkamer(TV, eettafel, zithoek, verwarming, airconditioning), slaapkamer(2-pers.king size bed, verwarming, airconditioning), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, verwarming, airconditioning), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, 1-pers. bed, verwarming, airconditioning), slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed, verwarming, airconditioning), badkamer(bubbelbad, douche, wastafel, toilet), badkamer(babybad, wastafel, toilet))

open haard, streamingservice, bad of douche, tuindeuren, patio, terras, tuin, tuinmeubilair(10 personen), ligbedden, BBQ, parking, ligstoelen, parasol, zwembad(privé, buiten, geopend van Mei t/m Okt), fitnesstoestellen, strijkplank, gezelschapsspellen

Afstanden

0 m Lengte skipistes
10 km Bos
16 km Zee
41.8 km Vliegveld

Beschikbaarheid

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

Gasten zeggen het volgende:

oktober 2024

Prachtig huis, zeer ruim en schoon, perfect voor een vakantie met het gezin, De gastheren zijn zeer gastvrij en flexibel met de tijden,

mei 2024

Het huis is geweldig, ruim en schoon, perfect voor een familievakantie. De gastheren zijn erg gastvrij en flexibel met de tijden.

november 2023

Het huis is spectaculair, zeer goed uitgerust en heeft veel charmante details (chill-outruimte, barbecue, gazon, airconditioning, groot zwembad), precies zoals op de foto's op Booking.com.

september 2023

Het huis is prachtig, ruim en schoon, perfect voor een verblijf met het gezin. De gastheer is erg aardig en meegaand met de tijd.

juli 2023

Het huis is prachtig, groot en gastvrij, en ook schoon. Het is perfect om een paar dagen door te brengen met familie, vrienden,,, en met alle comfort. Ik raad het ten zeerste aan.

juni 2023

Het huis is geweldig, zeer ruim en schoon, perfect voor een familievakantie. De gastheren zijn zeer behulpzaam en flexibel met de tijden.

april 2023

Prachtig huis, zeer ruim en schoon, perfect voor een familievakantie. De gastheren zijn zeer gastvrij en flexibel met schema's.

maart 2023

Het huis is werkelijk perfect, zeer goed uitgerust en met veel details (chill-outruimte, barbecueplek, gazon, airconditioning, groot zwembad), precies zoals beschreven en op de foto's van Booking,

januari 2023

Het huis is werkelijk perfect, zeer goed uitgerust en met veel details (chill-out ruimte, barbecueplek, gazon, airconditioning, groot zwembad), Precies zoals beschreven en op de foto's van Booking,

mei 2021

Heel goed huis, ruim, comfortabel en van alle gemakken voorzien

Mooi huis met privé zwembad in Níjar

Villa Valerya

Venta del Pobre, Costa Almeria, Spanje

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

11 beoordelingen

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal