Villa in Villamuriel met Zwembad en BBQ
Villamuriel de Cerrato, Castilië en Leon, Spanje
Dit vakantiehuis in Spanje beschikt over een heerlijk privézwembad een een fijne tuin. Er zijn 6 slaapkamers aanwezig waar in totaal 14 personen in kunnen verblijven. Deze accommodatie is zeer geschikt voor familievakanties.
Het Plaza Mayor Palencia ligt op 10.5 km afstand. Hier in het centrum kun je allerlei winkels vinden, zoals supermarkten voor de dagelijkse boodschappen, maar ook souvenirswinkeltjes. De Palencia Cathedral is tevens het bezoeken waard.
Het huispersoneel is altijd beschikbaar om informatie te geven bij de receptie, de eigenaar woont in dezelfde boerderij, maar in een onafhankelijk huis, en is verantwoordelijk voor het onderhoud. Geniet van een lekker stuk vlees vers van de barbecue of praat bij met je familie in de tuin onder het genot van je favoriete drankje.
Vlak voor uw aankomstdatum wordt een bedrag van EUR 110,00 aan kosten voor nutsvoorzieningen en service in rekening gebracht. U ontvangt een aparte mededeling met de betalingslink. De kosten voor nutsvoorzieningen en service zorgen voor een soepel verblijf en dekken eventuele extra diensten zoals schoonmaak, servicekosten, verbruik, schade of eventuele extra kosten die tijdens het verblijf worden gemaakt.
Parterre: (keuken(open haard, zithoek, kookplaat, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(1-pers. vouwbed, 1-pers. slaapbank, eettafel, open haard, zithoek), slaapkamer(stapelbed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet), badkamer(douche, wastafel, toilet), zaal(zithoek), verwarming)
Op de 1e etage: (keuken(kookplaat, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet), verwarming)
tuin(gedeeld met eigenaar, verlicht), tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad(privé, geopend van Jun t/m Sep), strijkplank, strijkijzer
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Klacht ingediend, niet alleen komen de foto's niet overeen met de werkelijkheid, ook de elektrische installatie is een reëel gevaar, brandblussers zijn niet gecontroleerd, ramen kapot, deuren zonder klink... Een ramp en oplichterij, de foto's komen totaal niet overeen met de huidige staat van het huis.
De open haard zorgde voor een gezellige sfeer tijdens ons winterverblijf, we hebben ook genoten van het grillen in de tuin
Geweldige plek voor een grote groep! Het zwembad is lekker en verfrissend.
Perfect voor een weekend met vrienden, we vonden het geweldig en zijn al aan het plannen voor ons volgende bezoek,
Ideaal voor een weekendje weg met vrienden, We vonden het geweldig en willen snel terugkomen,
Deze villa overtrof onze verwachtingen! Hij was prachtig ingericht en zeer comfortabel. De nabijheid van natuurpaden zorgde voor fantastische wandeltochten. Het enige nadeel was de afstand tot de belangrijkste bezienswaardigheden, maar de rust en stilte maakten het de moeite waard.
Deze plek heeft een geweldige sfeer! Het zwembad voor ontspannende dagen en de tuin voor barbecues met vrienden = een groot pluspunt. Het huis voelt als thuis, maar dan met een feestelijk tintje. Perfect voor epische reünies of familiereizen. En, 270 meter naar de supermarkt? Geen limiet, het is geweldig!
De villa was indrukwekkend, met veel ruimte voor iedereen, Het was goed uitgerust en voelde als een thuis weg van huis, De lokale omgeving was rustig, en we genoten van het nabijgelegen restaurant voor het diner, Een fantastische plek voor een groepsretreat
Ideaal voor een weekendje weg met vrienden, We vonden het erg leuk en willen snel weer terugkomen,
Perfect voor een weekend met vrienden, we vonden het geweldig en willen snel weer terugkomen,
We hebben enorm genoten van ons verblijf in La Casa de Valen. De kinderen waren dol op het zwembad en de tuin, terwijl de volwassenen de rustige sfeer waardeerden. Het ligt wat afgelegen, maar dat is juist de charme. De open haard was heerlijk op koelere avonden.
Perfect voor een weekend met vrienden, we vonden het geweldig en zijn al aan het plannen voor ons volgende bezoek,
Wat een fantastisch verblijf! De villa was ruim en perfect voor onze groep van 12. We hebben elke middag genoten van het zwembad en heerlijke barbecues gehad in de tuin. Het lokale restaurant was op loopafstand en de supermarkt was handig dichtbij. Een heerlijke plek om even helemaal terug te zijn in de natuur!
Het pand is groot en perfect voor groepen, We genoten van de goed onderhouden tuin en vonden het gemakkelijk om lokale voorzieningen te bereiken, Hoewel het een beetje ver van de belangrijkste attracties is, vonden we het niet erg omdat we een rustige retraite wilden, Al met al een solide keuze voor een gezinsvakantie
Perfect voor een weekendje weg met vrienden, we vonden het geweldig en zijn al aan het plannen voor ons volgende bezoek,
We hebben een fijne tijd gehad in La Casa de Valen. Het huis was schoon en van alle gemakken voorzien, waardoor we ons er snel thuis voelden. De open haard was een fijne toevoeging op de koelere avonden en de omgeving was rustig, perfect om te ontspannen. We raden het aan voor gezinnen die op zoek zijn naar een landelijke vakantie.
Ruim en comfortabel! De zes kamers waren perfect voor onze twee gezinnen. De gastheren waren vriendelijk en behulpzaam. We waren dol op de locatie, met gemakkelijke toegang tot wandelpaden en de rustige dorpssfeer. We zouden zeker terugkomen.
Ideaal voor een weekend met vrienden, we vonden het geweldig en zijn van plan om snel terug te komen,
Ideaal om een weekend met vrienden door te brengen, we vonden het geweldig en we kijken ernaar uit om terug te keren,
De villa is prachtig ingericht en zeer schoon, We waardeerden de rustige locatie, wat zorgde voor een ontspannen verblijf, Het is ook dicht genoeg bij Palencia voor een dagtrip, De buitenbarbecue was een leuk extraatje voor onze avondbijeenkomsten
Zeer ruime en goed onderhouden villa! De gastheer was zeer gastvrij en gaf ons alle informatie die we nodig hadden. De supermarkt zo dichtbij was een echte levensredder. We hebben een geweldige tijd gehad in Palencia en genoten van de lokale cultuur.
Geweldige plek voor een uitje! De kinderen waren dol op het zwembad en de tuin was perfect om te ontspannen met een drankje. We hadden een klein probleempje met de verwarming, maar de gastheren hebben het snel opgelost. Al met al een zeer positieve ervaring.
Ik verbleef hier met mijn hond en het was een geweldige ervaring. Het huisdiervriendelijke beleid is een pluspunt! De locatie is rustig, perfect voor lange wandelingen en fietstochten. Het huis zelf was schoon en had alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf.
We hebben een heerlijke tijd gehad in deze villa! Het was perfect voor onze vriendengroep. De tuin was geweldig voor barbecues en de open haard hield ons warm op de koude nachten. Het was een beetje ver van de belangrijkste bezienswaardigheden, maar we genoten van het verkennen van de lokale paden.
Deze villa is een verborgen parel! We waren dol op de rustige locatie en de mogelijkheid om in de omgeving te fietsen en wandelen. De indeling van het huis was geweldig, waardoor iedereen voldoende ruimte had. De vriendelijke gastheer zorgde ervoor dat we ons zeer welkom voelden en we waardeerden het huisdiervriendelijke beleid. Een onvergetelijke vakantie!
Geweldige locatie voor fietstochten en wandelavonturen, Supermarkt op een korte loopafstand maakte het leven gemakkelijk
Ruime villa met een prachtige tuin, perfect voor familiebijeenkomsten