Vakantiehuis in Ponte de Lima met zwembad
Santa Cruz do Lima, Ponte de Lima, Porto en Noord, Portugal
Dit prachtige vakantiehuis bij Ponte de Lima heeft 3 slaapkamers. Het is ideaal voor wie op een heerlijk wijnlandgoed wil verblijven. Je kunt hier zelfs gebruikmaken van het grote zwembad.
Het wijnlandgoed ligt in een prachtige omgeving waar je mooie wandeltochten kunt maken. Het centrum van Lima is op slechts 5 km afstand. Eventjes met de auto rijden en je bent bij het strand aan de Atlantische Oceaan.
Casa do Tanque is een van oorsprong uit graniet opgetrokken huis dat enkele jaren geleden smaakvol gerestaureerd is. Je komt de ruime zitkamer van het huis binnen via dubbele tuindeuren. In het verlengde van de zitkamer bevindt zich het iets verhoogde eetgedeelte met grote eettafel. De daarachter gelegen keuken is modern en volledig uitgerust. Op de 1e verdieping tref je de slaapkamers en een badkamer. De master bedroom heeft een eigen badkamer. Aan de achterzijde van het huis ligt een groot privéterras waarop je gezellig buiten kunt eten bij het geluid van stromend bronwater.
Parterre: (keuken(kookplaat(gas), waterkoker, broodrooster, afzuigkap, koffiezetapparaat(cups), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, eettafel, open haard, zithoek))
Op de 1e etage: (slaapkamer(2x 1-pers. bed(100 x 200 cm)), slaapkamer(2x 1-pers. bed(100 x 200 cm)), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm)), badkamer)
verwarming(gas), terras(privé, 30 m2), tuin(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, 12 x 6 m.)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Ruim vakantiehuis met een heerlijke gedeelde tuin. Het zwembad was een verfrissing.
Het vakantiehuis was ruim genoeg voor onze behoeften. De slaapkamers waren comfortabel en de keuken was van alle gemakken voorzien, zodat we onze maaltijden konden bereiden. We waardeerden de gezellige open haard voor de koelere avonden. De gemeenschappelijke tuin was fijn, maar we vonden het soms wat druk. Al met al een aangenaam verblijf, maar er had iets meer aandacht voor detail wat betreft de netheid gekund. Gemakkelijke toegang tot lokale bezienswaardigheden en een prachtige rivier in de buurt voor picknicks.
Ons verblijf in het vakantiehuis was absoluut geweldig! Het zwembad was populair bij de kinderen en we genoten van de barbecue 's avonds. De keuken was goed uitgerust, waardoor koken gemakkelijk was. De locatie is perfect voor dagtripjes naar het strand en om het charmante stadje Ponte de Lima te verkennen.
We hebben genoten van onze tijd hier! Het zwembad was verfrissend en de tuin was een geweldige plek om te ontspannen. De slaapkamers waren comfortabel en het voelde als een tweede thuis. Het enige nadeel waren de stookkosten, maar de gezellige sfeer maakte het de moeite waard.
Het huis was erg praktisch voor onze groep van zes. Het had alles wat we nodig hadden, inclusief een mooie keuken en comfortabele bedden. Hoewel het een stukje rijden is naar de belangrijkste bezienswaardigheden, vonden we genoeg te doen in de omgeving. Al met al een goede keuze voor een familievakantie.
Een prachtig pand met een fantastische indeling. We waren dol op de ruime woonkamer en de goed onderhouden tuin. De locatie is rustig, perfect voor een rustig toevluchtsoord, maar toch dichtbij genoeg om de omgeving te verkennen. De gastheren waren vriendelijk en behulpzaam, waardoor ons verblijf aangenaam was.
Wat een prachtige plek en hartelijke ontvangst! Echt een paradijsje hier in Portugal
In een prachtig huis met ruime slaapkamers en heerlijke bedden, hebben we een fantastische week gehad. Een warm en uitgebreid welkom van gastheer Filipe en zijn vrouw Lucia zorgde er direct voor dat we ons thuis voelden. Het zwembad en de landerijen waren goed verzorgd en gaven het idee dat je even terug in de tijd was gegaan. In de prachtige omgeving is van alles te zien en ervaren. We hebben genoten!
Het huis is prachtig en de omgeving ook. De ontvangst was onberispelijk en de steun van Tina en Lourdes was uitstekend. De WIFI was helaas niet 24/7 beschikbaar maar er wordt aan dit probleem gewerkt.
We hadden een fantastische verblijf in dit vakantiehuis in Ponte de Lima! De woning was ruim en goed uitgerust, perfect voor ons gezin van zes, Het gedeelde zwembad was een hoogtepunt, vooral tijdens de hete middagen, We genoten van BBQ-avonden op het privéterras terwijl de kinderen zich vermaakten, De locatie is ideaal - rustig maar dichtbij genoeg voor winkelen en dineren, De eigenaar was zeer gastvrij en zorgde ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden, Een echt ontspannende vakantie!
We werden hartelijk ontvangen door Philipe en zijn partner, ze gaven een rondleiding en instructies. Het is een heerlijk compleet huis met veel ruimte rondom. De service is prima er werd om de twee- drie dagen schoongemaakt door twee vriendelijke dames. We kregen schone handdoeken en het bed werd na een week weer verschoond. Het zwembad is mooi en schoon. Noord Portugal is prachtig, we hebben heerlijk genoten.
Ruime rustig gelegen vakantiewoning van alle gemakken voorzien. Prachtige omgeving. Kust, Porto, Guimaraes, Peneda-Gerês National Park allen &lt 1u rijden. Ideale uitvalsbasis.