"Gielerhof", appartement 1-kamer 25 m2 op de 1e verdieping. 1 2-pers. kamer met wastafel, douche en Sat-TV (Flatscreen TV). Keuken (oven, 4 keramische glas kookplaten, broodrooster, waterkoker, elektr..
Zell am Ziller, Zillertal, Oostenrijk
Binnen
"Gielerhof", appartement 1-kamer 25 m2 op de 1e verdieping. 1 2-pers. kamer met wastafel, douche en Sat-TV (Flatscreen TV). Keuken (oven, 4 keramische glas kookplaten, broodrooster, waterkoker, elektrische koffiemachine) met eettafel. Aparte WC. Verwarming. Parketvloeren. Ter beschikking: Internet (WiFi, gratis). Niet rokers woning. Maximaal 1 huisdier/hond toegestaan. Brandblusser.
Buiten / omgeving
Mooi woonboerderij "Gielerhof". 5 appartementen in de woning. 500 m van het centrum van Zell am Ziller, 8 km van het centrum van Mayrhofen, centrale ligging, 4 km van het meer, 1.1 km van het skigebied. Voor medegebruik: terrein met bomen, wilde tuin, weide. Terras, tuinmeubelen. In het huis: berging voor ski's, skischoendroger. Toegangsweg tot aan het huis. Parkeerplaats op het terrein. Supermarkt 50 m, restaurant 200 m, bushalte "Zell a.Z. Rosengarten" 190 m, treinstation "Zell a.Z. Bahnhof" 750 m, openluchtzwembad 500 m, overdekt zwembad 8 km, meer (zwemmen) "Aufenfeld" 4 km. Golfterrein (18 holes) 15 km, wandelroutes, vanaf het huis, fietspad 500 m, skilift 1.1 km, kabelbaan op 1.1 km, skibushalte 100 m, langlaufloipe 50 m. Bekende skigebieden kunnen gemakkelijk worden bereikt: Zillertal Arena 1.1 km. De eigenaar woont in hetzelfde huis. Vergelijkbare accommodaties kunnen worden geboekt.
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Het appartement heeft een slaapkamer met douchecabine en een keuken met een tafel en twee eetkamer stoelen. Er is geen fauteuil, zodat je niet kunt relaxen. Het appartement was schoon met goede bedden etc. De ligging tov centrum en skilift is prima te lopen. Supermarkt aan de overkant van de weg. Als je groter bent dan 1.90 m moet je op meerdere plaatsen uitkijken dat je jouw hoofd niet stoot.
Gezellig appartement in een landelijke omgeving, waar fiets-, wandel- en autowegen langs en op uit komen. Geheel vrij om binnen te komen wanneer we maar wilden. Genoeg ruimte om fietsen en auto te parkeren en veilig te stallen. Woon/slaapkamer lag wel langs een doorgaande weg, maar daar hadden we weinig tot geen last van. Douche op de slaapkamer had ook wel z'n charmes. Aangrenzende keuken was ruim en voorzien van alles, behalve een magnetron. Wel een oven. Zeker een aanrader.
Alles was naar wens! Een heerlijke tuin erbij waar wij onder de fruitbomen konden zitten aangezien wij geen balkon hadden! Bed heerlijk! Wel kleine douchecabine maar verder goed! Wij hebben zelf tuinstoelen meegenomen anders hadden we de hele week op keukenstoelen moeten zitten! Er was 1 ding wat minder prettig was en dat is de drukke weg waaraan deze appartementen liggen! Het is een doorgaande weg naar de Gerlospass en daar gaat dag en nacht veel verkeer over!
Slechts 1 minpunt: Warmwater voorziening slecht.
Pistes - 116 km
MakkelijkLanglaufen - 11 km
Pistes - 105 km
MakkelijkPistes - 79 km
MakkelijkPistes - 54 km
MakkelijkLanglaufen - 12 km
Pistes - 12 km
MakkelijkPistes - 8 km
MakkelijkPistes - 4 km
MakkelijkPistes - 4 km
Makkelijk