Zonnig Alpenappartement aan de piste
Kaprun, Salzburgerland, Oostenrijk
Ideaal voor natuurliefhebbers, gezinnen en skiërs! Dit charmante en zonnige appartement ligt direct aan de Maiskogel-skipiste in Kaprun en biedt een adembenemend uitzicht op de vallei en de omliggende bergen. Het is gevestigd in een traditioneel huis in alpinestijl en biedt plaats aan maximaal 4 gasten. Het is perfect voor avonturen het hele jaar door.
Het appartement beschikt over een gezellige woonkamer met een slaapbank, een ruime slaapkamer, een moderne keuken, een lichte badkamer en een eigen balkon met panoramisch uitzicht. In de winter kunt u skiën en in de zomer ontspannen in de grote gemeenschappelijke tuin. Er is ook een skiopslag beschikbaar.
De regio Zell am See-Kaprun biedt het hele jaar door een breed scala aan activiteiten: 408 km aan pistes verdeeld over drie topskigebieden (waaronder de Kitzsteinhorngletsjer en de gezinsvriendelijke Schmittenhöhe), maar ook wandelen, mountainbiken, raften en een 18-holes golfbaan op slechts enkele minuten afstand.
Een oase van rust in de Alpen met alles wat u nodig heeft voor een actieve of ontspannen vakantie – in elk seizoen!
Parterre: (woonkamer(2-pers. bed, TV, eettafel), keuken(fornuis(keramisch), oven, magnetron, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed, TV), badkamer(douche, wastafel, toilet), skiberging)
balkon, verwarming(CV), tuin(gedeeld met eigenaar), tuinmeubilair, parking, speeltoestellen
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Bardzo czysto en komfortowo, Miejsce śłytne! Kuchnia mała, ale mała WSZYSTKO, co pozłowe do gotowania, Lokalizacja NA stoku - wychodzi się onmiddellijk op stok, Billa i Spar met poządzienie około 2,5 km velolocomowa
Een geweldige plek voor gezinnen! We hebben genoten van de speeltuin buiten en de kinderen hebben zich vermaakt in de tuin. Het appartement was groot genoeg voor ons allemaal en de locatie was rustig maar gunstig.
Heerlijk en net verblijf aan de piste!!
Geweldige locatie direct aan de skipiste! Super handig om elke ochtend de piste op te gaan
Fijn huis, goed bereikbaar en direct aan de piste. Top!!
We beleefden een fijne week vakantie in Kaprun. De vakantiewoning is uiterst geschikt voor 2 personen. De keuken is wel aan de kleine kant maar je bent op vakantie, je hoeft dus niet uitgebreid te koken. De ligging is uiterst mooi met uitzicht op de Kitzsteinhorn. Een auto heb je wel vandoen want je zit op de berg, op een kleine 2km van het centrum. Wij waren er eind juni en het weer viel heel goed mee. Het dal is ook een goede uitvalsbasis voor verschillende mooie uitstappen en/of wandelingen.
Het appartement was te minimalistisch ingericht. Geen bank dus alleen de mogelijk om 'comfortabel' te liggen. De keuken was niet voorzien van een compleet keukengerei. Ons appartement had bij onze slaapkamer een (afgesloten) deur naar het privé huis van de (boeren) eigenaren. Het was dermate luidruchtig dat we elke ochtend om 515 gewekt werden door hun ochtend ritueel. Zeer storend als je op vakantie bent en juist lekker wil slapen! Voor ons zeker een reden niet terug te keren. Het skiën op de ernaast gelegen maiskogel is prima. Voor de gevorderde skiërs wellicht op den duur wat saai. Wel erg leuke lunchtentjes. De gletsjer is ruim 10 met auto verderop gelegen. Wie van massa's houdt is daar prima op zijn plek grote onpersoonlijke restaurants en drukke skipistes waar alle niveaus kriskras door elkaar skiën. Indrukwekkend monument op parkeerplaats van treinramp in 2000
Het appartement ligt leuk op de berg en de gastvrouw was erg aardig. Het centrum van Kaprun is dichtbij. We hebben een fijne tijd gehad in het appartement. Nadeel er is geen buiten bij het appartement.
Aangename vakantie gehad heel vriendelijke ontvangst en service
Voor wandelaars een excellente uitgangspositie! Vanaf het balkon prachtig uitzicht op de Kitzsteinhorn. Goede locatie voor uitstapjes aan bijvoorbeeld Kitzsteinhorn, Maiskogel, Schmittenhohe, Zell am See, Grossglockner Hochalpenstrasse, Krimmler wasserfalle, Salzburg en nog veel meer. Het appartement is simpel, maar alles is aanwezig behalve een vaatwasser. Ideaal voor 2 personen, 4 is mogelijk maar wel erg krap. Geen BVN op tv maar wel webcams van de nabij gelegen berggebieden. Op dit moment wordt er een nieuw vakantiehuis bij gebouwd, ziet er veelbelovend uit. Vriendelijke eigenaresse die altijd bereid is te helpen bij vragen of problemen.
Ligging van het appartement rustig en met een geweldig uitzicht. Het appartement is een zeer schone en goede staat. Het meest geschikt voor 3 personen. Eigenaar vriendelijk en behulpzaam. We zouden zeker terug komen!
Prima vakantiehuisje. Aardige ontvangst. Het is aan de piste, maar je moet wel even op de piste komen, hiervoor moet je een stukje omhoog klimmen.. Zeer kindvriendelijk skigebied en niet te druk. Als je naar beneden skiet kan je voor kinderen skiles boeken bij de hartweger skischool (ski mit uns). Hele leuke skischool met Nederlandse skileraren. De kinderen hadden een top vakantie! Zell am See en de glatcher zijn prima te bereiken.
Pistes - 191 km
MakkelijkLanglaufen - 74 km
Pistes - 56 km
MakkelijkLanglaufen - 3 km
Pistes - 36 km
MakkelijkLanglaufen - 13 km
Pistes - 12 km
Makkelijk