Huis in Callantsoog, vlakbij het strand
Callantsoog, Noord-Holland, Nederland
Modern comfort met wellness en familiecharme
Verscholen aan de kust van Callantsoog combineert deze duurzame vakantiebestemming ontspanning en functionaliteit voor zowel gezinnen als vrienden. Ontspan in de hottub of sauna, laat de kinderen genieten van de gedeelde speeltoestellen en hangmat, of stook de houtskoolbarbecue op het terras voor gezellige avonden. De omheinde tuin en ruime veranda creëren een oase van rust in de buitenlucht, terwijl de kinderstoel en traphekjes het een gezinsvriendelijke plek maken. Huisdieren zijn ook welkom, met open stranden in de buurt voor hondenwandelingen.
Avontuur aan zee en buitenplezier
Op slechts 2,5 km van het rustige zandstrand van Groote Keeten en op 4,5 km van het levendige strand van Callantsoog bent u binnen enkele minuten bij zon, zee en strand. Ga paardrijden bij Manege Noot, sla een balletje bij Golfclub Ooghduyne of verken de duinen per fiets, die u in de buurt kunt huren. Voor een unieke ervaring kunt u de natuur op Landgoed Hoenderdaell bezoeken of ontspannen in het nabijgelegen binnenzwembad. Met volop natuur, open velden en gezinsvriendelijke paden is de buitenlucht eindeloos.
Lokale smaken & verborgen pareltjes
Geniet van een gezellige maaltijd bij Princen Keet, op slechts 2,5 km afstand, bekend om zijn gastvrije sfeer en lokale gerechten. In het dorp Callantsoog kunt u verse boodschappen doen bij Albert Heijn of cafés en strandpaviljoens verkennen met uitzicht op zee. Van visschotels tot pannenkoeken, de Zeeuwse keuken staat voor u klaar in de buurt. Na een dagje uit kunt u thuiskomen om te genieten van een diner in de tuin onder de sterrenhemel of een glas wijn in de hottub.
Parterre: (ingang, hal(toilet), keuken(kookplaat(5 kookplaten, inductie), kokend waterkraan, afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling), koffiezetapparaat(pads), combimagnetron, afwasmachine, koelkast(+ ijsmachine, + vriesvak, Amerikaans), kinderstoel), woon/eetkamer(TV, eettafel, zithoek))
Op de 1e etage: (gang(traphekje), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, kinderbed), badkamer(douche, wastafel), badkamer(douche, wastafel), toilet, toilet)
Op de 2e etage: (slaapkamer(1-pers. bedstee, 2-pers. bed, kinderbed, traphekje), toilet(wastafel))
wasruimte(wasdroger(gedeeld met andere gasten), wasmachine(gedeeld met andere gasten)), veranda, hottub, douche, sauna, tuindeuren, verwarming, terras, tuin(omheind), tuinmeubilair, BBQ(houtskool), parking lot(public), speeltoestellen(gedeeld met andere gasten), tafeltennistafel(gedeeld met andere gasten), hangmat, water-water warmtepomp
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Huisje was top! Alle faciliteiten aanwezig en zeer schoon. Voor de kinderen een pannakooi, pingpong tafel en speelhuisje. Ruime zitkamer, keuken en terras waardoor met met z'n allen konden zitten
Het huis was groot en modern, maar ook heel gezellig. Helaas was het er erg gehorig en de baby in de andere twee-onder-een-kapwoning was er niet zo blij mee.
Prachtig huis! Zeer compleet in gezellig ingericht. Alles zeer goed verzorgd. Jammer dat het huis heel gehorig is waardoor je de buren letterlijk kan verstaan. En weinig privacy in de tuin.
Super mooie locatie en faciliteiten!!
Dit vakantiehuis heeft een gezellige uitstraling en was bij onze aankomst zeer schoon, Het was geweldig om een aparte ruimte voor de kinderen te hebben om te spelen terwijl de volwassenen zich in de sauna ontspanden, De nabijgelegen stranden zijn prachtig, hoewel we veel tijd hebben doorgebracht met genieten van de voorzieningen van het huis!
Huis schoon, goed sanitair, schitterend uitzicht, goede ligging, voldoende parkeerplaatsen. Erg snelle service als iets niet werkt. Bank in kamer zit echt niet. Wel erg gehorig (kan letterlijk horen wat de buren zingen).
Toplocatie voor veel mensen. Honden toegestaan. Geweldige buitenruimte bubbelbad en sauna. Graag weer
We waren hier een week en vonden het een uitstekende uitvalsbasis om de omgeving te verkennen, De nabijheid van Zwanenwater was een leuke verrassing, en we hebben daar wandelingen gemaakt, De BBQ-grill was een leuke aanvulling voor onze avondmaaltijden, Al met al, een zeer aangenaam verblijf
Wat een schoon mooi en compleet huis met genoeg ruimte voor een grote groep. Eigenaren waren zeer vriendelijk. De mogelijkheid van het gebruik van een sauna en hot-tube maakte onze vakantie tot een top vakantie. Enigste minpuntje : de scheiding door middel van een houten deur met de buren zorgt wel dat er duidelijk geluid over en weer te horen is. Wij hebben ons hier niet aan gestoord en hebben een top midweek gehad.
Kom niet met je vriendengroep ;)
Ideale locatie nabij Groote Keeten Beach, Genoten van de prachtige tuin en terras voor avondbarbecues, waardoor het een onvergetelijke vakantie werd
Het huis was mooi en er ontbrak niets aan. De bedden waren heerlijk en de hottub en de sauna waren een groot succes voor ons. Wat betreft de omgeving is het hartstikke mooi, maar het blijft een klein dorpje dus niet al te veel. De huiseigenaar(en) waren aardig en gastvrij en in overleg was veel mogelijk. Al met al een goed verblijf gehad.
Prachtig ruim vakantiehuis! We hebben echt genoten met z'n allen. Hier komen wij zeker nog eens terug!
Heel mooi verblijf, alles was schoon en nieuw. Als verassing troffen wij niet alleen een hot tub aan maar ook een sauna met een lounge zit ruimte. Zeker aan te raden wij hebben genoten!