Groepsverblijf met privézwembad en sauna
Alphen, Noord-Brabant, Nederland
Charmante, landelijke retraite met luxe voorzieningen
Welkom in deze prachtig gerestaureerde boerderij in Alphen, Noord-Brabant – een perfecte mix van landelijke charme en modern comfort. Met een warm interieur en verfijnde details beschikt de woning over een ruime woonkamer, een volledig uitgeruste keuken en zeven uitnodigende slaapkamers, ideaal voor grote gezinnen of groepen vrienden. Ontspan in de privé wellnessruimte, compleet met een verwarmd zwembad (geopend van half maart tot oktober), een sauna en een bubbelbad dat het hele jaar door gebruikt kan worden, slim geïntegreerd in de weelderige terrastuin. Meerdere zitgedeeltes, een houtgestookte bijkeuken en een omheind privéterrein bieden rust en privacy in de natuur.
Natuur, avontuur & culturele pareltjes
Omgeven door bossen en velden, ligt deze woning op slechts 1 km van schilderachtige wandel- of fietstochten langs de Nederlands-Belgische grens. Geniet van een dagje uit met het gezin in Safaripark Beekse Bergen (13,5 km) of laat uw fantasie de vrije loop in de Efteling, een van Europa's beste attractieparken (27 km). De levendige stad Breda, op slechts 22 km afstand, biedt historische charme, winkels en een bruisend nachtleven. Golfliefhebbers kunnen een balletje slaan op de nabijgelegen Prise d'eau Golf Club, terwijl visliefhebbers kunnen genieten van de serene Visvijver Baarle-Nassau.
Heerlijk eten & lokale smaken
Geniet van de Hollandse gastvrijheid met een maaltijd in een van de restaurants in Alphen (3,5 km) of het nabijgelegen culinaire stadje Baarle-Nassau (10 km), bekend om zijn unieke grensligging en bruisende culinaire scene. Van informele brasseries tot luxe bistro's, de regio biedt voor elk wat wils.
Parterre: (hal, woonkamer(TV), eetkamer, keuken(fornuis(4 kookplaten), koffiezetapparaat(filtermaling), koffiezetapparaat(pads), oven, combimagnetron, afwasmachine, koelkast), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(ligbad, douche, 2x wastafel), toilet, bijkeuken(vriezer, wasdroger, wasmachine))
Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed, 2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel, toilet))
Bijgebouw: (zitkamer(kachel(hout)), eetkamer(kachel(hout)), toilet(toilet), sauna(douche, zwembad(privé, verwarmd, geopend van 1/2 Mrt t/m Okt)))
bubbelbad, terras, tuin(privé, omheind), tuinmeubilair, BBQ, parking, vijver, jeu de boules baan, kinderbed, kinderstoel, lounge set
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Hallo, Op het eerste gezicht leek alles in orde. Maar bij nadere inspectie bleken er veel gebreken te zijn. We hadden muizen en de schalen en potten waren onder andere erg vies. In twee kamers deed de verlichting het niet. Als je met zoveel mensen op vakantie bent, verwacht je dat de schalen, en vooral de potten, de juiste maat hebben. Om nog maar te zwijgen van de pannen en ovenschalen. Die zijn niet meer bruikbaar omdat ze enorm bekrast zijn en de coating volledig is vernield. Ook was er schimmel in sommige badkamers. En het feit dat je in bijna geen enkele kamer een raam open kon zetten, was behoorlijk benauwend. Het beheerdersechtpaar was erg vriendelijk.
Een supergroot mooi huis, binnen fantastisch ingericht van alle gemakken voorzien voor groot en klein. Heerlijk zwembad & jacuzzi. Buiten heel groot en heerlijke grasvelden.
De gastvrouw Conny en gastheer Johan zijn zeer vriendelijk en behulpzaam.het ontvangst was zeer hartelijk. Het huis is zeer goed gefaciliteerd met zwembad en sauna in de schuur. Onze favoriet is de jacuzzi.een zeer goed verblijf in een prachtige omgeving. In onze week zijn we niet veel verder gekomen dan de plaatselijke bakker en supermarkt.
Welkome was very Nice by owners with something to drink and wat. It’s a very beautifull house, spacious and cosy at the same time. The swimmingpool/jacuzzi were an absolute must. The garden is also very nice and lots of seating areas. Couple of rules for the swimmingpool that would be nice if explained in writing so you can look it up, when you arrive its a lot of information to remember and performing correct actions seemed very important. But apart from that we have had a lovely stay with 8 adults and children.
Via belvila een mail gehad dat het zwembad gebruikt kon worden. Op de dag van aankomst bleek dit niet het geval en zaten we met een huis zonder zwembad.
Zeer ruim en prachtig ingericht. De tuin was een hoogtepunt voor onze kinderen, met veel ruimte om te spelen. We hebben ook genoten van de rust van de omgeving, wat ons een geweldige ontsnapping bood aan ons drukke leven. Alles wat we nodig hadden was aanwezig, wat ons verblijf stressvrij maakte.
Zeer ruim en prachtig ingericht, De tuin was een hoogtepunt voor onze kinderen, met veel ruimte om te spelen, We hebben ook genoten van de rust van de omgeving, die ons een geweldige ontsnapping uit ons drukke leven bood, Alles wat we nodig hadden was beschikbaar, wat ons verblijf stressvrij maakte
Een heerlijk weekend gehad met de "jongens". Na 15 jaar verschillende locaties bezoeken staat deze toch echt bovenaan in het rijtje. Veel ruimte en voor iedereen wat wils. Natuurlijk waren het grote zwembad en de jacuzzi favoriet, maar van de sauna en de jeu-de-boule baan is toch ook flink veel gebruik gemaakt! Ik schat in dat we nog wel een keertje terugkomen.
In dit wonderschone huis verbleven wij 4 dagen. Erg leuke sfeer, ingericht met een deskundige blik net als de tuin er omheen. Zwembad, Jacuzzi, Sauna, allemaal top. Ook de standaard faciliteiten zoals, keuken, kamers en badkamers waren allemaal erg netjes, schoon en luxe. Complimenten dus aan Conny en Johan.
Wat een fijne plek. Erg ontspannend
Een gezellige boerderij met een heerlijke sfeer, het interieur was charmant en verzorgd, we hebben vooral genoten van de whirlpool in de tuin
Een gezellig boerderijhuis met een heerlijke sfeer, Het interieur was charmant en goed onderhouden, We hebben vooral genoten van de whirlpool in de tuin
Geweldig mooie opgeknapte boerderij. Heerlijk genoten met de familie en alles was keurig verzorgd en aanwezig. Was wat lastig om het zwembad goed op temperatuur te krijgen, net wat te fris soms.
Heel mooi en sfeervol ingericht huis, precies goed voor ons familie uitje metr Xmas. De actieve vriendelijke houding van de eigenaren was voor ons ontzettend fijn te ervaren. We hebben daarom ook zeer genoten!
Prachtige boerderij met goede faciliteiten. Zeer gastvrije en behulpzame eigenaren.
Deze plek is een totale vibe check, De ruimte is next level, perfect voor een familie- of vrienden vakantie, De sauna en jacuzzi? Grote lifesavers na een lange dag van verkennen in Breda of een bezoek aan Efteling, Plus, de buitenruimte is gewoon *de kers op de taart*, Zou zeker terugkomen voor de ontspannende tijd
Prachtig historisch gebouw gelegen in een rustige en vredige omgeving, De zwembad- en saunafaciliteiten waren fantastisch, met zowel binnen- als buiten recreatieruimtes die ruim en mooi ontworpen waren, De gastheren waren extreem vriendelijk, en de dineropties waren bevredigend
Het is een prachtig huis met veel comfort, en de gastvrouw is erg vriendelijk
Een prachtige locatie midden de natuur
Een charmante boerderij met een warme sfeer! Het interieur was versierd met charmante details, wat het gezellig maakte, De keuken was goed uitgerust, waardoor we samen konden koken, De locatie is geweldig om het Nederlandse platteland te verkennen, en we genoten van de tijd die we doorbrachten op de nabijgelegen natuurpaden
We hebben met ons gezin van 9 personen( wij, 4 kinderen en 3 kleinkinderen) een heerlijk weekend doorgebracht in Alfen. Beetje jammer dat het zwembad niet beschikbaar was. De jacuzzi's waren heerlijk. De ontvangst door de eigenaresse super met prosecco en nootjes. Het is een heerlijk aangenaam huis. Kleine tip: een lamp boven de gootsteen. Verder van ons zeker een 9. grts H&H Stroeve Ridderkerk
Met ons gezin (10 volwassenen, 4 kinderen) verbleven we een week in de kerstvakantie in de prachtig monumentale hoeve van Johan en Conny. De ontvangst op grote parking met nieuwsgierige oerossen was al veelbelovend. Op de voet gevolgd door een hartelijke rondleiding van Johan met een mooi wijntje inclusief borrelhapjes in een volledig in kerstsfeer versierde woning! De hoeve biedt alles aan comfort: een uitstekend geëquipeerde keuken, geschikt voor de meest copieuze kerstdiners. Veel fraai ingerichte slaapkamers met goede bedden. Riante sanitaire voorzieningen, goede verwarming. Buiten twee jacuzzi’s op een perfecte temperatuur en een sauna in een van de bijgebouwen. De ruim 7 meter lange tafel was voor ons het epicentrum: eten, drinken, spelletjes, knutselen - uren zijn doorgebracht in de mooie eetkamer. En alles was even schoon. Buiten is er niet minder vertier. In de directe omgeving prachtige wandelgebieden zoals De Regte Heide, schijnvliegveld De Kiek, de grafheuvels en het Ooijevaarsnest. Of een ritje naar Breda voor een bezoek aan het Reptielenhuis op een regenachtige dag. Voor de prijsbewuste vakantieganger is het misschien niet de goedkoopste groepsaccommodatie, maar het geld dubbel en dwars waard. Absolute aanrader!
Prachtige verbouwde boerderij met verschillende tuinen; heerlijk zwembad en jacuzzi. Alles is qua inventaris aanwezig. Vriendelijke ontvangst en goede zorgen. Heel schoon en sfeervol!
Heerlijke tijd gehad genoten van de tuin, zwembad en jacuzzi. Hele fijne bedden. Erg gastvrij en behulpzaam.
Prachtig huis met een fijne ontvangst! Alles tot je beschikking. Zou dit zeker aanbevelen. Enig minpuntje waar waarschijnlijk niets aan gedaan kan worden: geen ramen die open kunnen in de slaapkamers. Maar voor de rest: top!
Top locatie. Prachtige boerderij en een leuk ontvangst met prosecco en borrelhapjes. We hebben erg genoten van alles. Helemaal ontspannen met het zwembad, de jacuzzis en de sauna.
de sfeer en de comfortabele kamers
Het huis is ruim maar behoorlijk gedateerd. De tuin moet prachtig zijn maar in de winter heb je daar niet zo veel aan. Irritant is krakende cv leidingen in de nacht.. Dat het binnenzwembad in de winterperiode gesloten is moet niet in de kleine lettertjes staan en dan ook uit de fotoreportage gehaald worden. Verder zit er geen stoel of bank echt lekker dus na 6 dagen best een aanslag voor je rug. Overall een redelijk verblijf maar niet top.
We hadden een geweldige tijd op deze accommodatie! Het huis was schoon en goed onderhouden, en de ruime woonkamer was perfect voor onze groep, De kinderen hielden van het buitenzwembad en de tuin, Ook was het incheckproces probleemloos, wat een groot pluspunt voor ons was
La Grande Maison de Vacances heeft onze verwachtingen overtroffen! De kamers waren comfortabel en de badkamers waren schoon en modern, We hadden een klein probleem met de Wi-Fi, maar de host was snel om het op te lossen, De locatie was ideaal om zowel België als Nederland te verkennen, Een memorabele ervaring!
Fantastisch huis, heerlijke faciliteiten en super aardige mensen. Beste wat je kunt boeken!
Mooi huis met prachtig zwembad en jaccuzi. Echt een aanrader.Heerlijke bedden,heel belangrijk.Zeer netjes. Vriendelijk ontvangst van de eigenaren. Wij hebben ons kostelijk vermaakt.
Heerlijke ruime boerderij, met goede keuken, woonkamer, slaapkamers en sanitair. Groot voordeel is het bijgebouw met zwembad en sauna en ook nog een ruime tuin met bubbelbad. Verhuurders zijn zeer vriendelijk en reageren snel. Het is niet goedkoop, maar zeer de moeite waard.
Heel fijn huis en plezierig ontvangst. Ik zou alleen wel wat aan de oven(s) doen. De oven in de keuken is klein en tamelijk gebruiksonvriendelijk en de oven in de kelder wordt simpelweg niet heet genoeg. Zelfs voor een relatief kleine groep was ik eindeloos bezig. Verder heerlijk genoten, toffe plek!
Our stay was exceptional. The owners received us and were very nice, everything was ready, we felt very welcome. The space is very functional, great for families and groups. We had lots of fun inside and in the gardens, the jacuzzi, the BBQ, all around a great stay. The surrounding area great fro walking and exploring with the children, even better if you have bikes. I would definitely come back!
Dit vakantiehuis overtrof onze verwachtingen! Het ligt in een rustige omgeving, maar dicht genoeg bij de belangrijkste attracties, zoals Speelland Beekse Bergen, We waardeerden de doordachte voorzieningen, zoals koffiezetapparaten en gratis Wi-Fi, Het was een comfortabele plek voor onze avonturen
Het huis is super gezellig met een geweldig interieur, Alles wat je nodig hebt is daar, Het zwembad is geweldig, vooral in de zomer, De locatie is chill, dicht bij natuurpaden, Gewoon een perfecte plek om te ontspannen en met vrienden te hangen
Over het algemeen een solide keuze voor onze vakantie, Het huis was ruim en goed uitgerust, maar we ondervonden enkele kleine problemen met de verwarming, die de eigenaar snel oploste, De locatie is ideaal om zowel België als Nederland te verkennen, en de nabijgelegen attracties zorgden voor vermaak
Onze familie had een geweldige tijd in Grand Holiday Home! De ruime indeling was perfect voor onze groep van 16 personen, De kinderen hielden van het buitenzwembad, terwijl de volwassenen zich ontspanden in de sauna, We waardeerden ook de nabijgelegen attracties, zoals Efteling, wat een geweldige uitje was, Ik raad deze plek ten zeerste aan voor grote bijeenkomsten!
We verbleven een week bij Conny en Johan met een groep van 14 volwassenen en we vonden het geweldig! Conny verwelkomde ons hartelijk met champagne en hapjes en gaf ons een rondleiding door het huis evenals de tuin en het bijgebouw. Het pand is enorm, ligt in een zeer rustige omgeving en is ingericht met veel aandacht voor detail. Persoonlijk vond ik het zelfs nog mooier dan de foto's en de grote verrassing was de 2e whirlpool die we niet wisten! Het huis is ingericht in een moderne stijl en was super schoon, maar het is een heel oud huis en we waren er in februari en hadden zowel zware regen als sneeuw, wat leidde tot het plafond (de grootste en mooiste) badkamer hieronder druppelde, wat ons ook niet stoorde, want het ding was gedaan met een emmer eronder. Een badkamer op de bovenste verdieping had een lekkende sifon, wat ook ok was, omdat er nog 2 badkamers op dezelfde verdieping waren die konden worden gebruikt. Persoonlijk vind ik dat je niet zoiets moet klagen als je weet hoeveel zorg en werk zo'n mooi oud huis nodig heeft, het is alleen informatie die de eigenaren moeten weten om er voor te kunnen zorgen. Omdat het erg koud was hebben we veel hout gebruikt dat werd bijgevuld. Nogmaals bedankt daarvoor !!!! De omgeving is erg rustig en mooi voor wandelingen. Het duurde 1 uur naar Rotterdam en 1,5 uur naar Amsterdam, wat volgens mij prima is voor een dagje uit. We zouden het zeker opnieuw en opnieuw boeken en ik kan me goed voorstellen dat het ZELFS mooier is in de zomer omdat er zoveel zitjes zijn voor grote groepen en gezinnen in de tuin en u kunt ook gebruik maken van het grote zwembad in het bijgebouw. We kunnen het alleen maar aanbevelen! Veel dank aan Conny voor de ongecompliceerde communicatie! Mijn sms ging niet door maar via de telefoon
De gastvrouw was zeer hartelijk bij onze aankomst, en Connie gaf ons een grondige rondleiding door het huis en legde uit hoe alles werkte, Als groep van 10 hadden we alles wat we nodig hadden - beddengoed, handdoeken en een goed uitgeruste keuken, De locatie was ideaal voor een vredige ontsnapping, praktisch dichtbij Breda en schilderachtige boswandelingen, De buitenjacuzzi was een fantastische manier om overdag te ontspannen, Als je een huis zoekt om met vrienden en familie van te genieten, is dit een uitstekende keuze
We waren een grote groep van 18 personen. We voelden ons meteen heel comfortabel in dit huis en de ontvangst van de gastvrouw was gewoon geweldig, met champagne en hapjes. Er ontbreekt hier niets, behalve de deegroller. We komen zeker nog een keer!
Aankomst was heel gezellig Accommodatie uitmuntend Omgeving prima maar veel regen
Wat een heerlijk verblijf! Het grote vakantiehuis in Alphen was perfect voor onze familiebijeenkomst, Met zeven ruime slaapkamers en een prachtige tuin hadden we genoeg ruimte om te ontspannen, De sauna en de jacuzzi waren een geweldige aanvulling na lange dagen van verkennen in de nabijgelegen Breda en Efteling
Zeer mooie accommodatie met een prachtige tuin. Geweldige faciliteiten en zeer vriendelijke gastheren die beschikbaar waren voor elke vraag. Er is veel te zien en te doen in de omgeving. We hebben echt genoten van de vakantie! Bedankt
Wat een weekend! We vierden de 65-ste verjaardag van onze vader, compleet met alle kinderen en kleinkinderen. Met supertips voor activiteiten, eten, zelfs een oppas, was het bijna als thuiskomen. We hebben genoten van alle luxe en faciliteiten, maar bovenal van alle extra's die er nog voor ons door Conny en Johan waren geregeld: de bubbels, de babybedjes, het aansteken van de open haarden, de rondleiding een week eerder. Alles straalde een fijne sfeer uit!
Fantastisch, met grote dank aan Conny & Johan. We hebben een onbezorgde en ontspannen vakantie gehad de accomodatie was geweldig en perfect verzorgd. In de omgeving en bij de accomodatie is er genoeg te doen zo wel met mooi als met slecht weer. Wij komen zeker nog eens terug. Bedankt namens de vrienden groep uit Alphen aan de rijn
Aankomst was perfect. Gastvrouw Conny is vriendelijk en gaf ons een warme welkom met hapjes en drankjes. We kregen een rondleidind en goede uitleg hoe alles werkt. Het huis ziet er prachtig uit! De kamers boven zijn fantastisch om te slapen. Je kon het heel donker krijgen door de rolgordijnen en qua geluid hoorde je er ook weinig! Elke kamer heeft een ventilator. Het zwembad is prachtig en over de jacuzzi die buiten staat, kan ik alleen in 1 woord zeggen GEWELDIG! Ondanks dat het zomer was, hebben wij ook gebruik gemaakt van de open haard. Ook dat was FANTASTISCH. Alles in en om het huis is zo netjes en opgeruimd, en daar houden wij van. Het huis is LUXE! Het is allemaal mooi en we hebben daar ook met elkaar een mooie tijd gehad. Ook als er wat was, konden we ten alle tijde terecht bij de huiseigenaren, die heel vriendelijk zijn.
Zeer vriendelijke ontvangst. Landelijke omgeving.
Het huis en de voorzieningen buiten zijn geweldig. De woning is met zorg gebouwd, ingericht en onderhouden. Buiten ontbreekt het aan niets en alles is in prima staat. De gastheer en -vrouw zijn er op uit om alles voor de gasten optimaal te maken en je thuis te laten voelen. Iets dat wij wel van belang vinden is dat slechts op twee slaapkamers een raam open kan en dat twee slaapkamers geen raam, dus geen daglicht hebben. Er is wel mechanische ventilatie, maar frisse lucht van buiten en daglicht vinden wij toch belangrijk. Ondanks dat is de woning een aanrader.
De ontvangst was hartverwarmend. Gastvrouw Conny ontving ons met alle egards, waarbij een hapje en een drankje niet ontbraken. De uitgebreide rondleiding door de accommodatie, het bijgebouw en de tuin werden voorzien van duidelijke uitleg. De accommodatie is in 1 woord geweldig! Schoon, prachtig ingericht en voor elk wat wils. Pure luxe als je geen zorgen wil tijdens je vakantie. Vragen en wensen werden direct gehonoreerd, ook door gastheer Johan. Conny en Johan, hartelijk dank dat jullie je levenswerk hebben willen delen met ons. Chapeau!
Echt mooi en luxe landhuis met een heerlijke gastheer :) Omgeving was rustig en de tuin mooi en het huis was perfect als uitvalsbasis voor stadswinkelen, wandelingen, fietsen en familiediners zowel binnen als buiten :)
We verbleven voornamelijk op het terrein van het huis, dus we kunnen de omgeving niet beoordelen. De directe omgeving was lekker stil! Bij aankomst waren we erg onder de indruk van het huis en de tuin. Helaas was het huis niet schoongemaakt, zwembad en jacuzzi nog niet bruikbaar. In het huis moet de beschrijving zonder enige twijfel worden vermeld dat 2 slaapkamers geen ramen hebben. Desalniettemin, we voelden ons zeer welkom en echt genoten van het echt geweldige huis! We werden begroet met een kleine snack en Prosecco door de eigenaars. Dat was geweldig! Merci!
De aankomst was in één woord GRANDIOOS. Conny stond ons op te wachten met bubbels en een hapje. Rondleiding door het huis gekregen en de tuin met 2 vertrekken, het zwembad en jacuzzi en de sauna. Waren super blij met dit mooie onderkomen voor één week
Een hartelijke ontvangst met hapjes en een drankje. Luxe villa, zeer compleet en luxe ingericht. Een paar minpuntjes het zwembad was nogal koud, zeker voor kleine kinderen. En bij bedlinnen inclusief verwacht je voldoende voor een hele week, niet dat je zelf moet wassen.
Een fantastisch welkom en een rondleiding door dit prachtige huis door gastheer Conny bij aankomst. We waren een familiefeest van 10 personen, in de leeftijd van 4 jaar tot 89 jaar oud en de accommodatie is perfect geschikt.Goede indeling, zeer schone en prachtige tuinen, zwembad en bijgebouw om met een glas wijn bij het vuur te zitten De accommodatie was zo goed (en omdat het weer heel goed was tijdens ons verblijf) hebben we onze plannen geannuleerd op een van de dagen om meer tijd door te brengen rondom de tuinen ontspannend, speel jeu de boules enz. Geweldig Indonesisch restaurant op een paar honderd meter van het huis , een mooie wandeling over een geplaveide steeg. Nogmaals bedankt aan Conny en Johan
Bij aankomst heerlijk een hapje en een drankje. Geweldig huis
Wat een feestje om hier te zijn. Bij aankomst stond Conny ons op te wachten met een heerlijke borrel en hapjes. Na een goede uitleg kon het genieten beginnen. Alles was nog mooier en beter dan op de foto's het was FANTASTISCH! Met 14 mensen enorm genoten! Zeker voor herhaling vatbaar.
We zijn hier geweest met een groep van 15 mannen. Toen we aankwamen zijn we super vriendelijk ontvangen door Conny met een hapje en een drankje. De eigenaars Conny en Johan zijn super vriendelijk en gastvrij en kunnen en willen je overal bij helpen. Het huis is prachtig en erg groot. De Jacuzzi buiten was voor ons het hoogtepunt. We hebben al met al een top weekend gehad en zouden zeker terug komen en het iedereen aanraden!
Beste vakantie ooit.
Wij waren met een mannengroep van 13 mannen en hebben het erg goed gehad in deze woning. Een grote tafel om met zijn alle aan te zitten. Een hoek waar veel mensen tv kunnen kijken. Mooie woning, goede bedden en een luxe jacuzzi. Top ontvangen door Conny.
Zeer aangenaam ontvangst en rondleiding door de enorm sympathieke gastvrouw Conny. Heel gezellig ingericht, voor herhaling vatbaar! We hebben hier 2018 bijzonder goed afgesloten!
Het huis was echt geweldig. Na een gastvrije ontvangst door Conny hebben wij alleen maar genoten en zijn het huis bijna niet uit geweest. Alle faciliteiten om een heerlijk relaxed weekend te hebben, waren aanwezig, zowel in het huis, de bijgebouwen maar ook in de tuin. Wij waren met 12 en kregen allemaal een heerlijk gevoel van de sfeer in het huis.
De eigenaresse Conny verwelkomde ons met een rondleiding, borrelhapjes en Prosecco. Het huis is in een woord geweldig. Ruim en gezellig, de tuin is enorm en elke keer zie je weer en nieuw hoekje. In het bijgebouw zitten nog twee ruimtes om te relaxen en hier mag je ook stoken. De sauna en jacuzzi zijn heerlijk. Het was een geweldig weekend.
We werden heel vriendelijk ontvangen. En gaf aan als we wat nodig hadden dan hoefden we maar te bellen.De accomedatie was heerlijk.Alleen jammer dat het zwembad tot september open was.Maar hebben zich goed vermaakt in de jacuzzi. In de omgeving was veel te doen.Wij waren met 10 volwassenen en kinderen in verschillende leeftijden.Ze hebben zich geweldig vermaakt voor de allerkleinsten zíjn we naar het kabouterbos geweest .Aanrader ga naar de Steengroeve in Chaam.Is veel te doen.
Heel hartelijk welkom gekregen! We voelden ons meteen thuis. Het ontbrak ons aan niets. Super mooie en rustige omgeving ook.
Een geweldige plek voor een groepsvakantie, De indeling van het huis maakte het mogelijk voor iedereen om zijn eigen kamer te hebben, terwijl de gemeenschappelijke ruimtes perfect waren voor samenzijn, We hielden vooral van de sauna en de weelderige tuin, die een perfecte omgeving bood voor avondbarbecues