Vakantiehuis aan de recreatieplas
Lathum, Gelderland, Nederland
Deze vrijstaande vakantiehuizen bieden een ontspannen en comfortabel verblijf midden in de natuur, waardoor ze een uitstekende keuze zijn voor gezinnen of kleine groepen die willen ontspannen en de natuur willen verkennen. Hoewel elk huis qua exterieur en interieur enigszins kan verschillen, delen ze allemaal dezelfde gastvrije sfeer en doordachte voorzieningen die ervoor zorgen dat u zich vanaf het moment van aankomst op uw gemak voelt.
Op de begane grond vindt u een lichte woonkamer die uitnodigt tot rust komen, of u nu geniet van een rustige avond voor de flatscreen-tv of verhalen deelt na een dag vol avontuur. De open keuken is volledig uitgerust voor het dagelijkse koken, zodat u gemakkelijk maaltijden kunt bereiden en er samen van kunt genieten. Een comfortabele tweepersoonsslaapkamer en een moderne badkamer maken deze verdieping compleet en bieden comfort en privacy.
Boven bieden twee extra slaapkamers rustgevende ruimtes voor een goede nachtrust, waaronder een tweepersoonsslaapkamer en een kamer met twee eenpersoonsbedden, ideaal voor kinderen of vrienden. Buiten leiden openslaande deuren naar een privéterras, ingericht voor een ontspannen diner in de buitenlucht of een kopje koffie in de ochtend. De omringende tuin zorgt voor een gevoel van ruimte en rust, terwijl gedeelde voorzieningen zoals het buitenzwembad een verfrissende ontsnapping bieden op warme dagen.
Met centrale verwarming, eigen parkeergelegenheid en gemakkelijke toegang tot nabijgelegen waterwegen en bossen, zijn deze vakantiehuizen de perfecte uitvalsbasis om te wandelen, fietsen of gewoon in uw eigen tempo van de natuur te genieten.
Parterre: (woonkamer(TV(flatscreen)), open keuken(waterkoker, fornuis, koffiezetapparaat, combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet))
Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), overloop)
tuindeuren, verwarming(CV), terras, tuin, tuinmeubilair, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, buiten)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Over het algemeen een aangenaam verblijf! De centrale verwarming hield ons warm tijdens de koelere nachten, en we vonden het fijn om onze eigen privé-parking te hebben, Het buitenzwembad was een mooie bonus,
Een praktische keuze voor onze groep. De indeling van de slaapkamers was prima en we hadden alles wat we nodig hadden in de keuken. De woonkamer was een fijne plek om samen te komen na onze dagelijkse avonturen.
We hebben het hier erg naar onze zin gehad. Het tuinmeubilair maakte het terras een heerlijke plek om te dineren, en de kinderen waren dol op de twee eenpersoonsbedden op hun kamer. Absoluut een kindvriendelijke plek.
Dit vakantiehuis was precies wat we nodig hadden. De tuindeuren gaven toegang tot een heerlijk terras waar we 's ochtends van onze koffie genoten. De koel-vriescombinatie was ruim genoeg voor al onze boodschappen.
Een uitstekende keuze voor een ontspannen vakantie. De combinatie van woonkamer en open keuken creëerde een prettige sfeer om gezellig samen te zijn. De buitenruimte was een heerlijke plek om tot rust te komen na een drukke dag.
Een geweldige plek voor een gezinsuitje! We hielden van de ruime tuin en de kinderen hadden veel plezier in het zwembad, De slaapkamers waren mooi ingedeeld en het hebben van een badkamer op de begane grond was super handig,
De locatie is rustig en perfect voor natuurliefhebbers. We vonden de gemakkelijke toegang tot de nabijgelegen wandelpaden erg prettig. De combimagnetron in de keuken was handig voor snelle maaltijden na een dag in de buitenlucht.
Toen ik aankwam in het vakantiehuis, lag er half opgegeten brood in de kast en urine op het toilet. De vloer was zo vies dat je het meteen aan je sokken zag. Het beddengoed en de vaat waren vuil. De toiletbril was kapot en het personeel was onvriendelijk. Kortom: het was het absoluut niet waard – noch het vakantiehuis, noch de service, noch de eindschoonmaak!
Het vakantiehuis was schoon en goed onderhouden. De open indeling gaf een ruimtelijk gevoel en we waardeerden de attente details, zoals het koffiezetapparaat. Perfect voor een ontspannen vakantie.
De accommodatie is zeer comfortabel en goed uitgerust, De woonkamer was licht en gezellig, waardoor het gemakkelijk was om 's avonds tot rust te komen, Het tweepersoonsbed in de hoofdslaapkamer was bijzonder comfortabel,
We hebben een heerlijk verblijf gehad in dit vakantiehuis! De open keuken was perfect om maaltijden voor het hele gezin te bereiden, en we hebben genoten van het dineren op het terras, omringd door de tuin. Het zwembad was een fantastische manier om af te koelen na een dag vol ontdekkingen.