Charmante villa voor 8 personen
Gasselternijveen, Drenthe, Nederland
Begane grond: ruime woonkamer, open keuken met eethoek, magnetron en vaatwasser, een tweepersoons slaapkamer, berging met wasmachine en wasdroger, ruime badkamer met douche, apart toilet. Zonneterras met terrasmeubilair. Verdieping: drie slaapkamers met elk twee eenpersoonsbedden. Enkele villa’s liggen rond een sfeervolle waterpartij. Andere vind je aan de rand van het bos, waar je geniet van extra privacy. Er is parkeergelegenheid bij de accommodaties.
Op Hunzepark is in de zomer van alles te doen. Neem een verfrissende duik in het openluchtzwembad of daag elkaar uit voor een potje beachvolleybal of tafeltennis. Speel een potje beachvolleybal of tafeltennis, of trek eropuit met een gehuurde fiets of kano. Voor een snack of drankje loop je binnen bij het HunzeCafé. Van september tot en met mei is het openluchtzwembad gesloten, maar kan je wel gratis gebruikmaken van het overdekte zwembad op Vakantiepark Hunzedal.
Parterre: (hal(toilet), woonkamer(TV), open keuken(koffiezetapparaat(filtermaling), afwasmachine), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), badkamer(douche, wastafel))
Op de 1e etage: (slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), overloop)
berging(wasdroger, wasmachine), verwarming(CV), terras, tuin, tuinmeubilair, zwembad(gedeeld met andere gasten), kinderbed
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Prachtig huis, heerlijk buitenzwembad, maar het klimtouw in het water is onbruikbaar; we hadden het huis juist daarom geboekt. Jammer.
Het huisje was ruim, mooi en lag er schitterend. Het was alleen niet goed schoon gemaakt. Tegenover ons zaten luidruchtige Poolse buren die tot diep in de nacht buiten zaten (luid pratend). De communicatie met de verhuurder was onduidelijk en veel te veel. Bijna dagelijks mail van Holidu en Holidu partner. Er werden tegenstrijdige dingen gevraagd (installeer de Holidu app, installeer de Landal app) en het ontgrendelen van de deur ging niet omdat de Landal app niet goed werkt. Volgens de Landal app was de take away open tot 20:00 uur, maar toen wij om 19:30 uur voor de deur stonden (voor een ijsje), was de zaak dicht.
Geen eetgelegenheden, geen kiosk, alleen een prachtig huis midden in de nowhere.
Een eenvoudige verblijf in Hunzepark, De villa had alle benodigde voorzieningen, waaronder een wasmachine en vaatwasser, De locatie is rustig, waardoor het een goede uitvalsbasis is voor het verkennen van de Drenthe regio,
Ons gezin heeft een fantastische tijd gehad in de villa! De kinderen vonden het zwembad geweldig en wij hebben heerlijk ontspannen op het terras met uitzicht op de vijver. De keuken was van alle gemakken voorzien, waardoor koken een fluitje van een cent was. Een echte aanrader voor gezinnen!
De villa was groot genoeg voor onze groep van zes personen. We genoten van de open keuken en woonkamer, waardoor we gemakkelijk tijd met elkaar konden doorbrengen. In de nabijgelegen plaatsen waren ook fantastische lokale restaurants te vinden.
Wat een heerlijke plek! Het buitenzwembad was verfrissend en de omringende natuur vormde een prachtig decor. We hebben vele ochtenden doorgebracht met het drinken van koffie op het terras. Een geweldige plek om tot rust te komen.
Deze plek had een vredige sfeer. De tuin was een heerlijke plek om te ontspannen en het terras was perfect om buiten te dineren. De villa zelf was goed onderhouden en had alles wat we nodig hadden voor ons verblijf.
We hebben enorm genoten van ons verblijf hier! Het uitzicht op het water vanuit onze villa was adembenemend, vooral bij zonsondergang. Het zwembad viel bij iedereen in de smaak en we waren erg blij met het gemak van het koffiezetapparaat in de ochtend.
De villa was een gezellig toevluchtsoord. We waren erg blij met de badkamer en suite op de begane grond – dat maakte alles een stuk gemakkelijker. De woonkamer was comfortabel en het tuinmeubilair was perfect om 's avonds te ontspannen.
Mooie huizen, niet helemaal schoon en helaas was alles dicht op het Park. Wel lekker ruim opgezet
We hebben een zeer comfortabel verblijf gehad in Hunzepark. De indeling van de villa was praktisch en de opbergruimte was handig. We hebben het zwembad niet veel gebruikt, maar het zag er uitnodigend uit.
Een heerlijk uitje! De locatie is ideaal om de natuurgebieden van Drenthe te verkennen. Na een dag fietsen hebben we genoten van koken in de open keuken en ontspannen in de woonkamer. Een eenvoudige maar plezierige ervaring.
Een praktische en comfortabele verblijf, Het kinderbedje was een leuke toevoeging voor onze kleine, en de verwarming hield ons warm tijdens de koelere nachten, Over het algemeen een prettige ervaring in een serene omgeving,
Het huis en de plek waren prima maar het park zelf was vrij uitgestorven. Horeca gebouw was al vroeg dicht, winkeltje af en toe geopend en er stond weinig op het animatie programma. Ook de kano route was niet begaanbaar omdat het slootje te begroeid was. De puntjes op de i ontbraken. Het park en het zwembad zijn wel erg mooi.
Een heerlijke ontsnapping uit de stad! De buurt was rustig en we waardeerden het rookvrije beleid. De restaurants in de buurt waren uitstekend, vooral Café Veninga voor een informeel diner.
Deze villa is zo'n vibe! Genesteld rond een chill water tuin, het is perfect voor een gezellige uitje met vrienden, Het buitenzwembad is anders op een zonnige dag, Zo veel ruimte voor activiteiten, plus de gratis WiFi is een grote overwinning voor het posten van die Insta-pics, Geen grap, de locatie voelt als een verborgen juweel
Het huis is aan een flinke opknapbeurt toe. Kasten kapot, gordijnen kapot. Stoel doorgezakt Koelkast sluit niet heel goed Etc etc het is het allemaal net niet
Comfortabele en goed uitgeruste villa met een geweldig terras voor een kopje koffie in de ochtend. Dicht bij lokale attracties zoals het Hunebedcentrum, waardoor het ideaal is om de omgeving te verkennen.
Comfortabele en goed uitgeruste villa met een geweldig terras voor koffie in de ochtend, Dichtbij lokale attracties zoals het Hunebedcentrum, wat het ideaal maakt voor verkenning,
We hebben het hier erg naar ons zin gehad. De indeling van de villa was perfect voor onze groep en ik waardeerde vooral de goed uitgeruste keuken. De nabijgelegen Molen de Juffer was een leuke plek om te bezoeken!
We hadden een geweldige tijd hier, De indeling van de villa was perfect voor onze groep, en ik waardeerde vooral de goed uitgeruste keuken, De nabijgelegen Molen de Juffer was een leuke plek om te bezoeken!
Het huis behoeft wel enig onderhoud. Afgebladderd verfwerk, lampjes die niet in het stopcontact kunnen, snoer te kort. Wc- knop werkt niet. Gelukkig wel met elkaar genoten.
Ons verblijf in de villa was geweldig! De locatie aan het meer is zo vredig, perfect voor een ontspannen vakantie. De faciliteiten waren geweldig en we vonden het heerlijk om onze eigen tuin te hebben om in te ontspannen na een dag verkennen.
Ons verblijf in de villa was fantastisch! De locatie aan het meer is zo vredig, perfect voor een ontspannen vakantie, De faciliteiten waren geweldig, en we hielden ervan om ons eigen tuingebied te hebben om te ontspannen na een dag van verkenning,
Een geweldige plek voor een familievakantie! Het buitenzwembad was een hit bij de kinderen en de omgeving was rustig. We hebben ook heerlijk gegeten bij een nabijgelegen restaurant genaamd De Pyramide.
Fijn verblijf lekker rustig.aanrader
Het huisje was een beetje verouderd maar dat mocht de pret niet drukken
We hebben een heerlijk verblijf gehad in de villa! De rustige omgeving rond de watertuin was precies wat we nodig hadden om te ontspannen. Onze kinderen vonden het heerlijk om te spetteren in het nabijgelegen buitenzwembad en de ruime tuin was perfect voor avondbarbecues. Bovendien was de ligging zo dicht bij bezienswaardigheden zoals het Hunebedcentrum, dat het gemakkelijk was om de lokale cultuur te verkennen. Alles was schoon en de keuken was van alle gemakken voorzien. We voelden ons hier echt thuis.
We hadden een geweldige tijd in de villa! De rustige omgeving rond de watertuin was precies wat we nodig hadden om te ontspannen, Onze kinderen hielden ervan om rond te spetteren in het nabijgelegen buitenzwembad, en de ruime tuin was perfect voor avondbarbecues, Bovendien maakte de nabijheid van attracties zoals het Hunebedcentrum het gemakkelijk om de lokale cultuur te verkennen, Alles was schoon, en de keuken was goed uitgerust, We voelden ons hier echt thuis,
Ik kan niet onder woorden brengen hoe charmant deze villa was. De inrichting was prachtig en het uitzicht vanaf het terras was adembenemend – perfect voor een kopje koffie in de ochtend! De locatie was ook ideaal, vlakbij het treinstation.
Ik kan niet zeggen hoe charmant deze villa was, De inrichting was charmant, en het uitzicht vanaf het terras was adembenemend, Perfect voor de ochtendkoffie! Het was ook ideaal gelegen nabij het station,
De villa was schoon en gezellig en bood alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf. De natuur in de omgeving was prachtig en we genoten van rustige avonden aan het water. We zouden zeker terugkomen!
De villa was schoon en gezellig en bood alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf, De omliggende natuur was prachtig, en we genoten van rustige avonden aan het water, Zou zeker terugkomen!
accommodatie was niet goed schoon. Hebben we zelf moeten doen. Inrichting badkamer is onvoldoende. Geen waterpartij rondom het huis. Stond wel on AANBOEDONG.
We hadden een geweldige tijd in deze villa! De tuin was perfect om te ontspannen na een lange dag van verkennen, De keuken had alles wat we nodig hadden om maaltijden te bereiden, en de wasmachine was een redder in nood, Het enige nadeel was dat de WiFi af en toe wat traag kon zijn
aankomst prima, we werden direct geholpen. Het huis was boven verwachting ruim, schoon en mooi. Alles wat je nodig hebt, was aanwezig en er was een ruime tuin om het huis heen. Mooie groene omgeving en een heerlijk zwembad!
Ontvangst 10/10 Villa 9/10
De villa was ruim en comfortabel, ideaal voor onze vriendengroep, We hielden van de nabijheid van natuurpaden en maakten een dagtocht naar de nabijgelegen golfbaan, Een zeer leuke vakantie al met al!
Prima huisje. Mooie ruim tuin en prima interieur. Heerlijk baden goede bedden
Wij konden niet voor 17.00 uur aanwezig zijn. Dit was helemaal geen probleem. Het restaurant naast de receptie heeft alles prima afgehandeld. De accomodatie was perfect op een klein detail na. De toilet op de verdieping had geen slot wat toch wel als een niet prettige situatie werd ervaren. De omgeving is prachtig.
Aankomst was goed, accommodatie was ook goed en leuke omgeving
Bij aankomst hebben we eerst de stofzuiger gepakt en de dweil. Het was er echt niet schoon. Het huisje had niet het comfort wat we er van hadden verwacht. Het park zelf viel qua activiteiten ook tegen met wat we van de foto's hadden verwacht.
De aankomst was goed.
Fantastische plek! De tuinmeubelen op het terras waren perfect om de avonden te genieten, De villa had alle essentiële dingen en was goed onderhouden, Het enige was de afstand van sommige attracties, maar de natuur eromheen maakte dat goed, Ik zou zeker terugkomen,
De villa was oké voor onze gezinsvakantie, Het had voldoende ruimte en was uitgerust met alle basisvoorzieningen die we nodig hadden, De locatie is rustig, wat fijn was voor ontspannen avonden, We maakten korte ritten naar nabijgelegen restaurants, en Molen de Juffer lag slechts een korte wandeling verderop, Al met al een goede keuze voor een ontspannen verblijf, ook al was het niet overdreven luxe,
Het buitenzwembad was een prachtige aanvulling op ons verblijf, en het hebben van een wasmachine maakte het heel handig, De omliggende natuur was indrukwekkend,
Deze villa is een verborgen juweeltje! Ruim genoeg voor onze familie, en de kinderen hielden van de buitenruimte, We bezochten het nabijgelegen Hunebedcentrum en hadden veel plezier met het leren over de oude geschiedenis, Ik raad het ten zeerste aan!
Het huis was prachtig ingericht en zeer ruim. Bijzonder opmerkelijk was de service van het park. Er waren tal van activiteiten voor kinderen, dat was zeer aangenaam. Ook de bijbehorende zwembad was goed. We zullen zeker herinneren ons het huis. De vakantie was namelijk klasse.
De huisjes zijn van de buitenkant heel leuk .maar de bindkan niet zo .voor een acht personen huisje was er maar een badkamer en ook geen twee de wastafel dat voor een acht personen huis . En schoon was het ook niet
Het was een uitstekende keuze voor onze familie, De villa was goed onderhouden en had veel ruimte voor iedereen, De buitenruimte was perfect voor de kinderen om te spelen, We maakten ook een dagtocht naar het prachtige Bonnerveld,