Apartment Baselak
Krnica, Istrië, Kroatië
Apartment Baselak is located in a small town Krnica.
A private balcony that overlooks the sea as well as a private BBQ grill and an outdoor dining area are at your disposal, which makes this place a perfect spot for a nice and relaxing vacation.
Free private parking is provided, reservation is not needed.
Luggage storage is possible prior to check in and after check out, so you can explore the city a little more before your departure.
Baby cot is available upon request.
This duplex one bedroom apartment with balcony and sea view can accommodate up to four people. It features free Wifi, air-conditioning as well as LCD. The kitchen is equipped with refrigetor, water kettle, microwave, dishwasher and kitchen utensils. Bedroom is located on the upper floor and it comes with a large double bed and two single beds. The private bathroom comes with a shower and toilet. You will also have access to a washing machine, iron and ironing board.
Free toiletries as well as towels and bed linen are at your disposal.
If you want to spend your vacation in a peaceful and quiet environment, far from the city crowds, this place is the best choice for you. Apartment Baselak is located only 300 m from the beach. Restaurants and bars as well as markets - all can be found within 6 km from the property. While staying here don't miss out on visiting the town of Marcana only 9 km from the property. The town is older than 3000 years old and preserves old Croatian culture.
Pula airport is only 9 km away from the property.
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Ik verbleef onlangs in dit duplex appartement en was aangenaam verrast door hoe goed de keuken was uitgerust. Ik had alles wat ik nodig had om maaltijden te bereiden, inclusief een magnetron en een vaatwasser. Het balkon was een heerlijke plek om van mijn ochtendkoffie te genieten.
Deze duplex is een goede keuze voor iedereen die op zoek is naar een comfortabel verblijf. De koelkast en vriezer waren handig om snacks in te bewaren, en de broodrooster was geweldig voor snelle ontbijtjes.
De keuken had alle benodigde keukengerei en ik vond de eethoek geweldig. Het was perfect om van maaltijden te genieten. De bank in de woonkamer was ook heel comfortabel om te ontspannen na een lange dag.
Geweldige plek voor een weekendje weg! De barbecue op het balkon was een fantastische toevoeging. We hebben heerlijk buiten gegeten met het tuinmeubilair en het uitzicht was prachtig!
Ik was onder de indruk van de aandacht voor detail in dit appartement. De rookmelder en andere veiligheidsvoorzieningen zorgden ervoor dat ik me veilig voelde. Bovendien hield de airconditioning de omgeving koel.
Het appartement was goed onderhouden en had een leuke sfeer, ik waardeerde vooral het balkon in de avonduren, het was een geweldige plek om te ontspannen met een drankje,
Ik heb hier een prettig verblijf gehad. De douche had een goede waterdruk en de föhn was een leuke toevoeging. Over het algemeen was het een gemakkelijke ervaring met alles wat ik nodig had.
Dit duplex appartement is praktisch en comfortabel. De slaapkamer was ruim en het beddengoed was fris. Ik vond het ook fijn dat er een wasmachine beschikbaar was.
Ik vond de locatie handig en de privéparkeerplaats was een groot pluspunt. De wifi werkte goed, wat voor mij belangrijk was omdat ik nog wat werk moest inhalen.
Het appartement was gezellig en had een fijne zithoek. Ik waardeerde de airconditioning, vooral op warmere dagen. De eigen badkamer was schoon en had alles wat ik nodig had, inclusief gratis toiletartikelen.