Guest House San Antonio-One Bedroom Apartment with Balcony no.2
Ploce, Dalmatië, Kroatië
Guest House San Antonio is located in the small town Ploče.
It offers accommodation in 5 units. Each accommodation unit has either a private balcony or a terrace offering beautiful views and a private entrance.
Luggage storage is possible before check-in and after check out, so you can explore the city a little bit more before your departure.
Guest have unlimited access to WiFi.
Private parking is available and it doesn't require a reservation.
Guests have access to shared barbecue facilities. For every reservation owner gives free bottle of home made liqueur.
In Guest House San Antonio pets are welcome.
Children under 10 years old are free of charge.
This one bedroom apartment can provide accommodation for maximum occupancy of 5 people. The apartment has access to one bedroom, living room combined with a kitchenette and private bathroom with shower and toilet. In the bedroom are three single beds. This apartment also has a private entrance and balcony.
Guest House San Antonio is situated close to the center of town Ploce. A short walk away you will find all things necessary for a perfect holiday such as bakery, market, farmers market.
The nearest bar and restaurant are 100 m from Guest House San Antonio. City Beach is only 1.5 km away.
Visit Riva Ploce for a perfect view.
In the area, you can visit Neretva River Delta and Baćina lake.
Split and Dubrovnik are located about 100 km away, while Marian shrine of Međugorje can be reached in just 40km.
Ferry Port is 1.6 km away, Dubrovnik Airport 123 km and Split Airport 146 km away.
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Simpel en effectief! De kitchenette was handig en ik heb goed gebruik gemaakt van het fornuis. De privéparkeerplaats was een pluspunt, waardoor ik gemakkelijk kon komen en gaan wanneer ik wilde.
Dit appartement met één slaapkamer voldeed aan al mijn behoeften. De woonkamer was een fijne ruimte om te ontspannen en de ensuite badkamer was goed onderhouden. Ik vond het ook fijn dat er een waterkoker was voor mijn thee.
Ik heb een prettige ervaring gehad in dit appartement. Het balkon bood een mooi uitzicht en ik genoot van de rust en stilte. De airconditioning hield de kamer koel, wat essentieel was tijdens mijn verblijf.
Geweldige plek! De kamer was comfortabel en ik vond de televisie in de woonkamer een fijne toevoeging om 's avonds bij te ontspannen. De kitchenette was van alle gemakken voorzien, inclusief een magnetron en een broodrooster.
We hadden een geweldige tijd in Guest House San Antonio, Het appartement was gezellig en had alles wat we nodig hadden, Ik bedoel, drie bedden in de slaapkamer? Perfect voor onze groep! De locatie is ook echt leuk, slechts een korte wandeling naar de bakker en de markt, WiFi was soms een beetje traag, maar dat was niet echt een groot probleem, Plus, de gratis zelfgemaakte likeur was een leuk detail! Al met al zou ik het zeker aanbevelen voor een ontspannen verblijf
De gastheer was erg gastvrij en verwelkomde ons met koude watermeloen en heerlijke zelfgemaakte likeur
De gastheer was erg gastvrij en verwelkomde ons met koude watermeloen en heerlijke zelfgemaakte likeur