Begović Guest House - One Bedroom Apartment (Bronx)
Dubrovnik, Dalmatië, Kroatië
Begović Guest House is situated on Babin Kuk Peninsula, only couple of minutes from the nearest beach and with many more in the surrounding area.
Luggage storage is possible prior check in and after check out, so you can explore the city a little more before your departure.
Free private parking is available, reservation is required.
This lovely one bedroom apartment is perfectly fit for up to three people. It features free WiFi, air conditioning, TV, as well as a kitchen, seating area and dining table. The apartment has a private bathroom with shower, hairdryer and toilet.
Iron and baby cot are available upon request.
This location offers a lot of opportunities to relax, since guests can reach various lovely places in couple of minutes walk. Many shops, restaurants, cafes, parks, beaches and a beautiful sea side promenade are a 2-minute walk away. Bank and ATM's, grocery store and bakery can be reached in 500 meters range.
Dubrovnik’s Old Town is just a 15-minute bus ride away, with a bus stop 350 meters from the property.
Dubrovnik bus station and ferry port, connecting the mainland with various Dalmatian islands, are 8 minutes ride from the accommodation, while Dubrovnik Airport is 22.7 km away.
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Dit appartement is een echte parel! De keuken was van alle gemakken voorzien en ik kon er meerdere smakelijke diners bereiden. Het gedeelde terras bood een prachtig uitzicht en was een geweldige plek om te ontspannen met een boek. Ik raad het ten zeerste aan voor een rustig uitje.
Eenvoudig en comfortabel verblijf, de tv was een leuke toevoeging voor het avondentertainment en de handdoeken waren fris en schoon, de locatie was rustig waardoor het gemakkelijk was om te ontspannen,
Ik heb een geweldig verblijf gehad in dit appartement met één slaapkamer. De keuken was goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te bereiden. Ik waardeerde vooral de elektrische waterkoker voor mijn ochtendthee. Het gedeelde terras was een leuke toevoeging, perfect om te genieten van de avondbries.
Een goede keuze voor een kort verblijf. De airconditioning hield het appartement koel en de keuken had alles wat je nodig had. Parkeren was handig, waardoor je gemakkelijk kon komen en gaan wanneer je wilde.
Dit appartement met één slaapkamer voldeed aan al mijn behoeften. De eigen badkamer was een pluspunt en ik vond het fijn dat we een fornuis hadden om op te koken. Het gedeelde terras was een fijne plek om met andere gasten te socializen.
Het appartement was gezellig en had alles wat ik nodig had voor een comfortabel verblijf. De eigen badkamer was schoon en goed onderhouden. Ik vond het ook fijn dat ik een eettafel had waar ik van mijn maaltijden kon genieten. Al met al een praktische keuze voor iedereen die op zoek is naar een eenvoudig uitje.
Ik heb echt genoten van mijn tijd hier! De eethoek was perfect om te genieten van het ontbijt en de föhn in de badkamer was een fijne voorziening. Het gedeelde terras was een fijne plek om 's ochtends van een kopje koffie te genieten.
Ik heb een prettige ervaring gehad in dit appartement. Het beddengoed was fris en de douche had een goede waterdruk. De zithoek was comfortabel, waardoor het een fijne plek was om te ontspannen na een dagje uit.
Wat een fantastische plek! De airconditioning werkte perfect, wat een uitkomst was op warme dagen. Ik vond het heerlijk om een zitgedeelte te hebben om te ontspannen na een lange dag verkennen. Bovendien was de wifi betrouwbaar, dus ik kon nog wat werk inhalen.
Ik vond dit appartement erg functioneel. De koelkast was ruim genoeg voor mijn boodschappen en de magnetron maakte het opwarmen van maaltijden heel gemakkelijk. De kast bood voldoende opbergruimte voor mijn spullen, wat ik erg op prijs stelde.
Geweldige locatie en aardige gastheren!
Geweldige locatie en aardige gastheren!
De eigenaren zijn de beste! Bega en zijn moeder zorgen goed voor de gasten, Geweldige locatie - dicht bij de boulevard, het strand, restaurants en de markt, Schone, goed onderhouden kamers, ik raad het echt aan ð
De eigenaren zijn de beste! Bega en zijn moeder zorgen goed voor de gasten, Geweldige locatie - dicht bij de boulevard, het strand, restaurants en de markt, Schone, goed onderhouden kamers, ik raad het echt aan ð
rustig in het stadscentrumZeer goed gelegen, op een paar minuten lopen van het centrum en het strand, maar toch rustig!\nHet terras is prachtig en de dame en haar zoon die ons ontvingen zijn zeer aangenaam en vriendelijk,
rustig in het stadscentrumZeer goed gelegen, op een paar minuten lopen van het centrum en het strand, maar toch rustig!\nHet terras is prachtig en de dame en haar zoon die ons ontvingen zijn zeer aangenaam en vriendelijk,