Vakantiehuis Le Olive

Idyllisch Toscaans toevluchtsoord met zwembad en spa

Montorsoli, Toscane/Elba, Italië

  • 75 m2
  • 6 personen
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • Huisdieren toegestaan
  • Rookvrij

  • Vakantiehuis
  • Landelijk
  • Niet op een vakantiepark
  • Niet vrijstaand
  • Wifi
  • TV
  • Vaatwasser
  • Magnetron
  • Tuin
  • Tuinmeubilair
  • Barbecue
  • Zwembad
  • Kinderbed
  • Laptopvriendelijk

Omschrijving

Verscholen in de schilderachtige heuvels op slechts 9 km van Florence, biedt dit rustige vakantiehuis in Montorsoli de perfecte mix van Toscaanse charme en landelijke rust. Of u nu een stel, een klein gezin of met uw huisdier bent, dit is uw toegangspoort om te ontspannen, de omgeving te verkennen en u te verbinden met het hart van Italië.
Omringd door olijfgaarden en glooiende landschappen, beschikt het huis over een ruime gemeenschappelijke tuin en een verfrissend zwembad, geopend van mei tot september – ideaal voor zonnige middagen en ontspanning in de buitenlucht. Begin uw ochtend met een wandeling over de rustige paden in de buurt of geniet van een traditioneel Toscaans ontbijt in de buitenlucht met een weids uitzicht op de heuvels, of geniet van een dagje spa om te detoxen en uw geest te ontspannen.

Op slechts 2 km afstand vindt u gezellige trattoria's en door families gerunde restaurants die authentieke streekgerechten serveren. Mis La Locanda di Bivigliano of Trattoria Tre Soldi niet – beide geprezen om hun rustieke keuken en gastvrije sfeer. De levendige markten en renaissanceschatten van Florence liggen op korte rijafstand, perfect voor zowel kunstliefhebbers als fijnproevers.

Huisdieren zijn hier van harte welkom. Neem uw harige metgezellen mee op rustige wandelingen of laat ze vrij rondlopen in de beveiligde tuin. Een manege op slechts 4 km afstand biedt nog meer buitenplezier, terwijl het olijvenoogstseizoen (half oktober tot eind november) u uitnodigt om deel te nemen aan een lokale traditie voor een werkelijk meeslepende Toscaanse ervaring.
Van fietspaden tot de majestueuze sculpturen in het Pratolino Park en nabijgelegen culturele pareltjes zoals het huis van Giotto en het Mugello Circuit, dit huis is een charmante uitvalsbasis om alles te ontdekken: kom tot rust, geniet van het uitzicht en voel u thuis in Toscane.

Een borg van EUR 80,00 is vereist dichter bij uw incheckdatum. U ontvangt een aparte communicatie met de betalingslink. De borg zorgt voor een zorgeloos verblijf en dekt extra diensten zoals schoonmaak, servicekosten, verbruik, schade of andere extra kosten die tijdens het verblijf worden gemaakt. Een eventueel restant van de borg wordt binnen 21 dagen na het uitchecken terugbetaald.

Indeling

Parterre: (woonkamer(2-pers. slaapbank, TV), open keuken(magnetron, afwasmachine), slaapkamer(2-pers. bed, kinderbed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet))

verwarming(CV), tuin(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, 10 x 5 m., geopend van Mei t/m Sep)

Afstanden

0 m Lengte skipistes
1.2 km Openbaar vervoer
2 km Levensmiddelen
2 km Restaurant
4 km Uitgaan
4 km Paardrijden
9 km Centrum

Beschikbaarheid

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

Gasten zeggen het volgende:

juli 2025

Tot nu toe een mooie locatie dicht bij Florence, helaas is het appartement oud en moet het gerenoveerd worden.

november 2024

Dit vakantiehuis is schoon en comfortabel en overtrof onze verwachtingen. De barbecue in de tuin was perfect voor onze barbecueavonden. Bovendien vonden we het heerlijk dat we ons huisdier mee konden nemen. Dit is absoluut een plek die we nog eens willen bezoeken!

november 2023

Deze huurwoning was perfect voor onze familievakantie. De kamers waren schoon en comfortabel, en de verwarming maakte ons verblijf in de winter gezellig. Het is een beetje afgelegen, maar dat droeg bij aan de charme. Wees alleen voorbereid op een aantal onverlichte straten als je naar de bushalte loopt.

augustus 2023

Ons verblijf in de vakantiehuis in Montorsoli was absoluut heerlijk! Het huis was knus en goed uitgerust, perfect voor ons kleine gezin, We hielden vooral van het gedeelde zwembad

november 2021

Over het algemeen een aangenaam verblijf, Het huis was goed ingericht en had alle essentiële dingen die we nodig hadden, Het is een geweldige basis om Florence en het Toscaanse platteland te verkennen, We hadden een paar kleine problemen met de Wi-Fi, maar de host was snel om deze op te lossen

september 2020

Heerlijk rustig en ruim. Mooi uitzicht.

november 2019

We hadden een fantastische verblijf in dit vakantiehuis! Het gedeelde zwembad was een hit bij de kinderen, en het tuinarea was perfect voor onze hond, De locatie is heerlijk, op een korte rit van Florence, waardoor het gemakkelijk was om de stad te verkennen terwijl we genoten van de rust van Montorsoli

augustus 2018

Bijzondere route naar het appartement toe, erg mooi. De omgeving is erg rustig. Leuke appartementen en vriendelijke mensen. Het zwembad is ook erg fijn, al hadden wij persoonlijk veel last van wespen en muggen. Hier kan de eigenaar natuurlijk niets aan doen. We hebben een fijne vakantie gehad!

september 2017

Gemakkelijk te vinden door bordjes te volgen langs de kant van de weg. Goede ontvangst door lieve Italiaanse dame. Accomodatie zeer in orde, alles proper en aanwezig. Zeer leuke barbecue plaats naast het zwembad. Zwembad was door het slechte weer de week voor onze aankomst redelijk koud. Wij hebben niet echt gebruik gemaakt van het zwembad maar het zag er proper uit. Over het algemeen dus een zeer goed verblijf gehad hier en prijs /kwaliteit zeker een topper! Enige minpuntje is misschien het krakende twee persoonsbed. Tip neem de bus op de via bolognese richting het centrum van Firenze! Is zeer gemakkelijk en goedkoper dan parking betalen in het centrum. Enkel de Tijdtabellen bekijken op de site van Ataf is een aanrader zodat je niet te lang op bus moet wachten.

september 2016

Het complex ligt prachtig gelegen in schitterend stuk natuur van Toscane. De eigenaar is wat verlegen maar spreekt voorzichtig Engels en komt dan wel iets los.

augustus 2016

super voorbereid aankomst en de eigenaar erg aardig en behulpzaam. Kortom een ​​rustige vakantie als je het leuk, we vonden het geweldig.

juli 2016

Het huis is onvoldoende geequipeerd (te weinig bestek, glazen en borden, bijna geen wc papier, geen vuilniszakken). De frigo werkt bijna niet en de rekken zijn kapot. Geen vaatwasmachine of oven. Je hebt niet het gevoel welkom te zijn maar eerder een inkomstenbron voor de uitbaters. Bij problemen werden we wel onmiddellijk geholpen.

april 2016

Deze plek is een hele vibe! Super chill en ruim, plus het zwembad is een grote overwinning, Perfect voor gezinnen en er is zelfs ruimte voor de hond, 🐶

augustus 2015

Een mooie rustige vakantie.

september 2014

Zeer mooie locatie, maar heel ver weg van een plaats, moet je anders willen het kan heel snel eenzaam zijn. \\ R \\ nVermieter erg vriendelijk. \\ R \\ nHet appartement zelf enigszins onverzorgd, schimmel in de badkamer en in de hoeken van de slaapkamer onrein, in de Wohnk ࿌ hey gewoon een bank, geen stoel om bi ෼ Daarom is er weinig plaats voor de avond met een aantal mensen om comfortabel sitzen.Die sockets bijna uit de muren met eenvoudige Berührung.Vielleicht gewoon "Sharm Toscane" vallen? \\ r \\ nHaben ons, maar in totaal gezien zeer comfortabel.

juli 2014

Prachtig huis in rustige omgeving (2 km van de hoofdweg). Vanuit de tuin uitzicht op Florence. Zeer aardige en hulpvaardige eigenaar. Mooi ruim appartement. 's avonds hoor je de herten en de wilde zwijntjes in de bossen.

augustus 2013

Florence op een steenworp, een leuk klimbos voor kids vanaf 3 jaar maar ook voor volwassenen, in de achtertuin een prachtige berg met wandelpaden en fietsmogelijkheden. En een mooi huis in prachtig rustige omgeving, wat wil je nog meer. Wij hebben genoten.

juli 2013

We hebben met ons gezin ( 3 kinderen) een geweldige vakantie gehad, voor het eerst in Italië, het is ons goed bevallen. Het is fijn dat er een mooi schoon zwembad is, zeker in de zomermaanden.Tip verken Florence met de City Tour bus, vertrekt ook vanuit het stadje Fisole ( 15 minuten met de auto ) Een bezoek aan Pisa is zeker aan te raden.

juli 2013

Het is een mooi huis in een mooie omgeving. Huiseigenaar is vriendelijk en behulpzaam. We willen zeker nog een keer terug.

augustus 2012

Wij hebben een week genoten van dit prachtig opgeknapte huis met riante buitenruimte + zwembad. Vooral het uitzicht op Firenze is zowel overdag als 's avonds bijzonder mooi. Elke ochtend vroeg in slechts 20 minuten met de auto de stad in en parkeren op het Piazza Plave (wel betaald natuurlijk) en vervolgens in 10 minuten naar het centrum lopen. Veel cultuur gesnoven en elke middag lekker relaxen aan het zwembad. De andere gasten zagen we nauwelijks en alhoewel onze slaapkamers aan een binnenplaatsje lagen waar twee andere apartemeten hun terras hebben, hebben we geen last van de andere gasten gehad. Bij luidruchtige buren zou dit wel een probleem kunnen zijn, maar waarschijnlijk kom je die nauwelijks tegen in dit soort agriturismo's.

augustus 2012

Prachtig weer, zeer leuke locatie, ideaal gelegen voor uitstappen (Firenze, Fiezola, Sienna, ...), bereidwillige eigenaar, koel huis bij heet weer, kortom perfecte plaats voor een weekje Toscane

juli 2012

Het huisje was heel mooi, goed verzorgd en ruim. We hebben een prachtige tijd gehad.

juli 2012

geweldig uitzicht, zeer rustig, vriendelijk en hoffelijk gastheer, prachtig gelegen zwembad, slechts 4 appartementen met typische apparatuur, ruimte voor kinderen, goede en goedkope busverbinding naar Florenz2km weg naar het volgende dorp

juni 2011

Prachtig gelegen, klimatologische boerderij met uitzicht op Florence. De vriendelijke gastheren. Het instellen van uw huis mooi en goed verzorgd. We brachten een zeer plezierige vakantie.

april 2011

Prachtige locatie in de Toscaanse heuvels, een prachtig uitzicht op Florence. Mooie wandelpaden en een heel ontspannende plek om te verblijven met de stad op slechts 15 minuten drive.The gastheer spreekt zeer goed Engels en het lokale restaurant en Mimi supermarkt zijn geweldig, maar brengen een Italiaanse phrasebook als je niet 't spreken de language.A prachtige centrale plek om je te bezoeken en de lokale steden en cities.We vond het geweldig. Een gezin met 3 tienerzonen

juli 2010

Verblijf in juli 2010, met 5 personen. Mooi zwembad in mooie tuin. Voorts is deze bestemming enkel voor liefhebbers van spinnenwebben op alle mogelijke plaatsen, resten van pasta en koffiegruis in de keuken, schimmel in de douche, vuile vloeren, enz... M.a.w. enkel voor de doorwinterde natuurliefhebber die desondanks hun ogen willen sluiten voor uitgemergeld paard en schurftige poezen als gezelschap.

juli 2010

Engels belowPositief: + excellente LIGGING, Zeer rustig gelegen, + Zwembad, + Goede Bedden, fijne slaapkamers, + plezierige sfeer Deze, Mooie Hoge plafonds + Firenze Makkelijk Bereikbaar er busNegatief: - Keuken ZEER basic, - terras Gedeeld voldaan Anderen - Komt niet overeen ontmoette terras op foto! - Lijkt op parkeerplaats Welke deur katten en Honden ALS WC Werd Gebruikt, - Geen Schaduw tot 15,00 uur-vanwege boerderij VEEL insectenOverig: andere huisjes are 2/3 persoons, DUS merendeel echtparen Zonder kinderenEnglish: Pluspunten: + quitely gelegen, mooie locatie, + zwembad + mooie slaapkamers, goede bedden, + goede sfeer, prachtige hoge plafonds, + Firenze gemakkelijk evalueerbaar door busNegatives: - Keuken erg basic, - Terras is niet het terras zoals afgebeeld op de foto-terras ziet eruit als een parkeerplaats, te delen met anderen - en gebruikt door katten en honden als hun toillet, - geen schaduw utill 15:00, - want dit is een boerderij, veel insects.Other: de meeste appartementen zijn 2/3 personen, dus vooral koppels zonder kinderen

mei 2010

We hadden een heerlijk verblijf in "Le Olive". Het appartement is goed ingedeeld, na uitputting van uren in en rond Florence deed de rest van ons systeem met een prachtig uitzicht over de stad good.The zwembad niveau is evenals andere hoeken en iets gedurende Auge.Die appartement "Le Olive" maakt geen gebruik van buitenkant (misleidende foto's), waardoor rekening met de buren fordert.Es genoeg leuke plaatsen, maar als je gaat uit de weg möchte.Der eigenaar is erg aardig en behulpzaam.

mei 2010

We zijn in de meivakantie een weekje in Le Olive geweest. We konden het erg moeilijk vinden, de ongeasfalteerde weg uiteindelijk gevonden. We waren vergeten dat het eigenlijk om agriturisme ging, als je dat voor ogen hebt zijn er hier en daar boorden. Het weer was erg slecht dus van het buiten zijn niet kunnen genieten. Door het donkere weer leek het huis ook erg donker. Er zijn duidelijk voor ons noordelingen dan te weinig ramen en te weinig lampen. Het huis is in goede staat, niets op aan te merken. Florence zelf erg mooi, maar gastonvriendelijk voor de autorijder, let op dat je niet binnen de zone van het centrum komt met je auto, borden zijn heel klein en voornamelijk in het italiaan, het kan je schijnt een boete van 170 euro komen te staan + 100 admi kosten van het autohuurbedrijf. Niemand die je waarschuwt (had de gids te laat gelezen). Het zou vriendelijk zijn als de eigenaar dit ook op zou nemen in zijn informatiemap, gezien de autohuurbedrijven het niet doen. Uitzicht is magnifiek, landelijk. Wees erop voorbereid dat je altijd via een landelijke weg steeds via Florence moet, kost veel tijd als je naar andere plaatsen wilt.

augustus 2009

Erg mooi gelegen, uitzicht op Firenze, werkelijk prachtig om de verlichte Duoma 's avonds vanuit het zwembad te zien! Vriendelijke ontvangst door dame, ze spreekt echter uitsluitend Italiaans. Bereikbaarheid met auto niet zo evident, erg krappe, smalle weg en niet goed aangegeven waar de vakantiewoning eigenlijk verscholen ligt maar éénmaal je er bent is het werkelijk de moeite! Voor ons echt perfect, slechts op 10 minuten van Firenze met de auto. Het zwembad was erg leuk voor de kinderen, af en toe konden ze een kikvors "redden" uit het zwembad. Erg leuk!!!

augustus 2009

Wij hebben een heerlijke week gehad. Het huis was heel ruim en super schoon. Mooie slaapkamers ook. Prachtig mooi verbouwd. Klein minpuntje: het zitje aan de voorkant is 'open', zonder haag of muurtje tussen jou en de buren. (Le Olive heeft aan 1 kant buren) Omdat onze buren de hele dag weg waren was dit geen probleem maar anders zie je wel veel van elkaar. Ach, verder is het heel open en rustig. Het huis is heerlijk rustig gelegen en, als je de auto in het dorp parkeert, je zit zo met de bus in Florence. Het zwembad is mooi en goed onderhouden, lekkere ligstoelen/bedden en de ligging super; prachtig uitzicht. Ook leuk: de kinderen konden tussendoor steeds bij de koeien in de stal gaan kijken. Gezin met 2 kinderen van 11 en 13 jaar.

Idyllisch Toscaans toevluchtsoord met zwembad en spa

Vakantiehuis Le Olive

Montorsoli, Toscane/Elba, Italië

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

53 beoordelingen

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal