Villa in Zafferana met privé zwembad
Zafferana etnea, Sicilië, Italië
Deze stijlvolle villa staat op de hellingen van de Etna, dicht bij Zafferana Etnea. Het vakantiehuis beschikt over 5 slaapkamers en is ideaal voor een familie. In de enorme privétuin ligt een zwembad en in het souterrain bevindt zich een relaxruimte met sauna, bubbelbad en Turks stoombad.
In en om de woning zul je je niet vervelen. De luxe voorzieningen, waaronder het zwembad en de relaxruimte, garanderen een vakantie vol met ontspanning. Mocht je toch genoeg krijgen van het relaxen: vanuit de villa zijn gemakkelijk de mooiste bezienswaardigheden te bereiken. Breng bijvoorbeeld een bezoek aan de historische steden Taormina, Catania en Syracuse of bezoek de natuurlijke schoonheden van het Etna-park. Ook kun je in de omgeving tennissen, paardrijden en watersporten.
Dit exclusieve landhuis beschikt over vele luxe faciliteiten, waaronder slaapkamers met en-suite badkamers, een buitenkeuken, een fitnessruimte en een relaxruimte met sauna, massagedouche en bubbelbad.
De jacuzzi van de wellnessruimte wordt in de periode van 1.10 tot 31.05 alleen verwarmd tot 28 graden
Parterre: (zitkamer(open haard), eetkamer(eettafel), woonkeuken(kookplaat(8 kookplaten, gas), waterkoker, waterkoker, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, koel-/vriescombinatie, koel-/vriescombinatie, Blender), badkamer(wastafel, toilet), wasruimte(wasmachine, strijkijzer), buitenkeuken, TV, TV, douche(buiten), terras(privé, 200 m2), tuin(privé, 3000 m2), tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad(privé, 12 x 6 m., geopend van Apr t/m Okt), fitnesstoestellen, kinderbed, kinderstoel, haardroger)
Op de 1e etage: (slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, ligbad, douche, wastafel, toilet, bidet), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, douche, wastafel, toilet, bidet), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed, douche, wastafel, toilet, bidet))
Souterrain: (relaxruimte, turks stoombad, bubbelbad(privé, in huis), massagedouche, sauna)
Bijgebouw: (galerij slaapkamer(stapelbed), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet), 1-pers. slaapbank)
Gastenverblijf Parterre: (slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, bidet))
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Deze villa was perfect voor onze groep! Genoeg ruimte voor iedereen en de voorzieningen zoals de massagedouche en het Turks stoombad waren fantastisch. Zou er zeker nog een keer verblijven!
We hebben hier een fantastisch familie-uitje gehad. De ruime keuken maakte het gemakkelijk om maaltijden te bereiden en de kinderen vonden het heerlijk om in de tuin te spelen. Het ligt ook dicht bij een aantal geweldige lokale restaurants!
Ik kan niet genoeg zeggen over de prachtige tuin! Het was een heerlijke plek om 's avonds te BBQ'en. De locatie is rustig, wat we erg op prijs stelden.
De villa is ruim en goed uitgerust, maar ik wou dat er meer lokale winkels in de buurt waren, De supermarkt was een beetje rijden, maar we hebben het gered!
Een heerlijk verblijf in La Torretta Dieci. De open haard in de woonkamer gaf een gezellige touch en zorgde ervoor dat we ons thuis voelden. Ook dichtbij Catania voor dagtochten!
We waren onder de indruk van hoe schoon alles was, de gastheren gaven duidelijk om de accommodatie, de locatie was ook een goede uitvalsbasis voor het bezoeken van lokale attracties,
De locatie is gewoonweg schitterend, met een adembenemend uitzicht op de omgeving. Het enige nadeel was de afstand tot het strand, maar de rustige sfeer maakte dit volledig goed.
La Torretta Dieci is een verborgen pareltje! De villa is prachtig ingericht en ligt in een rustige omgeving. De sauna en hot tub waren heerlijk na een lange dag op de Etna. Een echte aanrader!
Wat een fantastische plek! De inrichting was prachtig en het buitenterras bood een adembenemend uitzicht op de bergen. Ideaal voor een ontspannende vakantie!
We hebben genoten van ons verblijf, hoewel de weg in de buurt een beetje druk was. Het interieur van de villa was charmant en had alle nodige voorzieningen.
Alles was goed doordacht, van de kinderstoel voor onze kleine tot de ruime slaapkamers. De gastheren waren ongelooflijk gastvrij en reageerden op onze behoeften,
Wij hebben het hier fantastisch gehad! De jacuzzi was een leuke toevoeging, vooral omdat we op een koelere dag op bezoek waren. De villa was schoon en goed onderhouden.
De nabijheid van de manege was voor ons een groot pluspunt. We hebben een leuke dag gehad met paardrijden en daarna hebben we heerlijk ontspannen in de sauna. Een geweldige combinatie!
Pistes - 9 km
MakkelijkHoogte skigebied
1452 m - 2585 mSkiliften
Pistes - 6 km
Makkelijk