Villa 11-kamers 450 m2 op 2 verdiepingen, op de begane grond. Doelmatig en smaakvol ingericht: hal. Groot woonkamer met TV. Hal. Uitgang naar de loggia. Woonkamer. Eetkamer. Keuken (4-pits kookplaat, ..
Vinci, Florence binnenland, Italië
Binnen
Villa 11-kamers 450 m2 op 2 verdiepingen, op de begane grond. Doelmatig en smaakvol ingericht: hal. Groot woonkamer met TV. Hal. Uitgang naar de loggia. Woonkamer. Eetkamer. Keuken (4-pits kookplaat, oven, afwasmachine) met eettafel. 2 douche/bidet/WC's. Bovenverdieping: salon. 1 2-pers. kamer. 1 2-pers. kamer. 1 2-pers. kamer. 1 2-pers. kamer. 1 2-pers. kamer. 1 kleine kamer met 2 bedden. 1 kamer met 2 bedden. 3 douche/bidet/WC's. Verwarming (extra). Terrasmeubelen, barbecue. Ter beschikking: wasmachine. Internet (Internet (WiFi), gratis). Geschikt voor families. 1 huisdier/hond toegestaan. IT047005B4S5YKJQTD
Buiten / omgeving
Lamporecchio 5 km van Vinci: Villa "Beboli", vrijstaand, gerenoveerd in 2006. 5 km van het centrum van Vinci, 18 km van het centrum van Montecatinit Terme, 45 km van het centrum van Firenze, geïsoleerde, rustige, zonnige ligging. Voor alleengebruik: tuin 4.000 m2 (omheind), openluchtzwembad (5 x 10 m, 150 cm diepte, seizoensgebonden beschikbaarheid: 04.Mei. - 28.Sep.). Buitendouche, tuinmeubelen, barbecue. In het huis: biljart, Verwarming ter plaatse te betalen, verwarming alleen beschikbaar van 01.Nov. - 07.Apr.. 1 maal per week schoonmaak (incl.). Toegangsweg tot aan het huis (400 m onverharde weg). Parkeerplaats. Levensmiddelenwinkel 2 km, bushalte 1 km, treinstation "Empoli" 15 km, zandstrand "Viareggio - Forte dei Marmi" 65 km, thermaalbad "Montecatini Terme" 15 km. Golfterrein (18 holes) 10 km, manege 8 km. Attracties in de buurt: Montecatini Terme 15 km, Pistoia 21 km, Carmignano 21 km, San Miniato 21 m, San Casciano in Val di Pesa 40 km. Lokale verkoop van streekproducten. Op doordeweekse dagen zal het zwembad en de tuin verzorgd worden tussen 08:00 en 10:00. Op aanvraag is de vakantiewoning te boeken voor totaal 18 personen (referentie IT5220.980.2). Indien de woning voor 18 personen wordt geboekt, kan er gebruik gemaakt worden van een aangebouwd appartement aan de vakantiewoning voor 4 personen met een aparte ingang.
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Wij verbleven hier 8 nachten waarvan 5 met 4 volwassenen en 3 met 8 volwassenen en 3 kinderen. Een ruim huis met goede bedden en schoon. Wel een slechte ontvangst van Wifi. Het zwembad is heerlijk en werd iedere dag schoongemaakt. De zitjes en ligstoelen zijn wel aan vernieuwing toe. Bij een electriciteit probleem werd dit snel opgelost door de verhuurder. Al met al een fijne woning en redelijk dichtbij allerlei voorzieningen. De toegangsweg naar de woning toe is slecht.
Prima huis, mooie tuin, alleen keuken mag wat moderner en de aanloop van tuinmannen en schoonmakers moet in overleg. Wifi moet beter en de tuinbedden zijn aan vernieuwing toe.
Wij verbleven hier met 7 volwassenen en 6 kinderen (waarvan 2 baby's). Het is een ontzettend ruime woning met 6 slaapkamers op de 1e verdieping en 5 badkamers, waarvan 2 op de begane grond en 3 op de 1e verdieping. De locatie is rustig gelegen. Heel fijn zwembad. Het contact met de verhuurder was goed en op het moment dat wij een 'probleem' melden werd dit snel opgelost. Er is geen airconditioning in de woning, wat in de week dat wij er waren wel zorgde voor erg warme nachten (met ook behoorlijk
Mooie locatie in Toscane. Al het mooie binnen handbereik.