Lichte, moderne studio voor 2P - La Défense
Courbevoie, Southern Alps, Frankrijk
Welkom in Courbevoie! We heten u van harte welkom in onze studio van 25 m2 voor twee, gelegen in de buurt van La Défense en net buiten Parijs!
Deze studio biedt bevoorrechte toegang tot het volledige openbaarvervoersnetwerk van Parijs. U bevindt zich op een steenworp afstand van metrostations en bushaltes, wat uw reizen in de Lichtstad vereenvoudigt. U kunt zich gemakkelijk en snel verplaatsen via deze talrijke openbaarvervoersopties:
- Gare de La Défense: Metro 1, RER A, Transilien lijnen E/L/U op 7 minuten loopafstand.
- RER A: Nanterre-Préfecture op 12 minuten loopafstand.
- Tram 2: Faubourg de l'Arche op 4 minuten loopafstand.
- BUS: Caron (lijn 73) op 5 minuten loopafstand.
- BUS: Faubourg de l'Arche (178) op 4 minuten loopafstand.
- Talrijke dag- en nachtbuslijnen.
- Station Vélib.
- Verschillende taxibedrijven beschikbaar: Taxi's G7 (de meest gebruikte): bel 36 07.
Op de 3e etage: (keuken(kachel, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, magnetron, koelkast), woon/slaapkamer(1-pers. slaapbank), badkamer(toilet))
, , , , , EHBO-post, Speeltuin, TV, kachel, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, magnetron, koelkast, wasmachine, verwarming, strijkijzer, haardroger, Handdoeken/beddengoed (incl.), , , , , , Carbon monoxide detector, Cleaning Disinfection, Downtown, Enhanced cleaning practices, High touch surfaces disinfected, Long term stays allowed, Room-darkening shades, Town
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Ideale plek voor stellen die Parijs willen bezoeken. Op slechts een korte loopafstand van de metro- en bushaltes, waardoor onze dagelijkse avonturen zo gemakkelijk waren.
Controleer de belangrijkste sfeer! De studio heeft alles wat je nodig hebt voor je verblijf en de toegang tot het openbaar vervoer is geweldig, perfect om de stad te verkennen zonder urenlang te hoeven reizen.
Perfect voor onze behoeften! De studio was een geweldige uitvalsbasis voor onze avonturen in Parijs. We vonden het gemakkelijk om vanaf hier het openbaar vervoer te gebruiken
Geweldig plekje! Zeer schoon en modern, perfect om Parijs te verkennen.
Gezellig en goed uitgerust, dit studio voelde als thuis, Genoten van de rustige ambiance ondanks de nabijheid van de drukke stad
Dit studio is een hele mood! Super dicht bij La Défense, zodat het verkennen van Parijs een fluitje van een cent was, De vibes zijn perfect, en de inrichting is zo schattig voor foto's, Zeker terugkomen!
De studio is gerenoveerd, perfect uitgerust en functioneel, maar de lift in het gebouw is kapot,
Wij waarderen uw gastvrijheid!
Klein defect in de toepassing en aanwezigheid van platform/werkers