Appartement BILLANCOURT 301

Appartement Boulogne met uitzicht op de "Passage"

Boulogne-Billancourt, Southern Alps, Frankrijk

  • 27 m2
  • 4 personen
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • Huisdiervrij

  • Appartement
  • Niet op een vakantiepark
  • TV
  • Wasmachine
  • Vriezer
  • Oven
  • Koffiezetapparaat
  • Waterkoker
  • Koelkast met vriesvak
  • Koelkast

Omschrijving

Modern appartement met 1 slaapkamer, 1 woonkamer, keuken en badkamer.
Gezellig, volledig uitgerust appartement gelegen in het hart van Boulogne, op een steenworp afstand van het winkelcentrum "Passages", met zijn vele restaurants, supermarkten en boetiekjes.
Slechts 10 minuten met de metro van de Eiffeltoren, dit appartement ligt in een dynamische winkelwijk. Het is ideaal voor een succesvolle Parijse vakantie met familie of vrienden.

Indeling

Op de 3e etage: (woonkamer(2-pers. slaapbank), keuken(eettafel, kachel, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, koelkast, vriezer, , , Baking sheet, Coffee, Wine glasses), slaapkamer(2-pers. bed, TV), badkamer(, douche, wastafel, toilet, haardroger, , Shower gel))

, , , EHBO-post, wasmachine, verwarming, strijkijzer, , , Carbon monoxide detector, Downtown

Afstanden

0 m Lengte skipistes

Beschikbaarheid

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

Gasten zeggen het volgende:

november 2025

De bemanning was aardig, ze hadden water en koffie klaargezet en ze beantwoordden mijn vragen via WhatsApp. Er zijn echter een paar belangrijke punten die ik wil benadrukken: de locatie van het appartement is niet aan de passage, zoals vermeld, het is 5 minuten lopen en 9-10 minuten naar de metro. Het appartement ligt in een zijstraat, dus het kan lastig zijn om 's nachts lopend terug te keren. Een tweede punt van zorg is dat de matras van zeer slechte kwaliteit is. Ik ben nog geen dag wakker geworden zonder rugpijn. Het dekbed is oud en ik begon te jeuken. Het beddengoed moet een hoeslaken zijn, omdat ik niet wilde dat mijn huid de matras aanraakte. Tot slot, en het allerbelangrijkste, ligt het op de derde verdieping, GEEN LIFT, en ik moest mijn bagage via een klein trapje op en neer dragen, wat absoluut niet leuk was.

december 2024

We zouden het bestek moeten aanvullen,

november 2024

Ik bedank de gastheren voor de duidelijke en nauwkeurige informatie en voor hun reactievermogen. Alles was schoon en perfect,

oktober 2024

Prachtig appartement, responsieve gastheer, ik raad het ten zeerste aan en ik zal met plezier terugkomen!

september 2024

Het appartement was voorzien van alles wat we nodig hadden en was gunstig gelegen naast de metro. De netheid was echter een probleem en moet worden opgemerkt. Ondanks dit zou ik dit appartement nog steeds aanbevelen.

september 2024

Het appartement is mooi en comfortabel, de gastheren zijn attent,

Appartement Boulogne met uitzicht op de "Passage"

Appartement BILLANCOURT 301

Boulogne-Billancourt, Southern Alps, Frankrijk

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

7 beoordelingen

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal