Chic en gezellig appartement-Canal Saint Martin
Paris, Southern Alps, Frankrijk
Welkom in ons gezellige mezzanineappartement, met zorg ingericht. Het ligt in het hart van het 10e arrondissement, op een steenworp afstand van het Canal Saint Martin
De ligging van het appartement betekent dat u gemakkelijk met het openbaar vervoer door de hoofdstad kunt reizen:
- Metro: Stalingrad (lijn 2,5), op 2 minuten loopafstand
- Metro: Louis Blanc (lijn 7), op 5 minuten loopafstand
- BUS (dag en nacht)
- Vélib-station
- Verschillende taxibedrijven beschikbaar: Les taxis G7 (de populairste) - bel 36 07.
Parterre: (woonkamer(1-pers. slaapbank), keuken(kachel, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, koelkast, ), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, toilet))
, , , , EHBO-post, Speeltuin, TV, verwarming, strijkijzer, haardroger, Handdoeken/beddengoed (incl.), , , , Carbon monoxide detector, Enhanced cleaning practices, Long term stays allowed, Room-darkening shades
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Ik verbleef hier onlangs met mijn moeder voor een midweekje weg en we waren erg blij met onze keuze. Het appartement ligt op slechts 8 minuten lopen van het treinstation, wat superhandig was. Het is slim ingedeeld en voorzien van alle voorzieningen die je nodig hebt, bijna als een gezellig klein huisje. Er zijn vier bedden en we kozen elk een bed - één boven en één beneden. Inchecken was een fluitje van een cent en de instructies waren heel duidelijk, waardoor we ons gemakkelijk konden installeren. Het beddengoed voelde luxe aan en de badkamerproducten waren van de hoogste kwaliteit. Het ligt in een rustige straat, niet in het meest centrale gebied, maar we brachten onze dagen toch door met het verkennen van Parijs, dus het werkte perfect voor ons.
Het appartement is prachtig ingericht en zeer comfortabel. Ik waardeerde de lokale cafés en winkels in de buurt, en het openbaar vervoer maakte het gemakkelijk om overal te komen.
Dit mezzanineappartement is een uitstekende uitvalsbasis om Parijs te verkennen. Dankzij de gemakkelijke toegang tot de metro en bussen kon ik gemakkelijk door de stad reizen.
Het appartement is zeer comfortabel en heeft een heerlijke sfeer. Ik heb genoten van mijn avonden aan het Canal Saint Martin, dat op korte loopafstand ligt. Perfect om te ontspannen na een dagje sightseeing.
Een heerlijke verblijf! De inrichting van het appartement is warm en uitnodigend, Ik hield van de gemakkelijke toegang tot de metro en de levendige buurt rond het Canal Saint Martin,
De voorzieningen zijn geweldig! Ik vond het heerlijk om gemakkelijk bij het Vélib-station te kunnen komen, zodat je de stad per fiets kunt verkennen. Het is een leuke manier om Parijs te verkennen en het appartement is er perfect voor gelegen.
Ik waardeerde de doordachte details in de inrichting, het droeg echt bij aan de charme van het appartement, en doordat het zo dicht bij het openbaar vervoer ligt, werd mijn reizen veel gemakkelijker.
Ik heb echt genoten van mijn verblijf hier. Het appartement is prachtig ingericht en de nabijheid van het Canal Saint Martin is perfect voor een rustige wandeling. Het voelde als een echte Parijse ervaring.
Ik heb een fantastische tijd gehad in dit appartement! De locatie is perfect voor iedereen die de lokale cultuur wil ervaren, en de inrichting voegt een leuke touch toe aan de algehele ervaring.
Een gezellige plek om te verblijven! Het appartement is goed onderhouden en de locatie is ideaal voor zowel sightseeing als het genieten van lokale cafés. Ik zou het zeker aanbevelen aan vrienden.
De locatie is fantastisch! Op een steenworp afstand van metrostation Stalingrad, waardoor het verkennen van Parijs heel gemakkelijk was. Ik genoot van het gemak van het openbaar vervoer vlak voor mijn deur.
Ik heb een heerlijk verblijf gehad in dit mezzanine appartement! De inrichting is charmant en laat je echt thuis voelen, Bovendien was het een enorme bonus om zo dicht bij het Canal Saint Martin te zijn voor avondwandelingetjes,
Het appartement is prachtig, zeer goed uitgerust,
Werkelijk schitterend appartement
Ons verblijf was erg prettig, hoewel de plek iets kleiner was dan we hadden verwacht. Het werkte echter perfect voor ons, omdat we het alleen nodig hadden om te slapen tijdens onze tour door Parijs. De locatie was fantastisch, heel dicht bij Gare Du Nord en het Saint Martin-kanaal. De gastheer reageerde snel en liet ons een paar uur later uitchecken. De plek was netjes, schoon en had een modern design. Het enige nadeel was dat we elke keer dat we het appartement wilden betreden, moesten worden ingecheckt. Er waren een paar gevallen waarin we een tijdje moesten wachten om te worden ingecheckt, wat niet ideaal is als je als jonge toerist 's avonds laat op pad bent! Het zou veel handiger zijn geweest als we onze eigen sleutel of code voor de voordeur hadden gehad. Hoewel het appartement een elektronisch slot met een code had, had ik me veiliger gevoeld als er een traditioneel sleutelslot of grendel aan de binnenkant had gezeten. Ik heb niet helemaal vertrouwen in technologie! Ook ging het gordijn in het plafondraam niet dicht, dus als je last hebt van ochtendzonlicht, neem dan een oogmasker mee.
Liever in de wijk Stalingrad dan vlakbij het kanaal. Afgezien daarvan is het appartement aangenaam en redelijk schoon
Waarschijnlijk vanwege problemen met de vertaling van het Frans naar het Engels waren de instructies voor toegang op sommige plekken niet duidelijk. De verwarring werd niet opgelost tijdens het gesprek vóór het inchecken. Ik raad aan om minder afhankelijk te zijn van 'slimme sloten' en om de appartementnummers beter zichtbaar of groter te maken. Desondanks was alles uitstekend en volgens de beschrijving nadat het probleem met het inchecken was opgelost. Een echte aanrader.
Het huis is een studio-appartement, klein maar perfect schoon, modern en goed gebruikt. Het is bijzonder aangenaam vanwege de details die de accommodatie comfortabel en aangenaam maken: een set voor het verwijderen van make-up, reservehanddoeken en -producten en vooral een vaatwasser die werkt. Dat is niet vanzelfsprekend in zulke kleine omgevingen. Kortom, bedankt, we hebben het heel leuk gehad.
Het appartement is weliswaar klein, maar knus en ligt op een perfecte locatie voor mensen die Parijs kennen en graag een andere kant van de stad willen ontdekken. U kunt gemakkelijk verschillende wijken te voet of met de trein bereiken. Over het algemeen is de binnenplaats vredig. De privacy is echter beperkt omdat het dakraam naar het gebouw erboven opengaat en er slechts één raam is dat uitkijkt op de vuilnisbakken van het gebouw. Maar als u in Parijs bent om bezienswaardigheden te bekijken, zult u zich hier niet veel zorgen over maken, aangezien u niet veel tijd thuis zult doorbrengen en het een heerlijke plek is om te ontspannen. We hadden wat problemen met de communicatie met verschillende agenten over onze vereisten, vooral omdat we geen code kregen om het gebouw binnen te komen en elke keer moesten wachten om binnen te worden gelaten, wat frustrerend en onhandig kan zijn. Desondanks waren we met drie personen en pasten we er redelijk comfortabel in, zelfs om de was te doen, te strijken en te stofzuigen. Het hangt dus allemaal af van uw aanpak.
Zeer aangenaam verblijf, het appartement is praktisch en schoon, hartelijk dank 😊
Fantastisch bezoek, appartement schoongemaakt en nieuw, klein probleem: zicht vanuit het badkamerraam
Aangenaam en goed georganiseerd appartement. Bovendien waren de instructies uiterst nauwkeurig,
Fantastisch verblijf in dit uitstekende Parijse appartement, perfect gelegen! Een echte oase van rust, stijlvol en rustig ingericht, attente en beschikbare gastheer - Flexibiliteit bij aankomst/vertrek, ik raad het ten zeerste aan!
Uitstekende accommodatie, prachtig gerenoveerd, We hebben een heerlijk verblijf gehad in Parijs, Ideale locatie, dicht bij de metro en op een steenworp afstand van het Canal Saint Martin, We zullen zeker terugkeren naar deze accommodatie!
De woning is gerenoveerd en dat is positief