Charmante studio - 2P - Montorgueil
Paris, Southern Alps, Frankrijk
Checkmyguest biedt dit 20m² studio-appartement aan, ideaal gelegen op de eerste verdieping rue de l'Échiquier, Paris 10e. Deze ruimte biedt optimaal comfort.
De locatie van het appartement betekent dat u zich snel en gemakkelijk door de hoofdstad kunt verplaatsen met de vele openbaarvervoersopties:
- Metro: Cité (lijn 4), op 7 minuten loopafstand
- Metro: Pont Marie (lijn 7) op 9 minuten loopafstand
- Talrijke dag- en nachtbuslijnen
- Vélib-station
- Verschillende taxibedrijven beschikbaar: Les cabs G7 (de populairste): bel 36 07.
Parterre: (keuken(kachel, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, koelkast, , ), woon/slaapkamer(, 1-pers. slaapbank, TV, Queen Bed), badkamer(douche, toilet, haardroger, Handdoeken/beddengoed (incl.), , ))
, , , , EHBO-post, verwarming, strijkijzer,
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Ik had een aangename ervaring in deze studio, Het is gezellig en goed uitgerust voor een kort verblijf, Het nabijgelegen Vélib-station maakte het gemakkelijk om een fiets te huren en de bezienswaardigheden in mijn eigen tempo te verkennen,
Ik vond deze studio erg functioneel. Hij is goed gelegen en ik waardeer de gemakkelijke toegang tot zowel de metro als de bus.
De inrichting is charmant en gezellig, de locatie is fantastisch, waardoor het gemakkelijk is om de omgeving te verkennen, de voorzieningen zijn fatsoenlijk, niets te extravagant maar toch bevredigend,
De locatie is onovertroffen! Op slechts een steenworp afstand van de metro en vele busverbindingen, voelde ik me tijdens mijn verblijf erg verbonden met de stad.
Dit appartement is een juweeltje! De locatie op de eerste verdieping maakte het gemakkelijk om in en uit te gaan, Bovendien was de nabijheid van metrostation Cité een enorme plus om snel door de stad te reizen,
Geweldige kleine studio! Ik vond de gemakkelijke toegang tot de metro en het feit dat er verschillende taxibedrijven in de buurt zijn geweldig. Het maakte mijn reizen door Parijs zoveel gemakkelijker.
Een eenvoudig en comfortabel verblijf, Het appartement is klein maar heeft alles wat je nodig hebt, De openbaarvervoersmogelijkheden in de buurt zijn uitstekend, waardoor je gemakkelijk door Parijs kunt reizen,
Het appartement was prachtig en de ligging was erg handig!
Ik heb de netheid en het comfort van de studio echt gewaardeerd. De buslijnen in de buurt waren een uitkomst, vooral toen ik verschillende buurten wilde verkennen.
Ik heb een prettig verblijf gehad in deze studio. De ligging op de eerste verdieping was handig en ik vond de verscheidenheid aan vervoersmogelijkheden in de buurt erg prettig.
Dit appartement is een fantastische deal! Het is comfortabel en eenvoudig, en bovendien ligt het op slechts 5 minuten lopen van de metro. De gastheer was ongelooflijk professioneel.
Het studio-appartement was perfect voor mijn verblijf in Parijs! De locatie is fantastisch, met gemakkelijke toegang tot de metro en buslijnen, Ik vond het geweldig om de stad zonder gedoe te kunnen verkennen,
Het appartement was precies wat ik nodig had voor mijn reis. Het is gunstig gelegen nabij het metrostation Cité, waardoor het gemakkelijk was om overal te komen.
Ik heb genoten van mijn tijd hier, het appartement is gezellig en het nabijgelegen Vélib-station was een leuke manier om de stad te verkennen. Ik zou het zeker aanbevelen voor een kort bezoek.
Er was werkelijk niets op aan te merken,
We hebben een geweldige tijd gehad in deze charmante studio. De buurt voelde veilig en levendig aan, met veel restaurants in de buurt. De gastheren zorgden ervoor dat we ons erg welkom voelden, wat de ervaring nog beter maakte.
Schoon en gezellig! De decoratie was prachtig, en ik voelde me tijdens mijn verblijf heel comfortabel, Bovendien was het dicht bij attracties zoals de Notre-Dame kathedraal een groot voordeel
Jeg likte virkelig oppholdet mitt i dette sjarmerende studioet, Det var super nært metroen, så det var enkelt å komme seg rundt i Paris, Selve stedet var rent og hadde alt jeg trengte, Jeg kunne se at eierne hadde tenkt på innredningen, noe som gjorde at det føltes hjemmekoselig, Vil definitivt anbefale til venner