Landhuis in Provence met Zwembad & Dorp
Valréas, Provence/Côte d'Azur, Frankrijk
Rustig en gezinsvriendelijk verblijf
Dit comfortabele landhuis met 2 slaapkamers in Valréas is perfect voor een gezin of een kleine groep tot 5 personen. De accommodatie beschikt over een ruime woonkamer met een tv en een slaapbank, een volledig uitgeruste keuken en een heerlijk terras. Blijf één met de natuur in de gemeenschappelijke tuin of zoek verkoeling in het gemeenschappelijke zwembad.
Alles binnen handbereik
Ideaal gelegen op slechts 1 km van het stadscentrum, vindt u restaurants, winkels, uitgaansgelegenheden, een openbaar zwembad en zelfs toeristische informatie in de buurt. Het openbaar vervoer is ook op slechts 1 km afstand, waardoor u gemakkelijk het omliggende Provençaalse platteland kunt verkennen.
Buitenplezier & Voorzieningen
Kom tot rust in de tuin, geniet van een gezellig potje jeu de boules of gebruik de fietsen op het terrein om de schilderachtige omgeving te verkennen. Een babybedje is beschikbaar tegen een kleine vergoeding, dus ideaal voor gezinnen. Of u nu wilt ontspannen of de omgeving wilt verkennen, dit charmante landhuis biedt een perfecte uitvalsbasis in de Provence.
Op de 1e etage: (woonkamer(2-pers. slaapbank, TV, DVD-speler, stereo-installatie), keuken(oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, wasmachine), slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm)), slaapkamer(2x 1-pers. bed(90 x 200 cm)), badkamer(ligbad, wastafel, toilet), verwarming(elektrisch), terras(privé))
ledikant, terras, tuin(gedeeld met andere gasten, omheind), tuinmeubilair(6 personen), ligbedden, BBQ, zwembad(gedeeld met andere gasten, omheind, 10 x 5 m., geopend van Apr t/m 1/2 Nov), jeu de boules baan, fietsen beschikbaar, kinderstoel, Volleybalterrein
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Heerlijk ruim, en koel en zo heerlijk rustig. Wij kijken van ons balkon op een heerlijke tuin, waarin wij kunnen wandelen. De mensen zijn heel aardig en zeer bescheiden. Kortom een heel fijn onderkomen.
Super goed vertoeven hier
Uitstekend !Schoon, rustig en dicht bij het dorp. Bakker, supermarkten en restaurants op fietsafstand. Mooie tuin en zwembad.
Zeer leuke gîte! Warme ontvangst, rustig gelegen. Voldoende activiteiten in de buurt. Eigenaars zijn zeer vriendelijke mensen waar je altijd terecht kan met je vragen/problemen.
Prachtige villa in dito tuin met heerlijk zwembad en lekkere ligbedden. Aardige ontvangst en sympathieke eigenaars. Zeer sfeervol en comfortabel appartement.
De gite d'Amélie was werkelijk geweldig in dit droomhuis met fantastische tuin en zeer leuk zwembad. Alles zeer proper en erg mooi ingericht. Een aanrader!!! Fam Somers- Vrasene (B)
wij hebben een week vakantie doorgebracht in Villa St. Cloud. Een uitstekend vakantiehuis met zeer zeer vriendelijk en behulpzame eigenaren. Het huis was perfect op orde, voorzien van meer dan alle gemakken, op tafel een gevulde fruitschaal, de lavendel rijkelijk geurend in huis, een geweldige boekenkast, perfecte geluidsinstalatie voor mooie muziek waarmee je je echt waande in de Vaucluse!! De omgeving is prachtig, wijn, lavendel en zonnebloemvelden, dagelijks wel een (brocante)markt in de buurt, de Mont Ventoux, zelfs de Pont D'arc is goed te doen om te bezoeken. Kortom, een absolute aanrader voor rust en echte Franse sfeer.