Appartement Domaine de Fontenelles 3

Ontsnappen aan het zwembad in de Vendée

L'aiguillon sur vie, Loire, Frankrijk

  • 60 m2
  • 6 personen
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • Huisdieren toegestaan
  • Rookvrij

  • Appartement
  • Op een vakantiepark
  • Wifi
  • Ligbad
  • Vaatwasser
  • Oven
  • Balkon
  • Tuin
  • Zwembad
  • Laptopvriendelijk

Omschrijving

Dit elegante appartement met twee slaapkamers, gelegen in de rustige residentie Fontenelles, biedt een uitnodigend toevluchtsoord voor gezinnen of groepen tot zes personen. Met verfijnde architectuur en een stijlvol interieur beschikt het over een ruime woonkamer met een tweepersoonsslaapbank, een volledig uitgeruste keuken met oven en vaatwasser, en een lichte badkamer met een ligbad en dubbele wastafels. Grote ramen geven toegang tot uw eigen balkon, perfect voor een kopje koffie in de ochtend of een glas wijn in de avond.

Stap naar buiten in de prachtig aangelegde tuinen en geniet van toegang tot een verwarmd zwembad (geopend van mei tot begin september), dat u deelt met andere gasten. Of u nu aan het zwembad ligt of de rustige paden in de buurt verkent, ontspanning is gegarandeerd. Golfliefhebbers zullen de nabijgelegen golfbaan waarderen en natuurpaden bieden rustige wandelingen of ochtendjoggings direct vanuit de residentie. Er is zelfs een veilige ruimte in de buurt voor hondenuitlaatservice en huisdiervriendelijke speelplaatsen!

Gelegen in L'Aiguillon-sur-Vie, bent u op slechts enkele minuten afstand van de prachtige stranden en charmante kustplaatsjes van de Vendée. Trakteer uzelf op verse vis in Saint-Gilles-Croix-de-Vie of op de lokale markten in Coëx. Reist u met een harige vriend? Veel cafés hebben hondvriendelijke terrassen en op korte rijafstand vindt u stranden waar huisdieren welkom zijn. Het is de perfecte uitvalsbasis om te ontdekken, te ontspannen en blijvende herinneringen te creëren – met uw trouwe viervoeter aan uw zijde.

Indeling

Parterre: (woonkamer(2-pers. slaapbank), keuken(oven, afwasmachine), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(ligbad, 2x wastafel), toilet)

balkon, tuin(gedeeld met andere gasten), zwembad(gedeeld met andere gasten, verwarmd, geopend van Mei t/m 1/2 Sep)

Afstanden

0 m Lengte skipistes

Beschikbaarheid

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

Gasten zeggen het volgende:

augustus 2017

Extreem achterstallig onderhoudt

juli 2017

volledig opgebruikt, geen Wifi in de appartementen, niet proper

juli 2017

Residentie gaf een verouderde indruk. Het appartement was proper bij aankomst maar ook heel sober. Voor Tv moest er extra betaald (40 euro voor een week!). Moet een 20-tal jaar geleden een mooie resudentie geweest zijn. Wij hebben vele mooie plaatsen bezocht en dus toch een mooie vakantie gehad. De residentie mag een grondige opknapbeurt krijgen.

augustus 2016

Leuke vakantie, alleen de bedden waren veel te hard waar door wij last van de rug kregen en weinig nacht rust door de pijn. Maar hier hadden wij een oplossing voor door elke ochtend te gaan zwemmen in het zwembad.

juli 2016

Prima appartement, goede locatie en bereikbaarheid, vriendelijke service, zwembad geschikt voor alle leeftijden, gemengd publiek, voldoende mogelijkheden in omgeving voor ontspanning natuur, sport (golfbaan bij het complex), dorpjes, strand, restaurants, etc.

juli 2009

Een prachtig appartement in dito omgeving. Mooi aangelegd. Zwembad en tennisbanen heel fijn.

augustus 2007

Van 11-8 t/m 18-8 voor €800,- in een 6 persoonsappartment nr 7 (tegenover hole 3) in hoofdgebouw. Gelukkig aan de goede kant (qua dag/avondzon), dichtbij faciliteiten. De greenfee (€86 pp voor 2 dagen) viel ons wat tegen. Erg mooie 18 holes, goed onderhouden. Normaal volk. Geen gebruik gemaakt van zwembad. Tennisbaan €8 p/u. Auto noodzakelijk om ergens te komen.

juli 2007

Fantastich complex met een grandioos uitzicht. Appartementen zijn keurig ingericht en erg schoon. Een leuk overzichtelijk zwembad voor groot en klein. Een echte aanrader! G.J. Derks, Delden

juli 2007

Zeker voor Franse begrippen een prachtig complex, misschien wel het mooiste van de Vendee. In tegenstelling tot wat er in de omschrijving staat vermeld, is het niet verplicht om bed, bad of keukenlinnen te huren. De eindschoonmaak mag je ook zelf doen. Voor de kinderen is er weinig te doen. Een droogrek en natuurlijk de kaassschaaf ontbreken. Het appartement was zeer schoon. De huizen en villa's zagen er vanaf de buitenkant prachtig uit, maar de appartementen zijn ook mooi. Er is wel verschil in uitzicht; parkeerplaats, zwembad of golfbaan. Om naar het mooie strand of het dorp (st.gilles croix de vie) te gaan, moet je wel een kwartiertje rijden. Een uitstekende prijs kwaliteit verhouding! Helaas hadden wij niet zulk mooi weer (juli 2007) en vonden wij de omgeving ook wat tegenvallen, maar daar gaat deze beoordeling niet over.

Ontsnappen aan het zwembad in de Vendée

Appartement Domaine de Fontenelles 3

L'aiguillon sur vie, Loire, Frankrijk

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

19 beoordelingen

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal