Charmante gite in Dambach-la-Ville met terras
Dambach-la-Ville, Elzas/Vogezen/Lotharingen, Frankrijk
Dit fijne appartement in Dambach-la-Ville, Frankrijk, ligt in Dambach-la-Ville en heeft een terras en een geweldige locatie, tussen de wijngaarden. Ideaal voor een gezin, kinderen zijn hier ook welkom en deze plek biedt plaats aan ongeveer 5 personen in 2 slaapkamers.
De omgeving is ideaal voor fiets- en wandeltochten langs de wijngaarden. Het centrum van Dambach-la-Ville beschikt over cafés, restaurants en een supermarkt voor de dagelijkse benodigdheden.
Het huis heeft een goed uitgeruste keuken met een oven, een magnetron en een eettafel waar u samen kunt lunchen. Word wakker met wat frisheid terwijl u op het terras ligt en hier wat koffie drinkt. Er is ook een fauteuil, die gasten kunnen gebruiken om te ontspannen.
Op de 1e etage: (gang, woonkamer(2-pers. slaapbank, TV(satelliet)), keuken(eettafel, broodrooster, fornuis, koffiezetapparaat, oven, magnetron, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm)), slaapkamer(1-pers. bed(90 x 190 cm), 1-pers. bed(90 x 190 cm)), badkamer(ligbad, toilet))
wasmachine, terras(privé), fietsenberging, BBQ, parking, aankleedkussen, kinderstoel
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Het pand en de eigenaar waren fantastisch, Ze was echt aardig en gastvrij
Dit gite was precies wat we nodig hadden voor een gezinsuitje, Voldoende ruimte voor ons en de kinderen, en het terras was perfect voor avondjes samen, De locatie is geweldig, met schattige winkeltjes en restaurants in de buurt, Wees alleen bereid om wat te lopen om de belangrijkste bezienswaardigheden te bereiken, maar het is het zeker waard voor de rustige sfeer
Zeer mooi en schoon appartement in een klein gezellig stadje. Het kleine terras was echt goed. We zullen de lokale concerten en ervaringen in de zomer aanbevelen.
Nice appartment, friendly owners, very clean in a nice old village.
Mensen heel aardig, huis netjes met goede bedden en een zeer goed ingerichte keuken. Ruim met lekker balkon. Enige onverwachte is dat het dorp ook in het hoogseizoen uitgestorven is. Hotels en restaurants zijn in meerdere gevallen permanent gesloten. Enige restaurant in dorp gaat pas op donderdag open. Supermarkten op kwartiertje rijden, dorpen met beetje restaurants iets verder. Geen probleem maar zou je vanuit beschrijving anders verwachten.
Super mooi uitzicht, Gezellig en schoon huis
Super fijn appartement, alles is nieuw en schoon. Mooi terras met schaduw en zon. Omgeving is mooi en middeleeuws. Plaatselijke bakker om lekkere Franse broodjes te kopen. Super verblijf gehad!
Leuk lite place, heel stil, Sengene waren comfortabel en de badkamers waren schoon, We hebben echt genoten van het fietsen rond de wijngaarden, Ook was de eigenaar super vriendelijk en behulpzaam, maakte ons meteen thuis, Zeker een plek om te ontspannen en tot rust te komen
het appartement was super
De verhuurders zijn zeer gastvrij en doen er alles aan om uw verblijf zo aangenaam mogelijk te maken. Hoewel het een erg warme zomer was, stond er 's avonds altijd een zacht briesje zodat de temperaturen in het appartement goed te verdragen waren. De verhuurders hebben al gezegd dat ze airconditioning willen inbouwen. 36 graden is in de Elzas ook niet alledaags.Het appartement was voorzien van een vaatwasser en wasmachine. Er zijn 2 eenpersoonsbedden en een tweepersoonsbed op de zolder (2 kamers) en een grote slaapbank in de woonkamer. We hebben erg genoten van het kleine terras. We mochten op de binnenplaats parkeren, maar het is een hele smalle ingang. Er zijn nog gratis parkeerplaatsen in de buurt. Het appartement ligt direct aan de stadsmuur en daardoor erg rustig, met uitzicht op de wijngaarden Dambach-la-ville is een klein middeleeuws dorp, omgeven door een grote stadsmuur en verschillende stadspoorten. Er zijn restaurants en winkels, 2 bakkerijen zijn op loopafstand, van hieruit kunt u wandelen in de Vogezen, steden als Colmar, Straatsburg, Riquewhir zijn gemakkelijk te bereiken. Het was ook iets minder dan een uur rijden naar Europapark. Overal zijn oude kasteelruïnes, bossen en stadjes met vakwerkhuizen. Het landschap is erg mooi, vooral gevormd door de Vogezen en wijngaarden, met dank aan Sandra en Daniel
Het is een hele fijne locatie, de ontvangst door de eigenaren was heel hartelijk en alles was goed geregeld. Alles is zeer netjes en compleet. Omgeving is prima om leuke uitstapjes te maken.
Pistes - 7 km
Makkelijk