Appartement in Fouras met Uitzicht op Zee
Fouras, Côte Atlantique, Frankrijk
Welkom bij Résidence Les Terrasses de Fort Boyard, uw kustparadijs in het pittoreske Fouras! Deze prachtig gerenoveerde residentie, gelegen tussen zandstranden en met uitzicht op Île d'Aix en Île d'Oléron, biedt gezellige, zonovergoten studio's en appartementen voor 2 tot 6 personen. Elk appartement beschikt over een eigen balkon of terras met tuinmeubilair – perfect om koffie te drinken met een zeebriesje. Gasten zijn dol op het gedeelde buitenzwembad, dat de hele zomer geopend is, en de lift die uw verblijf gemakkelijk en toegankelijk maakt.
Op slechts een steenworp afstand van de oceaan is Résidence Les Terrasses ideaal voor ochtendwandelingen langs het strand of fietstochten naar de pier bij zonsondergang. Verken het historische Fort Vauban van Fouras of neem de veerboot naar de nabijgelegen eilanden. Lokale restaurants zoals L'Espadon en La Fumée serveren verse Atlantische visgerechten met een onovertroffen uitzicht op de waterkant. De stadsmarkt is ook een must voor lokale producten, kazen en wijnen.
Fouras is net zo gastvrij voor huisdieren als voor mensen! Geniet buiten de spitsuren van het nabijgelegen Plage Nord zonder riem, of wandel met je trouwe viervoeter over de kustpaden bij Pointe de la Fumée. Veel cafés aan zee verwelkomen huisdieren op hun terras, zodat je trouwe viervoeter nooit de vakantiepret hoeft te missen.
keuken(koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, koelkast), woon/eetkamer(2-pers. slaapbank), slaapnis(stapelbed), badkamer(bad of douche), toilet, TV, balkon of terras, verwarming, tuinmeubilair, zwembad(gedeeld met andere gasten, geopend van Mei t/m 1/2 Sep)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Ruim appartement met een goed uitgeruste keuken. We hebben heerlijk ontspannen bij het zwembad na een dagje het nabijgelegen Fort de la Rade te hebben verkend.
De locatie is perfect - op korte loopafstand van Plage Sud, ideaal voor strandliefhebbers
Geweldige locatie! Slechts een korte wandeling naar het strand, Schoon en gezellig appartement met een mooi uitzicht op het zwembad
We hadden een geweldige tijd in dit vakantiehuis, Het was schoon en netjes, en de kinderen hielden van het zwembad, Bovendien waren we dicht bij verschillende eetgelegenheden zoals L'Archipel, wat onze avonden plezierig maakte
Perfect voor onze familie! We vonden de ruimte precies goed voor onze behoeften, De kinderen genoten van de stapelbedden en wij waardeerden de rustige omgeving, Een beetje rijden naar La Rochelle, maar het was de moeite waard voor de toegang tot het strand
Vriendelijk onthaal . De uitbaters spreken ook een woordje Engels wat toch wel gemakkelijk was . Wij moesten geen borg betalen , ook niet voor de schoonmaak . Je moet het zelf doen . Enkel toeristenbelasting. Zowel de gehuurde lakens als de handdoeken zijn betalend ! Het is wel een gezellig park met vlak ernaast een restaurant en vlak ervoor het strand waarvan er in totaal niet ver van elkaar 5 ( stranden ) zijn . Dat maakt het ook niet overvol . Men kan wandelingen maken op de boulevards en er zijn mooie vergezichten van verschillende eilandjes . Ook is er een fort ( Vauban ) gratis te bezoeken . Voor sommige eilanden moet men betalen om ze te mogen bezoeken . Verder was er ook een kermis en een circus . Overal in de straten groeien stokrozen wat het gezellig en apart maakte .
Gezellig mooi stadje met bloemen en vele winkeltjes, vis en groentenmarkt elke dag. En uiteraard lekkere oesters en mosseltjes. Een boottocht naar fort Boyard is best leuk. Prima restaurantjes. Verblijf is eenvoudig en niet te groot. Wel een aangenaam privéterras. Het zwembad is een grote troef.