Mooi huis op 50m van de zee
Landéda, Bretagne, Frankrijk
Dit gezellige huis van 60 m² in Landéda biedt een comfortabel en volledig uitgerust toevluchtsoord met 2 slaapkamers, waardoor het ideaal is voor maximaal 4 gasten. De accommodatie beschikt over een charmante tuin en een omheind perceel, samen met een terras van 20 m² voor ontspanning in de buitenlucht. De toplocatie zorgt voor gemakkelijke toegang tot prachtige stranden zoals "Sainte Marguerite" (3 km) en een verscheidenheid aan restaurants, waaronder "Le Pot de Beurre" (4 km) en "Crêperie Captain" (5 km). Supermarkten zijn ook in de buurt, met "Utile Landéda" op slechts 3 km afstand voor al uw winkelbehoeften.
Het huis ligt in een gezinsvriendelijke zone, met veel attracties op rijafstand. Geniet van een leuk dagje uit in het pretpark "Récré des 3 Curés" (18 km), of verken de charmante steden Landéda (3 km) en Ploudalmézeau (18 km). Voor degenen die van golf houden, zijn zowel "Golf de Pen Ar Bed" (29 km) als "Golf de Brest les Abers" (30 km) in de buurt. Het huis is ook gunstig gelegen voor reizen, met "Aéroport de Brest" (27 km) en "Gare de Brest" (36 km) die gemakkelijke verbindingen bieden.
Binnen beschikt het huis over een goed uitgeruste open keuken met inductiekookplaat, een koelkast, magnetron, oven, vriezer en vaatwasser, evenals alle benodigde borden en keukengerei om maaltijden te bereiden. Extra voorzieningen zijn onder andere een wasmachine, open haard, wifi, elektrische verwarming en satelliet-tv met meerdere taalopties (Engels, Duits, Nederlands, Frans).
Parterre: (open keuken(waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer, ), woon/eetkamer(TV(satelliet), eettafel, open haard, zithoek), badkamer(douche, wastafel, toilet), toilet(toilet))
Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed))
Tuinmeubilair, wasmachine, verwarming(elektrisch), terras, tuin, BBQ, parking, strijkijzer
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Wij hebben een heerlijk verblijf gehad in dit knusse vakantiehuis in Landéda! Het huis was perfect uitgerust met alles wat we nodig hadden voor ons gezin van vier. We hebben heerlijk gebruik gemaakt van de keuken en hebben genoten van het ruime terras waar we 's ochtends koffie dronken, omringd door de tuin. De ligging is fantastisch, op korte rijafstand van prachtige stranden en heerlijke restaurants zoals Le Pot de Beurre. We namen de kinderen ook mee naar het attractiepark La Récré des 3 Curés en dat was een groot succes! De gastheer en gastvrouw waren ontzettend gastvrij en zorgden ervoor dat we ons thuis voelden. Ik raad het ten zeerste aan voor een ontspannend uitje!
De locatie is ideaal voor wie de omgeving wil verkennen. We bezochten het strand van Sainte Marguerite en aten heerlijke crêpes bij Crêperie Captain. Het huis zelf was schoon en had alle voorzieningen die we nodig hadden. Een echte aanrader!
Gezellige plek, alles was aanwezig, de tuin was een leuke toevoeging en perfect voor een kopje koffie in de ochtend!
Een prachtig toevluchtsoord! Het huis is smaakvol ingericht en heel comfortabel. We waardeerden de nabijheid van lokale winkels en restaurants: Utile Landéda was maar een klein eindje rijden. We zouden hier graag nog eens terugkomen!
Schoon en comfortabel, dit vakantiehuis voldeed aan al onze behoeften. We hebben niet veel tijd binnenshuis doorgebracht, omdat we druk bezig waren met genieten van de stranden en lokale attracties, maar het was een fijne plek om elke avond naar terug te keren
Ideale locatie voor stranddagen en leuke cafés. Het huis heeft alle benodigdheden en de gastheren zijn super aardig. Een 10/10 aanrader voor een familie-uitje of gewoon een relaxte retraite.
Ideaal voor een klein uitje! Het terras was een fijne plek om te ontspannen na een dagje verkennen. De gastheren waren vriendelijk en behulpzaam. We voelden ons thuis in deze gezellige ruimte.
Het huis was ruim genoeg voor ons gezin en we genoten van de rustige buurt. Het nabijgelegen pretpark was een hit bij de kinderen! Over het algemeen was het een handig verblijf met goede toegang tot attracties
We hebben genoten van ons verblijf in dit schattige huis in Landéda. Het was supercomfortabel en schoon, en we vonden de nabijheid van de stranden geweldig. Zeker een aanrader als je op zoek bent naar een ontspannen uitje.
Super ruim, ik hield echt van het buitenterras, Perfect voor zonsondergang foto's! Schoon en comfortabel met alles wat nodig is, Ga ook naar Le Pot de Beurre voor geweldig eten!
Wij hebben een fantastische tijd gehad in dit vakantiehuis! De ruimte was precies goed voor ons en de kinderen vonden het heerlijk om in de tuin te spelen. Het was geweldig om een volledig uitgeruste keuken te hebben om onze maaltijden te bereiden na een dagje uit.
De locatie in de buurt van prachtige stranden was ideaal en het huis had alles voor een comfortabel verblijf. We hebben genoten van het koken in de goed uitgeruste keuken en van het rustige terras.
Het huis was echt ruim en had alle voorzieningen die we konden vragen, Ik bedoel, wie houdt er niet van een goede open haard? De locatie was ook geweldig, we konden gemakkelijk naar nabijgelegen restaurants en stranden rijden, Het was alleen soms een beetje lawaaierig van de straat, maar niets te erg, Zou terugkomen!
Erg mooi huis met alle gemakken voorzien. We vonden vooral de open haard erg fijn voor gezellige avonden. De locatie is geweldig voor het bezoeken van historische plekken zoals het kasteel van Kergroadez. De perfecte combinatie van comfort en ontdekking!