Appartement met privé terras in Lichtenhain
Lichtenhain, Saksen, Duitsland
Dit gezellige appartement ligt op de begane grond van een huis in Lichtenhain in het Saksische deel van Zwitserland. Via een aparte ingang komt u in uw vakantieverblijf. Een mooi terras met tuinmeubilair nodigt uit tot heerlijk luieren buiten. Hier kunt u na een actieve vakantiedag ontspannen of naar hartenlust barbecueën. Ontdek het prachtige landschap tijdens wandel-, klim- of fietstochten en geniet van de ongerepte natuur van het nationale park. Veel goed bewegwijzerde wandelroutes zoals de Panoramaweg of de Mühlentour zorgen voor enerverende vakantiedagen. Fietsers vinden hier vele fietstochten met veeleisende hoogteverschillen. De natuur kan ook vanaf het water worden verkend. Watb dacht u van peddelen met de kano, rubberboot of een vlot op de belevenisvolle Elbe? Uitstapjes in de omgeving: waterval Lichtenhain, Dresden, Bastion, vesting Königstein, kasteel Hohnstein, baroktuin Grossesdlitz, Nationaal Park Bad Schandau, ritje op de Kirnitzschtalbahn.
De woning is niet geschikt voor baby's van 0-2 jaar!
Parterre: (ingang, keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(2 kookplaten), koffiezetapparaat(filtermaling), magnetron, koelkast(+ vriesvak)), woon/eetkamer(TV(flatscreen, satelliet), eettafel, zithoek, radio), slaapkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm)), badkamer(douche, wastafel, toilet), overloop)
verwarming(CV), terras(privé), tuin(gedeeld met eigenaar, 500 m2), tuinmeubilair, BBQ, parking, ligstoelen, parasol
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Ons verblijf in het Lichtenhain appartement was gewoon perfect! Het privéterras was een heerlijke plek voor onze ochtendkoffie, en de omliggende natuur is adembenemend, We zijn gaan wandelen in het nabijgelegen bos, dat op slechts een korte loopafstand lag, Sterk aanbevolen voor koppels die op zoek zijn naar een vredige retraite!
Hallo, ik dacht dat de accommodatie geschikt was. Dat wil zeggen volgens de prijs. Het appartement is schoon en voldoende voor 2 personen op vakantie. Het privé terras is mooi en voorzien van zitje en een grill. De keuken is klein maar voldoende. We hadden geen oven voor onze ontbijtbroodjes, de woonkamer beviel ons niet. Het moet nieuw zijn.De slaapkamer was nieuwer en in orde.De badkamer en de keuken waren klein maar voldoende. We misten handdoekhouders en opbergruimte voor de gebruiksvoorwerpen die "vrouw" meebrengt. Ik kan de service niet beoordelen. Groeten M.R.