Tentlodge bij natuurpark Echternach
Echternacherbrück, Rheinland-Pfalz, Duitsland
Deze leuke, vrijstaande tentlodge staat op de levendige camping Echternacherbrück, aan de rand van natuurpark Zuid-Eifel aan de rivier de Süre/Sauer. Het vakantiepark ligt op de grens van Duitsland met Luxemburg in het plaatsje Echternacherbrück. Middels een brug wandelt u in ca. 5 minuten naar het karaktervolle centrum van Echternach, het oudste stadje van Luxemburg.
De tentlodge is comfortabel, gezellig en compleet ingericht. Hier ervaart u het echte kampeergevoel, maar dan wel met net even wat meer comfort. Er is een woonvertrek met open keuken met onder andere een koel-/vriescombinatie en een kookplaat. Er zijn drie slaapvertrekken, waarvan twee met elke twee 1-pers. bedden, al dan niet in een 2-pers. opstelling en één slaapvertrek met een 1-pers. bed. De safaritent heeft geen eigen badkamer. Voor de douche en het toilet maakt u gebruik van de centrale sanitairvoorzieningen op de camping.
Buiten vindt u er een fijn overdekt terras met tuinmeubilair. Er is parkeergelegenheid voor één auto in de buurt van de tentlodge.
Op vakantiepark Camping Echternacherbrück zijn diverse tentlodges te reserveren voor vijf personen.
Parterre: (woon/eetkamer(kookplaat(4 kookplaten), koffiezetapparaat(filtermaling), koelkast(+ vriesvak)), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(1-pers. bed))
terras(overdekt), tuinmeubilair, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, buiten)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Een heerlijke plek om te ontspannen! Het huisje was comfortabel, hoewel de gedeelde badkamer een klein ongemak was. De buitenruimte was perfect om van een kopje koffie in de ochtend te genieten.
Alles was perfect voor ons familieuitje. Schone accommodaties, vriendelijk campingpersoneel en een ontspannen sfeer. De kinderen hebben zich uitstekend vermaakt in het zwembad!
Fijne plek om te ontspannen en te genieten van de natuur. De cabana was schoon en er was parkeergelegenheid vlakbij. Let op: het is even wennen dat er een gedeelde douche aanwezig is, maar dat is geen probleem. De omgeving is prachtig en ligt heel dicht bij geweldige wandelpaden. Perfect voor een weekendje weg!
We hebben een fijn verblijf gehad, de tent was goed uitgerust en schoon, hoewel we naar de gedeelde badkamers moesten, het overdekte terras was een leuke toevoeging om 's avonds te ontspannen
Dit tentenkamp is helemaal een mood! Super gezellige vibes, maar voelt nog steeds als echt kamperen, Genoten van de relaxmomenten op het terras na een lange dag verkennen van Echternach, Het zwembad is een grote plus, maakte voor schattige Insta-foto's, Geen grap, de douches zijn een beetje een trek, maar het is het waard voor de ervaring
Wat een geweldige kampeerervaring! De lodge was gezellig en goed ingericht. We vonden de nabijheid van Echternach en de prachtige omgeving geweldig. Een prachtige plek voor natuurliefhebbers.
We hebben een heerlijke tijd gehad op camping Echternacherbrück. De tentencamping was knus en had alles wat we nodig hadden. Natuurlijk is het geen hotel met alle toeters en bellen, maar de kampeerervaring met een beetje extra comfort was precies wat we wilden. Want zeg nou zelf, wie houdt er nou niet van buiten koken? De centrale voorzieningen waren schoon en het personeel vriendelijk. De brugwandeling naar Echternach was ook supermakkelijk. Breng zeker een bezoek aan het abdijmuseum als je er bent. Een echte aanrader!
We hebben een heerlijk verblijf gehad op de camping! Hij was groot genoeg voor ons gezin van vijf en we waren dol op het buitenterras. De camping heeft een geweldige sfeer en de korte rit naar Echternach was een pluspunt.
We hebben genoten van het verblijf in deze tentlodge. De tent was ruim genoeg voor onze groep en we waardeerden de mogelijkheid om onze maaltijden te bereiden. Dicht bij verschillende wandelpaden, wat een groot pluspunt was.
Geweldige locatie, erg gezellige camping, het overdekte terras voor avondbijeenkomsten was geweldig, het zwembad was een leuke bonus!
Ideale locatie om Echternach te verkennen, Genoten van het buitenzwembad en gemakkelijke toegang tot nabijgelegen wandelpaden
Ik was aangenaam verrast door hoe comfortabel de lodge was! Hij had alles wat we nodig hadden. De ligging aan de rivier bood prachtige ochtendwandelingen. Ik zou hem zeker aanbevelen!