Appartement Typ L - Fewo Nr 552 im Seepark Sellin

Ruim vakantieappartement met balkon en wifi in Sellin

Sellin, Ostsee, Duitsland

  • 32 m2
  • 3 personen
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • Huisdiervrij
  • Rookvrij

  • Appartement
  • Op een vakantiepark
  • Aan een meer
  • Aan het water
  • Bij de zee
  • Bij een strand
  • TV
  • Wasmachine
  • Wasdroger
  • Fitnesstoestellen
  • Lift
  • Koffiezetapparaat
  • Waterkoker
  • Magnetron
  • Koelkast met vriesvak
  • Koelkast
  • Tafeltennistafel
  • Tafelvoetbal
  • Balkon
  • Tuinmeubilair
  • Fietsen beschikbaar

Omschrijving

Het vakantieappartement in Haus Göhren ligt in de populaire badplaats Sellin aan de Oostzee op het eiland Rügen en biedt 44 m² woonruimte voor maximaal drie personen. Het bevindt zich op de derde verdieping van het vakantiecomplex Seepark Sellin, op slechts 900 meter van het fijne zandstrand en het Sellinmeer. Winkels en bakkerijen zijn op loopafstand.

Het appartement beschikt over een slaapkamer met een tweepersoonsbed en verduisterende gordijnen, en een comfortabele woonkamer met een tweepersoons slaapbank. Er is een open, volledig uitgeruste keuken met een magnetron, koffiezetapparaat en broodrooster. De badkamer heeft een douche en toilet. Gratis wifi, een televisie en beddengoed zijn aanwezig voor extra comfort. Het balkon op het zuidoosten, ingericht met zitgelegenheid, nodigt uit tot ontspanning.

Als extraatje hebben gasten dagelijks gratis toegang tot het zwembad van AHOI Water Park & Adventure World voor maximaal drie uur (met uitzondering van bepaalde seizoensperioden). Vanaf Pasen 2026 is er ook een moderne fitnessruimte gratis beschikbaar, waar u terecht kunt voor actieve recreatie.

Het complex beschikt over een fietsenstalling en een kinderspeelplaats. Roken is niet toegestaan in het appartement en huisdieren zijn niet welkom.

Voor uw verblijf wordt een borg van € 200 gevraagd, die bij vertrek wordt terugbetaald.

Indeling

Op de 3e etage: (open keuken(kookplaat(2 kookplaten), waterkoker, broodrooster, afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling), magnetron, koelkast(+ vriesvak)), woon/eetkamer(1-pers. slaapbank(140 x 200 cm), TV(flatscreen), eettafel, zithoek), slaapkamer(2-pers.king size bed(160 x 200 cm)), badkamer(douche, wastafel, toilet))

wasdroger(gedeeld met andere gasten, tegen betaling), wasmachine(gedeeld met andere gasten, tegen betaling), balkon, verwarming(CV), fietsenberging(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, tafeltennistafel(gedeeld met andere gasten), tafelvoetbal(gedeeld met andere gasten), fitnesstoestellen(gedeeld met andere gasten), lift, fietsen beschikbaar(tegen betaling, op aanvraag), Handdoeken tegen betaling, Beddengoed inbegrepen, parkeren (betalend)

Afstanden

0 m Lengte skipistes
100 m Levensmiddelen
100 m Restaurant
200 m Fietsverhuur
300 m VVV
600 m Meer
800 m Zee
800 m Strand

Beschikbaarheid

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.

Ruim vakantieappartement met balkon en wifi in Sellin

Appartement Typ L - Fewo Nr 552 im Seepark Sellin

Sellin, Ostsee, Duitsland

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

4,0

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal