Typ P - Studio Nr 317 im Seepark Sellin

Comfortabel vakantieappartement in Seepark Sellin met balkon

Sellin, Ostsee, Duitsland

  • 20 m2
  • 2 personen
  • 1 badkamer
  • Huisdiervrij
  • Rookvrij

  • Appartement
  • Op een vakantiepark
  • Aan een meer
  • Aan het water
  • Bij de zee
  • Bij een strand
  • TV
  • Radio
  • Wasmachine
  • Wasdroger
  • Fitnesstoestellen
  • Lift
  • Koffiezetapparaat
  • Waterkoker
  • Magnetron
  • Koelkast met vriesvak
  • Koelkast
  • Tafeltennistafel
  • Tafelvoetbal
  • Balkon
  • Tuinmeubilair
  • Fietsen beschikbaar

Omschrijving

Dit knusse vakantieappartement in Seepark Sellin is de ideale plek voor een ontspannen vakantie met z'n tweeën. Gelegen op de eerste verdieping van het gebouw "Haus Having" (gemakkelijk bereikbaar met de lift), biedt dit compacte en met liefde ingerichte appartement 20 vierkante meter woonruimte met een comfortabel boxspringbed, een badkamer en alles wat u nodig heeft voor een rustgevende vakantie.

Een extraatje: bij boeking geniet u van drie uur gratis toegang tot het zwembad van het AHOI Water Park & Adventure World (met uitzondering van 29 juni tot en met 14 september 2026), dat op slechts een steenworp afstand ligt.

Vanaf Pasen 2026 kunt u gebruikmaken van een modern fitnesscentrum om uw verblijf nog aangenamer te maken: train uw kracht en uithoudingsvermogen in een stijlvolle omgeving, begin uw dag actief en combineer ontspanning met beweging – gratis en geheel naar eigen wens tijdens uw vakantie.

Het appartement is voorzien van een flatscreen-tv, wifi, Sky-kanalen, een filterkoffiezetapparaat en een koffiezetapparaat voor capsules, en beddengoed. De praktische kitchenette biedt alles wat u nodig heeft voor een snelle snack. Het balkon nodigt uit om te ontspannen, terwijl een fietsenstalling extra gemak biedt. Een broodjesbezorgservice zorgt voor een heerlijke start van de dag.

De locatie is ideaal: winkels (ca. 50 m), een bakker, restaurants en recreatiemogelijkheden zijn allemaal binnen handbereik. Het strand en de pier liggen op ongeveer 900 m afstand en de haven op ongeveer 500 m. De bushalte is ook op loopafstand.

Let op: Voor dit appartement is een borg van € 100,00 vereist. Deze wordt binnen 5 werkdagen na uw vertrek terugbetaald, mits het appartement in goede staat wordt achtergelaten.

Geniet van een ontspannen verblijf in Sellin.

Indeling

Op de 1e etage: (open keuken(kookplaat(4 kookplaten, keramisch), waterkoker, broodrooster, afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling), koffiezetapparaat(pads), magnetron, koelkast(+ vriesvak)), woon/slaapkamer(2-pers.king size bed(160 x 200 cm), TV(flatscreen), eettafel, zithoek, radio), badkamer(douche, wastafel, toilet, haardroger))

wasdroger(gedeeld met andere gasten, tegen betaling), wasmachine(gedeeld met andere gasten, tegen betaling), balkon, verwarming(CV), fietsenberging(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, tafeltennistafel(gedeeld met andere gasten), tafelvoetbal(gedeeld met andere gasten), fitnesstoestellen(gedeeld met andere gasten), lift, fietsen beschikbaar(tegen betaling, op aanvraag), Handdoeken tegen betaling, Beddengoed inbegrepen, parkeren (betalend)

Afstanden

0 m Lengte skipistes
100 m Levensmiddelen
100 m Restaurant
200 m Fietsverhuur
300 m VVV
600 m Meer
800 m Zee
800 m Strand

Beschikbaarheid

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

De beoordelingen voor deze accommodatie hebben geen verdere toelichting.

Comfortabel vakantieappartement in Seepark Sellin met balkon

Typ P - Studio Nr 317 im Seepark Sellin

Sellin, Ostsee, Duitsland

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

3,0

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal