Vakantiehuis in Damshagen met sauna
Klütz, Ostsee, Duitsland
Dit vakantiehuis met één slaapkamer ligt vlak bij het strand van de Oostzee en is een ideale keuze voor een gezin van 4 personen met kinderen of een kleine groep professionals. Het beschikt over een privésauna om te ontspannen na een drukke dag en een privéterras met een barbecue om 's avonds van te genieten.
De Oostzeelucht kalmeert u, samen met het prachtige landschap van koolzaad- en graanvelden. Na een dagje strand (6 km) kunt u het nabijgelegen vlinderpark Klütz, het kasteel Bothmer Klütz en Boltenhagen verkennen. Wismar (20 km) en Lübeck (30 km) zijn gemakkelijk te bereiken met een dagtocht. Een supermarkt en het stadscentrum liggen op 4 km afstand.
De vloerverwarming houdt het interieur warm. U kunt genieten van familietijd in de woon-/slaapkamer met een tweepersoonsslaapbank en tv. Er is een terras met barbecue om 's avonds te ontspannen met een glas wijn. Ontspan op de ligstoelen terwijl de kinderen spelen in de gemeubileerde tuin. 2 huisdieren zijn toegestaan in het vakantiehuis voor € 20/huisdier/verblijf. Er is parkeergelegenheid.
De snelweg ligt op 20 km afstand.
Parterre: (hal, open keuken(eettafel(4 personen), waterkoker, broodrooster, fornuis, koffiezetapparaat, oven, koelkast), woon/slaapkamer(2-pers. slaapbank, TV, zithoek), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet), radio, CD-speler, verwarming(vloerverwarming))
sauna, terras, tuin, tuinmeubilair(4 personen), ligbedden, BBQ, parking, parasol
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Ik vond het heerlijk ruim! Mijn vrienden en ik hadden genoeg ruimte om te ontspannen in de woonkamer en wat downtime te genieten, Het verwarmingssysteem hield ons warm, zelfs tijdens koude nachten, Zou weer in een hartslag verblijven
Prachtige locatie midden in de natuur, het terras en de barbecue-opstelling zorgden ervoor dat de avonden onder de sterren heerlijk waren
Deze plek is een verborgen parel! We waren dol op de charme van het vakantiehuis en de vloerverwarming hield ons de hele tijd warm. De nabijheid van Wismar en Lübeck bood ons de mogelijkheid om prachtige gebieden te verkennen. De eigenaren waren vriendelijk en behulpzaam. We zijn zeker van plan om terug te keren, vooral om weer van de sauna te genieten!
We hebben een heerlijke tijd gehad in het Ferienhaus! De locatie is mooi en rustig, vlakbij het strand. De kinderen genoten van de tuin terwijl wij op het terras ontspanden met een glas wijn. Perfect voor een familievakantie.
Relaxte plek, ik vond de tuin geweldig! Perfect voor huisdieren, centrale ligging maakt het gemakkelijk om nabijgelegen plaatsen te verkennen, de verwarming hield het lekker warm, een echte aanrader voor een ontspannend uitje.
Wat een charmant klein toevluchtsoord! De omgeving was sereen, met overal velden en de Oostzee op korte rijafstand. We waardeerden de attente details, zoals de vloerverwarming en de barbecue op het terras. De kinderen vermaakten zich uitstekend in de nabijgelegen speeltuinen en we maakten zelfs tijd voor een bezoek aan Vlinderpark Klütz. De gastheren waren vriendelijk en zorgden ervoor dat we ons welkom voelden. Ik kan niet wachten om terug te keren voor nog een ontspannend uitje!
We hadden een aangename tijd in dit vakantiehuis, Het was schoon en praktisch, met een leuke indeling, De woonkamer was ruim genoeg voor onze groep, en de kinderen genoten van het spelen in de tuin, De locatie is ook een plus
We hadden een heerlijk verblijf in Ferienhaus in Damshagen! De privé sauna was een fantastische aanvulling na onze stranddagen, en we genoten enorm van het grillen op het terras in de avonden, De locatie is perfect voor gezinnen, met het nabijgelegen Butterfly Park dat een hit was bij de kinderen, Het huis was schoon en gezellig, waardoor het een geweldige uitvalsbasis was voor onze avonturen langs de Baltische Zee
De aankomst was leuk want we hoefden niet de weg verder erachter te rijden, hadden gedacht dat er al anderen op het terrein waren, maar nee, gewoon moed en ga verder bij de carport is er een barrel sauna en dan heb je helemaal gelijk 🥰 Het is een heel leuke gezellige accommodatie, wij waren er met 3 volwassenen en 1 kind. Ruimte genoeg gehad, zeer rustige hoek nodigt uit tot verpozen en relaxen, want er is nauwelijks gsm-ontvangst waar je echt van de rust kunt genieten.Heel mooi in de natuur en om te zwemmen ben je niet te ver.