Knus appartement aan de Oostzeekust met tuin en terras
Kröpelin, Ostsee, Duitsland
Deze gezellige bungalow is gelegen in Kröpelin. De woning heeft 1 slaapkamer en is geschikt voor 2 personen, ideaal voor een stel. Het appartement beschikt over een tuin, een overdekt terras en een parking.
De badplaatsen Rerik (14 km), Kühlungsborn (10 km) en Heiligendamm (10 km), evenals de thermen Bad Doberan (9 km) zijn mooie uitstapjes in de omgeving. In ongeveer 10 minuten kan je de Oostzeekust bereiken met zijn brede witte zandstranden, restaurants en een meer. In Kühlungsborn kan je goed winkelen. Andere populaire excursiebestemmingen zijn de kathedraal in Bad Doberan (9 km), de dierentuin in Rostock (26 km), het Wonnemar Adventure and Leisure Centre (34 km).
Het kleine appartement is gelegen in het huis van de verhuurder en heeft een gemeenschappelijke entree. Het appartement heeft een comfortabele woonkamer met TV en een keuken met volledig uitgerust keukenlinnen. Verder zijn er 2 terrassen met tuinmeubelen waar je kunt ontspannen.
Parterre: (ingang(gedeeld met eigenaar), keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(2 kookplaten, keramisch), koffiezetapparaat, oven, koelkast(+ vriesvak)), woon/slaapkamer(1-pers. slaapbank, TV(flatscreen), eettafel), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), badkamer(wastafel, toilet), badkamer(douche(inloopdouche)), verwarming)
terras(overdekt), terras, tuin, fietsenberging, tuinmeubilair, BBQ, parking, parasol
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Accommodatie is uit de weg veel kleine huizen. Zeer smalle straatjes, parkeergelegenheid erg klein (alleen voor kleine auto's), accommodatie ook erg klein, foto's van accommodatie bedriegen de ware grootte. Verhuurder is erg aardig en behulpzaam. Accommodatie is muf maar alles is schoon.
Vriendelijke ontvangst door eigenaar die ook in het pand woont. Voldoende privacy binnen, in de tuin kunnen ook andere mensen zitten. De eigenaar is hulpvaardig, het kleine appartementje is schoon, netjes en nogal donker. Het huis ligt midden in een kleine woonwijk waar de huizen dicht op elkaar staan. Het stadje zelf biedt niet veel, maar op ongeveer 10 minuten met de auto zit je in een grotere plaats. Wij hebben genoten van de Oostzeekust en het mooie weer.