Bungalow Berumbur

Bungalow in Berumbur, vlakbij het strand van Norddeich

Berumbur, Nordsee, Duitsland

  • 54 m2
  • 3 personen
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • Huisdiervrij
  • Rookvrij

  • Bungalow
  • Op een boerderij
  • Op een vakantiepark
  • Aan een meer
  • Aan het water
  • Wifi
  • TV
  • CD speler
  • Radio
  • Wasmachine
  • Vaatwasser
  • Vriezer
  • Oven
  • Koffiezetapparaat
  • Waterkoker
  • Magnetron
  • Koelkast met vriesvak
  • Koelkast
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinmeubilair
  • Garage
  • Laptopvriendelijk

Omschrijving

De strandstoel in de tuin nodigt uit tot ontspannen: Oost-Friese gezelligheid wacht op u in deze gelijkvloerse bungalow. Genesteld in weilanden en bossen zijn het lawaai en de stress van de grote stad hier ver weg. In plaats daarvan kunt u onder het genot van een kopje thee luisteren naar de vogels die in de tuin fluiten. De comfortabele inrichting en het smaakvolle interieur laten niets te wensen over en de ruime kamerindeling garandeert u volop mogelijkheden om u terug te trekken.
U brengt uw vakantie door in het hart van Oost-Friesland. Berumbur is een rustige gemeenschap met ongerepte natuur en veel vismeren in de omgeving. Na slechts een korte rit bereikt u Norden en Aurich.

Highlights: 1 fles mousserende wijn bij aankomst als welkom, WiFi, energiekosten op basis van verbruik inbegrepen
Let op: Linnenpakket kan tegen betaling ter plaatse worden geboekt

Activiteiten in de buurt: De kustbadplaats Norddeich ligt slechts twaalf kilometer verderop en is snel te bereiken. Vanaf hier vertrekken de veerboten naar de Oost-Friese eilanden Juist en Norderney. Norddeich: Zeehonden, grijze zeehonden, kleine walvissen en dolfijnen worden hier weer gezond verzorgd en weer vrijgelaten in de Noordzee. Norddeich grenst aan Norden, de “oudste stad van Oost-Friesland” met verschillende belangrijke kerken en musea. Interessant en gevarieerd is ook het Berumerfehner Hochmoor met de "Eeuwige Zee", het grootste hoogveenmeer van Duitsland met bijna 90 hectare water. Onze tip: Verschillende bekende fietsroutes zoals de Friese Molentocht leiden door de gemeente Hage.

Indeling

Parterre: (keuken(kookplaat(4 kookplaten, keramisch), waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer), woon/eetkamer(TV(satelliet), radio, CD-speler), slaapkamer(2-pers.king size bed(180 x 200 cm)), slaapkamer(1-pers. bed(140 x 220 cm)), badkamer(douche, wastafel, toilet), wasmachine)

garage, grill, verwarming(gas), terras, tuin(600 m2), tuinmeubilair, ligbedden

Afstanden

0 m Lengte skipistes
600 m Restaurant
600 m Meer
600 m Zwembad
600 m Tennisbaan
10 km Zee

Beschikbaarheid

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

Gasten zeggen het volgende:

augustus 2022

Leuk huisje, goede ligging, goed uitgerust,. Goede supermarkt om de hoek. Mooie rustige omgeving. We komen graag terug. Een paradijs om te fietsen.

juli 2016

De bestemming is niet hondvriendelijk, het park en het merengebied is volledig verboden voor honden, we waren erg teleurgesteld, honden aan de leiband waren ook verboden in Greetsiel am Deich, het hondenstrand was ook erg moeilijk toegankelijk in Norddeich, we voelden ons zoals toeristen 2e klas,

Bungalow in Berumbur, vlakbij het strand van Norddeich

Bungalow Berumbur

Berumbur, Nordsee, Duitsland

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

4,3

7 beoordelingen

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal