Huisje bij Harzmeer en skipistes
Clausthal-Zellerfeld, Niedersaksen, Duitsland
Gezellige huisjes aan het meer! Breng uw vakantie door in de onmiskenbare natuur van de Harz, midden in de idylle van de Hausherzberger-vijvers. Bos en water zijn hier je directe buren. Aan de rand van Clausthal-Zellerfeld, aan een meer, biedt het vakantiepark aan de Waldsee rust van de hectiek van alledag Activiteiten in de buurt: Clausthal-Zellerfeld is een door de staat erkend luchtkuuroord en wintersportgebied. De belangrijkste attractie in de wijk Clausthal is de marktkerk "Zum Heiligen Geist", de grootste houten kerk in Duitsland met zijn opvallende torens. De wijk Buntenbock als klein luchtkuuroord zonder doorgaand verkeer met zijn prachtige omgeving en zijn unieke Harzer Klöppelstube wordt als insidertip verhandeld.
Parterre: (slaapkamer(1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed))
Op de 1e etage: (slaapkamer(2x 1-pers. bed, 2-pers. bed))
keuken(kachel, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, koelkast), woon/eetkamer(TV(kabel), radio), badkamer(bad of douche, toilet), verwarming(CV), terras, tuinmeubilair, parking, baby crib(free)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Gezellig en rustig, perfect voor een ontspannend uitje, schoon en comfortabel, alles wat je nodig hebt is hier
Een prachtig toevluchtsoord in de natuur. Het huisje was goed uitgerust en de open haard gaf een charmante toets. Dicht bij Clausthal-Zellerfeld voor fascinerende wandelingen, en het Nationaal Park Harz ligt op korte rijafstand.
De cottage was charmant en had alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf, De tuin was een leuke bonus om buiten te ontspannen, We hebben ook genoten van het nabijgelegen Harzer Schnitzelkönig voor het diner
Vibe check: deze plek is een hele mood, Gezellige vibes aan het meer, perfect voor chillen of solo tijd, De open haard? Totaal game changer voor die gezellige nachten, Plus, het verkennen van de Harz-bergen is een grote overwinning
Pistes - 4 km
MakkelijkPistes - 2 km
Makkelijk