Appartement in vakantiepark in Rechlin
Rechlin, Mecklenburg-Vorpommern, Duitsland
Dit charmante appartement ligt in het vakantiepark Müritz, dat beschikt over een klein privéstrand direct aan de Müritz, het kleine meer van Duitsland. De regio, gelegen in Rechlin, vormt de toegangspoort tot het nationaal park Müritz, dat zich perfect leent voor verkenningstochten te voet, met de fiets of met een paardenkoets. Het landschap wordt gekenmerkt door vlakke zandstranden en talrijke kleine meren met kristalhelder water en is ideaal om te ontspannen en buitenactiviteiten te ondernemen.
In de buurt kunnen gasten genieten van een groot aantal attracties, waaronder een zwembad en een sauna in het 12 km verderop gelegen vakantiepark Mirow. Op slechts 5 km van het park worden introductiecursussen surfen en zeilen aangeboden. Uitstapjes naar het kasteeleiland in Mirow, het kasteel in Wesenberg en de stad Neustrelitz bieden culturele afwisseling. Voor wie op zoek is naar meer avontuur, zijn Berlijn, Potsdam en Rostock gemakkelijk bereikbaar voor dagtochten en verrijken ze de vakantie-ervaring.
Het park biedt uitgebreide maritieme activiteiten en biedt vanaf de jachthaven sluis- en brugvrije toegang tot de Müritz. Gasten kunnen open sportboten zonder vaarbewijs of grotere woonboten huren en ook hun eigen boten aanmeren. Tot de faciliteiten behoren een 90-tons kraan, een 3,2-tons kolomkraan, een aanhangwagenparkeerplaats en een jachthavenwinkel. Vissers zullen de rijke visstand in de Müritz waarderen, die hen de mogelijkheid biedt om verschillende soorten te vangen, zoals brasem, paling, baars, snoekbaars en snoek. Dit vakantiepark is een uitstekende bestemming voor ontspanning en avontuur in een adembenemend natuurlandschap.
Op de 2e etage: (open keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis, koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, eettafel, open haard, zithoek), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(bubbelbad, douche, sauna(privé), wastafel, toilet), Internettoegang)
Zolder: (slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet), vide(twijfelaar))
balkon, verwarming(gas), tuinmeubilair, parking, kinderstoel, baby crib(paid), Handdoeken/beddengoed (incl.)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Doordat het strand zo dichtbij was, was het heel makkelijk om naar het water te gaan. We vonden het geweldig!
De kamer was comfortabel en had alles wat we nodig hadden, inclusief een goed uitgeruste keuken. Goede prijs-kwaliteitverhouding, dicht bij de natuur en diverse activiteiten.
Een fantastische plek om te vissen en te varen.
Prachtig uitzicht vanaf het balkon!
Een heerlijk toevluchtsoord voor twee; we hebben samen genoten van rustige nachten.
Ik zou zonder aarzeling opnieuw boeken. De locatie vlakbij het meer van Müritz is fantastisch en we hadden meer dan genoeg ruimte voor onze groep. Het balkon was een hoogtepunt en ideaal om 's ochtends van een kop koffie te genieten, omringd door de natuur. Onze avonden waren heerlijk ontspannen na een dag de omgeving te hebben verkend.
Een fantastische mix van activiteiten en ontspanningsmogelijkheden.
De inrichting van het huis was up-to-date en eersteklas, vooral de keuken, De badkamers en de woon-eetkamer waren zeer ruim, Het huis was extreem schoon, Zo'n goed vakantiehuis hebben we zelden meegemaakt,
Alles is indrukwekkend schoon en mooi ingericht, Er zijn talloze mogelijkheden om de omgeving per fiets te verkennen, Met de gastenkaart kunt u gratis gebruik maken van de bussen rond de Müritz en het stadsvervoer van Waren en Röbel - een uitstekende faciliteit,
De accommodatie is magisch en ook de faciliteiten,
Ons huis lag op slechts 5 minuten lopen van het strand en er was een speeltuin direct voor de deur,
Geweldig appartement op toplocatie, strand, snackbar, mega frietjes, ?? Selectie van gemengde dranken??
De locatie is spectaculair en de sauna in het appartement is adembenemend,
De ligging en het gebouw waren indrukwekkend, de inrichting van het huis was uitstekend, de open haard, sauna en jacuzzi waren een hoogtepunt, de receptioniste was erg vriendelijk, het ontbijt was overvloedig en gevarieerd, we hebben er erg van genoten (de prijs is een beetje hoog hoor), Onze kinderen vonden de speeltuin erg leuk,
Aankomst zonder complicaties, de ontbijtservice werkte,
De woning was ruim en netjes, voorzien van veel voorzieningen, Het personeel was echt hartelijk! We moesten op de tweede dag verhuizen naar een ander huis vanwege een vergissing, maar we kregen een laat vertrek op onze laatste dag, De omgeving is ongelooflijk rustig, vooral in het laagseizoen, Houd er bij het reserveren van een plek in de winter of het vroege voorjaar rekening mee dat de meeste dingen nog gesloten zijn,
De accommodatie was uiterst comfortabel en gezellig! Er ontbrak niets,
Het huis was uitstekend uitgerust, waaronder een sauna en open haard. Er was ook een badkamer met bubbelbad,