Exclusief appartement in Rechlin
Rechlin, Mecklenburg-Vorpommern, Duitsland
Dit charmante appartement ligt in het vakantiepark Müritz, dat beschikt over een klein privéstrand direct aan de Müritz, het kleine meer van Duitsland. De regio, gelegen in Rechlin, vormt de toegangspoort tot het nationaal park Müritz, dat zich perfect leent voor verkenningstochten te voet, met de fiets of met een paardenkoets. Het landschap wordt gekenmerkt door vlakke zandstranden en talrijke kleine meren met kristalhelder water en is ideaal om te ontspannen en buitenactiviteiten te ondernemen.
In de buurt kunnen gasten genieten van een groot aantal attracties, waaronder een zwembad en een sauna in het 12 km verderop gelegen vakantiepark Mirow. Op slechts 5 km van het park worden introductiecursussen surfen en zeilen aangeboden. Uitstapjes naar het kasteeleiland in Mirow, het kasteel in Wesenberg en de stad Neustrelitz bieden culturele afwisseling. Voor wie op zoek is naar meer avontuur, zijn Berlijn, Potsdam en Rostock gemakkelijk bereikbaar voor dagtochten en verrijken ze de vakantie-ervaring.
Het park biedt uitgebreide maritieme activiteiten en biedt vanaf de jachthaven sluis- en brugvrije toegang tot de Müritz. Gasten kunnen open sportboten zonder vaarbewijs of grotere woonboten huren en ook hun eigen boten aanmeren. Tot de faciliteiten behoren een 90-tons kraan, een 3,2-tons kolomkraan, een aanhangwagenparkeerplaats en een jachthavenwinkel. Vissers zullen de rijke visstand in de Müritz waarderen, die hen de mogelijkheid biedt om verschillende soorten te vangen, zoals brasem, paling, baars, snoekbaars en snoek. Dit vakantiepark is een uitstekende bestemming voor ontspanning en avontuur in een adembenemend natuurlandschap.
Op de 2e etage: (open keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis, koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, eettafel, open haard, zithoek), badkamer(bubbelbad, douche, sauna(privé), wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel, toilet), Internettoegang)
Zolder: (slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), vide(twijfelaar))
balkon, verwarming(gas), tuinmeubilair, BBQ(elektrisch), parking, kinderstoel, baby crib(paid), Handdoeken/beddengoed (incl.)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Het oorlogsideaal voor een Wohnbereich-oorlog voor onze Gruppe von vier Personen. Jeder hatte Platz, waar je gemeinsam gekocht hebt.
Beter dan ons vorige verblijf in deze prijsklasse. We waren erg blij met de gemakkelijke toegang tot boottochten.
Het was heerlijk om wakker te worden met uitzicht op de natuur.
Moe van het reizen en toe aan rust. Ik vond dit appartement schoon en eenvoudig. Het kleine koffiezetapparaat beviel me wel.
Was benieuwd hoe stil het zou zijn , alles war angenehm ruhig! Eine schöne Gelegenheit zur Entspannung in der Natur.
Roadtrip met vrienden, twee nachten. Fijn om na een dag vol ontdekkingen even tot rust te kunnen komen. Het balkon was een ideale plek voor gezellige avondgesprekken.
Twee nachten hier, met een degelijke WiFi kon ik gemakkelijk bijwerken. Bovendien was het geweldig om na een lange dag te ontspannen in de sauna in de buurt.
Genoten van het strand vlakbij ons!
Het vakantieappartement, de ligging, de faciliteiten, de netheid, het comfort, alles kwam overeen met de beschrijving en onze verwachtingen. We raden de accommodatie zeker aan.
Absoluut perfect, Direct aan het water gelegen, Uitstekend uitgerust, Geweldig appartement, Een rustig vakantiepark als je rust wilt, Auto direct bij de accommodatie, Alles wat je nodig hebt is ter plaatse, Zeer vriendelijk personeel, Een heerlijk ontbijt in het appartement is geleverd - ook al is het een beetje duur,
Wij vonden het huis zeer gastvrij, de open haard en de sauna werkten perfect, het meer lag op korte loopafstand en het personeel van het vakantiepark was erg aardig. Vermeldenswaard is dat het opladen van een elektrische auto mogelijk is op het park. We zijn zeker van plan om terug te keren komen!
Geweldig huis, zelfs met sauna en whirlpool,
Het was geweldig, je kon je echt even afsluiten van het dagelijkse leven,
Je kunt je alleen maar op je gemak voelen bij de sfeer, de omgeving en de locatie,
Uitstekende ligging direct aan het water, Een goede plek om de omgeving te verkennen,
We waren in appartement 503, het uitzicht op de Müritz vanaf het balkon was werkelijk adembenemend, het appartement komt precies overeen met de foto's,
De omgeving was erg mooi, het vakantiehuis was uitstekend uitgerust, het personeel van de receptie was uiterst vriendelijk,
De situatie was geweldig, de presentatie van het vakantiepark, het vakantieappartement met de faciliteiten
Het huis en de tuin waren zeer verzorgd en ruim, de ligging van ons huis was ideaal, de omgeving was erg schoon ondanks de vele honden,
Ons huis was sfeervol en nuchter, uitgerust met alles wat je nodig hebt. De faciliteit was erg mooi, rustig, schoon en direct aan het water, perfect voor een kleine pauze in het dagelijks leven! We hebben deze keer geen gebruik gemaakt van andere aanbiedingen (bijvoorbeeld fietsverhuur), maar het is geweldig dat dergelijke opties beschikbaar zijn, de prijs in het laagseizoen was echt ongeëvenaard voor het huis en de omgeving,