Ferienhaus im Skandinavische Stil, Rechlin
Rechlin, Mecklenburg-Vorpommern, Duitsland
Vakantiepark met eigen strand aan het water aan de Müritz, de kleine zee van Duitsland. Het vormt een geheel met de beschermde jachthaven Müritz in het havendorp Müritz. Het park ligt in de gemeente Rechlin, vlakbij het nationaal park Müritz, dat u te voet, met de fiets of met een koets kunt verkennen. Vlakke, zanderige stranden, vele kleine meren met kristalhelder water en een soortenrijke, natuurlijke flora en fauna kenmerken het landschap.
Een zwembad en sauna vindt u in het 12 km verderop gelegen vakantiepark Mirow in Granzow. Proeflessen surfen en zeilen worden aangeboden op ongeveer 5 km afstand. Uitstapjes zijn onder andere het kasteeleiland in Mirow, de burcht in Wesenberg, de residentiestad Neustrelitz, Burg-Stargard (hoogtepunt voor kinderen: de zomerrodelbaan), het rococokasteel in Rheinsberg, de oude binnenstad en de stadshaven van Waren of de vierpoortstad Neubrandenburg. Zelfs Berlijn, Potsdam of Rostock zijn niet te ver voor een dagtrip. In het havendorp Müritz is er een uitgebreid maritiem aanbod voor booteigenaren en voor gasten die een boot willen charteren. Vanuit de jachthaven Müritz is er een sluis- en brugvrije toegang tot de Müritz. U kunt open sportboten zonder vaarbewijs huren of grotere woonboten. Het is ook mogelijk om een vaarbewijs te halen. U kunt ook met uw eigen boot aanmeren. Er is een kraan van 90 ton, een kolomdraaikraan van 3,2 ton, een trailerparkeerplaats, een marina-winkel en natuurlijk de scheepswerfdienst. Kortom: een eldorado voor watersporters. Ook vissers vinden hier een waar paradijs, want de Müritz heeft een zeer rijke visstand. Verschillende soorten zoals brasem, paling, baars, snoekbaars en snoek kunnen hier aan de haak worden geslagen en gevangen worden.
Parterre: (keuken(kookplaat(4 kookplaten, keramisch), waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(satelliet), eettafel, open haard, zithoek), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(bubbelbad, douche, sauna(privé), wastafel, toilet, bidet), Internettoegang)
Zolder: (slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), toilet(wastafel, toilet), vide(twijfelaar), balkon)
verwarming(elektrisch), terras, tuinmeubilair, BBQ(houtskool), parking, parking, baby crib(paid), Handdoeken/beddengoed (tegen betaling)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
De prijs-kwaliteitverhouding is hier goed. De rustige omgeving ondanks voor een perfecte achtergrond tijdens onze vakantie.
Vijf dagen doorgebracht met verkennen in deze regio. De nabijgelegen haven bood boten aan die geweldig waren voor gezinsplezier en ons comfortabele bed hielp ons uitgerust aan elke dag te beginnen, wat onze ervaring verbeterde.
Weekendje weg, twee nachten. Prima plek met basisfaciliteiten en de locatie ervoor zorgen dat we veel activiteiten konden bereiken.
Een ontspannend weekend aan het meer.
Fantastische locatie aan het water. Het strand was prachtig en ideaal om te ontspannen.
De stabiele internetverbinding maakte het makkelijk om te werken terwijl we genoten van het mooie uitzicht. De kleine keuken was handig voor snacks.
Heerlijke glans en schitterende uitzichten in het geheel. Avonden aan de grill op ons balkon met fijne cafetaria's waren leuk, en sperma nieten van de natuur was prachtig.
Ik vond het gemakkelijk om alleen lokale bezienswaardigheden te ontdekken. Het grote aantal restaurants in de omgeving was een leuke verrassing.
Uitstekende, goed uitgeruste huizen geschikt voor gezinnen
De ligging aan het meer was adembenemend, met een waanzinnig uitzicht vanaf het balkon, Elke kamer heeft een balkon en ramen met horren, Onze verwachtingen werden overtroffen, Ook kun je elke dag verse broodjes halen bij de minimarkt, reserveer een dag in vooraf, geen probleem,
Wij hebben hier drie dagen doorgebracht, valt niet veel over te zeggen aangezien we vooral de omgeving hebben verkend, verder is het een leuk resort, vooral voor gezinnen met kinderen,
De ligging aan de Müritz is echt geweldig, het hele vakantiepark is van buiten zeer schoon en goed onderhouden, er is een minimarkt met goede broodjes en alles wat je nodig hebt, de vrijetijdsactiviteiten zijn goed, de huizen zijn in goede staat van buitenaf en elke kamer heeft een klein stukje weiland en een grill
Uitstekende locatie! De faciliteiten zijn indrukwekkend, er ontbrak niets! Wij zullen zeker terugkomen!
Accommodatie uitstekend, locatie uitstekend
Een schone plek, vriendelijk personeel, mini-verkooppunt, fiets- en bootverhuur, parkeergelegenheid direct voor de deur
Het appartement met uitzicht op het meer was fantastisch, met twee balkons en gloednieuwe, schone voorzieningen. Een fietstocht van 90 km rond de Müritz was een uitdaging, maar het adembenemende landschap maakte alles goed, ??
de binnenvoorzieningen / de afmeting / de buurt
Zeer elegant, goed onderhouden huis, mooi vakantiecomplex
De prijs was onverslaanbaar. Het is slechts een korte wandeling naar het water vanuit elk huis in het complex,
Het gebouw, de faciliteiten, de locatie, de medewerkers en het uitstekende weer,